Cenný bod zařídil lob

Uherský Brod Sport 23 / 09 / 2020

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod urvaly cenný bod na hřišti nováčka soutěže v Protivanově. O jedinou branku se postarala zkušená Martina Dufková, která opět potvrdila, že umí překvapit gólmanku chytrým lobem z dálky.

Protivanov - UH. BROD 1:1

Kdyby Broďanky vedly za dvacet minut 3:0, nikdo by se nedivil. S koncovkou však byly na štíru, což soupeř vzápětí potrestal. Do kabin šly ale týmy za nerozhodného stavu, když ve 45. minutě Dufková ukázala, v čem je její síla. Parádním lobem nachytala brankářku soupeře na hruškách a zajistila týmu od Olšavy bod. „V prvním poločase jsme spálili hned pět tutovek a soupeř proměnil hned první šanci. Naštěstí jsme do poločasu vyrovnali, ale po obrátce jsme se přizpůsobili hře soupeřek a zápas skončil spravedlivou remízou,“ zhodnotil Jan Gazdík, uherskobrodský trenér. Branka: Dufková. Poločas 1:1.

UH. BROD: Karolová - Šotová, Chovancová, Baná, Vidová - Eliášová, Adamíková, Jurčová, Dufková - Juráková, Fojtíková. Střídaly Gorčíková, Jeřábková, N. Vrábelová.