Branky: 32. Tureček M., 43. Chmelina J., 67. Tureček P.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jiří Gřunděl (laik), Roman Macalík (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Šabršula V., Surý M., Polanský I., Michalčík R., Kočí Z. (57. Beníček B.), Jál J. (80. Kubica D.), Hamšík Z. (76. Ondrušek D.), Gřunděl J., Denemark J., Bahrytsevitch S.
Trenér: Miroslav Andrlík.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Ji., Tureček P., Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (69. Váňa E.), Huňka V., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Domácí začali lépe, měli více ze hry, ale branky stříleli hosté. Ve 32. minutě střelou z dálky překvapil domácího brankáře Martin Tureček a hosté vedli 0:1. Ve 43. minutě Chmelina upravil na 0:2. Ve druhém poločase hosté přehrávali domácí po všech stránkách. V 67. minutě zvýšili na 0:3, kdy se trefil hlavou Pavel Tureček. Konec utkání se dohrával v režii hostujícího mužstva. Domácí zklamali střelecky, brankáře hostů prakticky vůbec neohrozili.
Nejlepší hráči: Jiří Gřunděl - Marek Tureček

Strání B - St. Hrozenkov 3:0 (3:0)
Branky: 6. Šidlo V., 20. Zderčík P., 35. (p) Tomanec L.
Diváci: 68.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Bohumil Popelka (laik), Josef Vaculík (laik).
Strání B: Tomanec L. - Zderčík P., Vintr P. (70. Pavlína J.), Šidlo V., Popelka J., Nuzík P. (61. Zlatý L.), Motola J., Janyga V. (79. Popelka M.), Houšť V., Grebík M. (82. Pavluš V.), Frühauf P.
Trenér: Pavel Tinka.
St. Hrozenkov: Köszegky F. - Škriečka J. (71. Ostravský R.), Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Husařík M., Breznický P., Blaho T.
Trenér: Václav Juriga.
V posledním kole OS se hrál bezstarostný fotbal. Jako první se střelecky prosadili domácí, když v 6. minutě Šidlo zakončil pěknou kombinační akci. V 10. minutě mohl srovnat Lebánek, ale jeho samostatnou akci zneškodnil domácí gólman. Ve 20. minutě zvyšoval střelou z hranice šestnáctky Zderčík. Ve 34. minutě fauloval Janíček pronikajícího útočníka domácích. K exekuci pokutového kopu se postavil gólman Tomanec, který svému protějšku nedal šanci - 3:0. Jestliže byl první poločas pro přítomné diváky zajímavý alespoň vstřelenými góly, tak ten druhý byl již jenom o náznacích šancí. Utkání proběhlo ve slušné atmosféře, hosté byť opticky drželi s domácími krok, zaslouženě prohráli.
Nejlepší hráči: Václav Šidlo - Tomáš Keňo

Popovice - Pitín 6:0 (3:0)
Branky: 15., 44., 62. Omelka J., 30. Mimránek L., 68. Prajza M., 78. Šácha P.
ŽK: 80. Tureček P. - 13. Struhař P., 35. Kavka P., 37. Divila J., 50. Bureš M.
Diváci: 111.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Robert Kaňovský (laik), Pavel Verčík (laik)
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (59. Michelfeit V.), Šácha P., Prajza M., Omelka J. (80. Tureček P.), Obal M., Musil O., Mimránek L. (65. Viktora R.), Mikulčík R. (46. Mikulec P.), Kadlčík J., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Pitín: Voda J. - Trllo Z., Struhař P., Maňas M., Lukáš D., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Divila J. (57. Janota R.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: David Lukáš.
Hned v 15. minutě přihrál Kadlčík Omelkovi a ten rozvlnil síť na 1:0. Ve 30. minutě Tetera Tomáš přihrál míč Mimránkovi a ten přehodil Vodu - 2:0. Ve 44. minutě střílel z 28 metrů Tetera, Voda vyrazil míč před sebe, kde číhal Omelka - 3:0. Ve 2. poločase byli opět domácí lepším týmem, když hned v 50. minutě zahrozil Hanáček. v 62. minutě centroval Mimránek a Omelka hlavou zvýšil na 4:0. V 68. minutě z 23 metrů vystřelil nejstarší hráč Prajza - 5:0. O 10 minut ukončil závěrečné skóre Šácha - 6:0.
Nejlepší hráči: Jakub Hanáček - Radim Čuč

D. Němčí B - Suchá Loz 2:2 (2:0)
Branky: 7. Hlaváček J., 15. Stojaspal Mi. - 50. Kliment T., 72. Krajčovič Z.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Zámečník, Libor Daněk (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Tinka T. (46. Podlas D.), Stojaspal O. (65. Krchňáček R.), Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. st. (46. Škařupa P.), Stojaspal Ma. ml., Salát J. (46. Čaník R.), Ondra L., Kelíšek S. (70. Bršlica Z.), Kadlček R., Hlaváček J.
Trenér: Miroslav Baroň.
Suchá Loz: Mahdal P. - Velecký Z., Straňák L., Plesner O. (60. Vítek F.), Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z. (90. Smetana K.), Kliment T., Gazdík P., Bradáč R. (70. Bradáč J.).
Trenér: Rostislav Bradáč.
Domácí začali ofenzívně. Už v 7. minutě si na centr naběhl Hlaváček a otevřel skóre utkání - 1:0. V 15. minutě na 2:0 upravil Michal Stojaspal střelou k tyči. Od té chvíle domácí hráli do šířky a hosté si v první půli žádnou šanci nevypracovali. Po změně stran domácí poslali na hřiště mladou krev a s vidinou postupu hráli uvolněně. Toho hosté využili a v 50. minutě Klimentem snížili. Suchá Loz se dočkala i vyrovnání, když v 72. minutě Krajčovič po rohu dorazil míč do brány. Zbytek utkání se dohrával v poklidném tempu. Domácí slavili postup do okresního přeboru, hostům bod stačil k záchraně v okresní soutěži.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Tomáš Kliment

Bystřice p. L. - Komňa 1:5 (0:3)
Branky: 75. Mačát J. - 15., 23., 45. Varaďa M., 85., 87. Kala M.
ŽK: 60. Kubena P. (Bystřice p. L.).
Diváci: 145.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Petr Novák (laik), Jiří Šašinka (laik).
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K., Machala R., Mačát J., Kubena P., Koktavý L., Brázda V., Blahuš P., Baný J.
Trenér: Vladimír Mačát.
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Staník M. (69. Janek T.), Sochor L. (23. Ridoško M.), Pospíšil L., Machara P. (77. Matoušek M.), Lisoněk L., Králík M., Kala M., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
V úvodní šanci zápasu si vypracoval v 6. minutě domáci Koktavý, který ale z úhlu netrefil opuštěnou branku hostů. Nedáš - dostaneš se opět potvrdilo v 15. minutě, kdy zdánlivě ztracený míč vybojoval Kala, předložil ho před branku Varaďovi, který neváhal - 0:1. Ve 23. minutě potvrdil střelecký apetit Varaďa, který upravil na 0:2. Varaďa se radoval z čistého hattricku ve 45. minutě, kdy obešel domácího golmana a upravil na 0:3. Domácí korigovali v 77. minutě, kdy využil uličky od Koktavého domácí Mačát - 1:3. Tentýž hráč mohl v zápětí snížit na rozdíl jedné branky ale krásnou střelou rozezvučel publikum. Hosté udeřili v 85. minutě, kdy se hlavou prosadil Kala - 1:4. Závěrečné slovo měl opět Kala, který střelou upravil na závěrečných 1:5.
Nejlepší hráči: Petr Blahuš - Michal Králík

Boršice u Bl. - Březová 0:4 (0:1)
Branky: 27., 47. Čaňo P., 65. Čaňo D., 75. Uher J.
ŽK: 38. Kusenda R., 70. Nožička P., 77. Rybnikář I. - 57., 60. Janků M., 71. Janků D.
ČK: 60. Janků M. (Březová).
Rozhodčí: Jan Houdek - František Motyčka (laik), Josef Janků (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Rybnikář I., Nožička P., Nožička J., Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Doležal R., Bilík V. (36. Kusenda R.).
Trenér: Vladimir Bilík.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Plášek V. (85. Moravčík D.), Miškář V. (56. Šimek P.), Maršálek M., Křeháček M. (86. Mudrák P.), Janků M., Janků D., Čaňo P. (65. Čaňo L.), Čaňo D. (74. Smítal J.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Hosté začali ve velkém tempu a domácí nedokázali zareagovat. Výsledkem bylo hned několik šancí během deseti minut. Ve 27. minutě se trefil Čaňo, který krásně prostřelil domácího brankáře. Poté měli i boršičtí jednu šanci, po rybičce se ale netrefil Nožička. Taktovku utkání pak převzali do své moci hosté. Druhý poločas zahájila Březová tak, jako ten první. Ve 47. minutě se trefil opět Čaňo. V 65. minutě udělala obrana velkou chybu, Čaňo David postupoval na branku a nedal šanci domácímu brankáři - 0:3. V 75. minutě skóroval Uher, když dorazil balón do branky. Po této bránce se utkání spíše dohrávalo.
Nejlepší hráči: Martin Halík - Pavel Čaňo