Černý víkend

Slovácko Sport 12 / 10 / 2010

Spytihněv - O.N.Ves 2:0 (1:0)
 Utkání průměrné úrovně, hosté od začátku utkání pozorně bránili. Po velmi přísné penaltě se domácí ujali vedení Vávrou a do konce poločasu si nevytvořili žádnou gólovou šanci. Po poločase se domácí nedokázali dostat ke své typické hře po zemi. Po faulu na Krejčího ve velkém vápně proměnil svůj druhý pokutový kop Vávra. Další střely Horsáka a Večeři zlikvidoval dobře chytající hostující gólman Hájek. Rozhodčí Vacula, 110 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Chrástek (72. Jurčík), Kreisl (36. Bouchal), Kadaš, Šálek, Pavlas, Jurásek, Máčala, Galuška (54. Pištěk), Pokorný, Straka.
Kateřince - Dol. Němčí 5:1 (3:0)
Roli favorita začali domácí naplňovat již v 11. minutě. Cahlík posadil trestný kop na hlavu Beňa a ten odstartoval svou cestu za hattrickem - 1:0. O devět minut později předvedl slalom hodný exligového hráče Petr Novosad, v pokutovém území byl sražen a kopala se penalta. Jaroš byl přesný - 2:0. Hosté si vytvořili si dvě šance. Nejdříve mířili vedle, druhou tutovku zlikvidoval jistý Zimek. Trestný kop v závěru poločasu ze 30 metrů poslal Novosad do ohně, kde se nejlépe orientoval Beňo - 3:0. Ve 48. minutě, Zimkem vyraženou střelu dorazil do prázdné branky Daněk - 3:1. V 65. minutě Centr Ondry Kuzníka proměnil Beňo. O deset minut později si O. Kuzník centr zopakoval. Tentokrát našel Jaroše a bylo to 5:1.
D. Němčí: M. Bobčík - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček, J. Bobčík, Pochylý, Hodulík, Bída, Daněk, Pittner, Skopal. Střídali: T. Kadlček, M. Skopal, D. Stojaspal.
Holešov - Hluk 4:0 (2:0)
Hostům se zápas vůbec nepovedl, jen úvodních deset minut drželi se soupeřem krok, pak už převzali taktovku domácí, kteří si vytvořili trvalou územní převahu, kterou však gólově vyjádřili až v samém závěru poločasu: ve 40. min skóroval Marek a ve 43. min. Sumec. Hosté nezachytili ani vstup do druhé půle a ve 48. min. inkasovali od Křenka třetí gól. Domácí až do konce utkání bezpečně kontrolovali hru a v 83. min. korunoval výborný výkon domácích Uruba. Rozhodčí Růžička, 150 diváků.
Hluk. Fojtík - Machala J., Machala A., Šimčík, Soviš, Machala O., Hanák, Dufka, Horák, Radoch, Zalubil Martin. Střídali: Minařík, Bochánek, Jurásek.
Vel. Karlovice - Morkovice 1:0 (1:0), 1.Valašský - Val. Klobouky 6:1 (2:1), Vsetín - Luhačovice 1:0 (0:0), Provodov - Vigantice 1:3 (0:2), Slušovice - Chropyně 5:0 (1:0)