Červenka na vše nestačil

Uherský Brod Sport 09 / 06 / 2023

Inlinehokejisté IHC Kanci Uherský Brod ani v předposledním vystoupení základní části Stilmat extraligy nebodovali. I když na ledě Devils Zlín, lídra soutěže, odehráli velmi dobrou partii, nakonec odjížděli domů s prázdnou.

Zlín - UH. BROD 13:8.

Broďané už po 94 sekundách vedli, když střelecké představení rozjel Martin Červenka. Jenže Ďáblové manko rychle smazali a navrch ještě přidali dva góly. Svěřenci hrajícího kouče Jana Heči následně favorita trápili, ještě třikrát srovnali krok (4:4, 6:6 a 7:7), ale ve finiši byli šťastnější domácí. Kanonýr Červenka sice ještě šest minut před koncem svým pátým gólem v zápase snížili na 8:10, ale když následně spálil tutovku Oharek, Zlín už si vítězství vzít nenechal. V pěti jeho gólech měl prsty Tomáš Pavlůsek (2+3), bratr Davida, oblékajícího dres Uherského Brodu. Branky: Červenka 5, D. Rauš, Trenčan, D. Pavlůsek. Poločas 6:4.

UH. BROD: Nowak – D. Pavlůsek, Trenčan, Červenka, Oharek, Vaněk, D. Rauš, Řehoř, Heča.