Český pohár: Spartak je už ve čtvrtfinále

Uherský Brod Sport 30 / 11 / 2011

Basketbalisté Spartaku Uh. Brod se probojovali do čtvrtfinále Českého poháru, když na domácí palubovce v bitvě druholigistů porazili VŠB Ostrava 89:81. V boji o semifinále je čeká opět tým druhé ligy, lídr brodské skupiny C Renocar Podolí.
UH. BROD - VŠB Ostrava 89:81
Broďané přitom skoro celý zápas tahali za kratší konec, v poločase prohrávali o osm bodů (38:46) a do poslední čtvrtiny šli ještě s tříbodovým mankem (64:67). Jenže pak soupeře sfoukli jako svíčku. Poslední desetiminutovku vyhráli 25:14. Jejich největší zbraní byla střelba trestných hodů s úspěšností 70,6 procenta. Body: Formánek 31, Dostál 24, Kaša 15, Mikel 9, Novák 6, Povolný 4.