Diváci: 58.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Mahdal (laik), František Motyčka (laik).
Suchá Loz: Mahdal P. - Vítek F., Straňák L., Plessner O., Mahdal M., Král V., Krajčovič Z., Kliment T. (65. Král Š.), Gazdík P., Bujáček V., Bradáč R. Trenér: František Král.
Boršice u Bl.: Křen B. - Šimek R., Ondra P. (75. Bilík V.), Nožička J., Kusenda P., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R. (84. Libosvár L.), Bilík V. st. (46. Kusenda R.). Trenér: Antonín Šimon.
Domácí začali náporem, ale dvě výborné střely zneškodnil hostující brankář. Poté se hra vyrovnala, hosté v 18. minutě nastřelili tyč a ve 24. minutě po centru Bilíka hlavou do šibenice otevřel skóre Šimek 0:1. Ve 38. minutě domácí Kliment hlavou po trestném kopu mířil jenom do tyče. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale hosté z rychlých protiútoků dvakrát doráželi do prázdné brány, ale nejlepší hráč domácích vše zneškodnil. V závěru utkání v 85. minutě Mahdal vyrovnal hlavou na 1:1.
Nejlepší hráči: Přemysl Mahdal - Bronislav Křen

Záhorovice - Březová 3:3 (2:2)
Branky: 21. Kročil T., 24. Nášel V., 69. Polanský I. - 30. Pomajbík D., 33. Křeháček M., 53. Janků M. ŽK: 40., 55. Nášel V., 73. Jál J. - 32. Čaňo D. ČK: 55. Nášel V. (Záhorovice).
Diváci: 120. Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Gřunděl (laik), Josef Janků (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Urubčík J. (84. Šabršula V.), Surý M., Polanský I., Ondrušek D. (60. Jál J.), Nášel V., Michalčík R., Kročil T., Krč P., Gřunděl J., Denemark J.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Březová: Majer J. - Trecha J., Smítal Josef, Smítal J., Pomajbík D., Plášek V., Křeháček M., Janků M., Čaňo T., Čaňo P., Čaňo D. Trenér: Ladislav Kalina.
Z obou stran bylo utkání velmi bojovné. Ve 21. minutě se domácí dostali do vedení, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Kročil a dorážkou otevřel skóre - 1:0. Ve 24. minutě zaskočení hosté chybovali v obraně, toho využil Nášel a hlavou zvýšil na 2:0. Ve 30. minutě po přihrávce Pláška Pomajbík přízemní střelou snížil - 2:1. Hosté byli nadále aktivní a podařilo se jim vyrovnat Křeháčkem - 2:2. V 53. minutě udeřili hosté. Janků utekl domácí obraně a prudkou střelou překonal domácího gólmana. Domácí bojovali i nadále a v 69. minutě po zaváhání hostující obrany vyrovnal na konečných 3:3 Polanský.
Nejlepší hráči: Richard Michalčík - Pavel Čaňo

Pitín - Strání B 0:0
ŽK: 45. Čuč R., 78. Krahula L. - 65. Vintr P., 83. Šidlo V.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Berčík (laik), Lukáš Zámečník (laik).
Pitín: Salvet L. - Staněk Š., Machala P. (85. Hrnčář S.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Chaloupka O., Domorád P., Divila J. (65. Kavka P.), Čuč R., Bureš M. Trenér: neuveden.
Strání B: Děcký R. - Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Popelka J. (80. Grebík M.), Pavluš M., Motola J., Janiga V. (70. Popelka R.), Houšť V., Bušo M. Trenér: Pavel Tinka.
Zápas začali lépe domácí a už ve 3. minutě ohrozili branku Kozubíkem, který z dálky velmi pěkně vystřelil. Hosté odpověděli v 10. minutě, když se dostal k míči Motola, ale Salveta se mu překonat nepodařilo. V dalších minutách se hra přelévala na obě strany. Hosté zahájili lépe druhou půli. V 65. minutě zahrávali trestný kop, ale Motolu opět Salvet vychytal. Odpovědí domácích byla také možnost z přímého kopu, a to v 79. minutě. Domorád ale mířil vedle.
Nejlepší hráči: Ladislav Salvet - Jakub Motola

Popovice - Orel UB 4:0 (4:0)
Branky: 10., 26. (p) Hanáček J., 14. Kadlčík J., 35. Tetera T.
ŽK: 13. Kočica M. (Orel UB). Diváci: 99.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Martin Sípek, Radim Jílek (laik).
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (73. Viktora R.), Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Musil O. (68. Michelfeit V.), Mimránek L., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Orel UB: Maršálek M. - Slovák J., Skřivánek V., Meindlschmid P., Machala R., Kubiš D. (12. Konrád P.), Kočica M., Karlík J., Jahoda K., Gášek L., Bujáček P. Trenér: Milan Juřeník.
Hned v druhé minutě centroval míč z levé strany Omelka, ale střela Kadlčíka skončila vedle branky. V 10. minutě střílel z 23 metrů Hanáček první branku, kdy se míč odrazil od levé tyče a skončil za brankovou čarou. Ve 14. minutě centroval míč Hanáček a Kadlčík zvýšil na 2:0. Ve 26. minutě kopal Hanáček pokutový kop a opět zvýšil na 3:0. Ve 35. minutě na půli hřiště chybuje záloha Uh. Brodu a na 4:0 zvýšil Tetera. Jedna vážnější šance hostujících byla v 70. minutě, když z velkého vápna střílel Slovák, ale Mikel vyrazil na rohový kop. Body zaslouženě zůstali v Popovicích.
Nejlepší hráči: Jakub Hanáček - Libor Gášek

Komňa - Bánov 1:6 (0:3)
Branky: 52. Kala M. - 10., 35. Lux R., 5. Mahdalíček P., 56. Polák V., 66. Velecký R., 80. Kopták J. ŽK: 6. Trllo Z., 30. Varaďa M., 56. Kalina A. - 23 . Suchánek P. Diváci: 70.
Rozhodčí: Jan Mačát - Vojtěch Jahoda, Jiří Pollach (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I. (48. Lisoněk L.), Varaďa M., Trllo Z., Staník M. (79. Prchlík J.), Pospíšil L., Krpálek M., Kalina A., Kala M., Hanke T. (85. Matoušek M.), Dolina M. Trenér: Ladislav Krpálek.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Suchánek P., Ryšávka F. (60. Čaňo L.), Polanský L., Polák V., Mahdalíček P., Lux R. (89. Polášek M.), Horňák P. (75. Kotil R.), Guryča R., Dalajka M. (69. Kopták J.). Trenér: Karel Kopeček.
Hosté byli po celý zápas lepším mužstvem. Už v 5. minutě se střelou zpoza vápna prosadil Mahdalíček. O pět minut později se po brejku prosadil Lux. Ve 35. minutě opět Lux dává branku, tentokrát hlavou. V druhé půli byli v úvodu lepším mužstvem domácí a zaslouženě v 52. minutě snížili Kalou. Po této brance převzali iniciativu hosté a z penalty v 56. minutě dal čtvrtou branku Polák. V závěru zápasu domácí více faulovali a po standardní situaci dal pátou branku hostí Velecký. Poslední branku utkání v 80. minutě přidal střídající Kopták dorážkou do opuštěné branky.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Vladimír Polák

St. Hrozenkov - H. Němčí 0:7 (0:1)
Branky: 45., 57., 62., 77. Zámečník Jo., 48. Kadlček V., 65. Chmelina J., 86. Zámečník Ji.
ŽK: 31. Ostravský R. - 20. Popelka D. Diváci: 100.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Karolína Jilková, Lukáš Juračka (laik).
St. Hrozenkov: Drga A. - Tuharský J., Straka Mi., Straka Ma. (60. Blaho T.), Ostravský R. (67. Semela P.), Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík M., Breznický R. Trenér: Václav Juriga.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Popelka D., Nuzík P., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (75. Bobčík David), Cmol M. (80. Tureček P.). Trenér: Petr Rybnikář.
Ze začátku byla hra vyrovnaná, kdy domácí postupně Lebánek a Tuharský spálili dvě gólové šance. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, tak se po odraženém míči prosadil Zámečník. Druhý poločas začal náporem hostů, kdy ve 47. minutě dal gól hlavičkou Václav Kadlček a poté hosté diktovali tempo hry, domácí úplně odpadli ze hry a výsledkem bylo narůstající skóre, které skončilo na 0:7. Domácí se snažili zachránit hru střídáním, ale bez úspěchu. Hosté byli celý zápas lepší a vítězství si zasloužili.
Nejlepší hráči: Juraj Tuharský - Josef Zámečník