Chci být platný pro mužstvo

Chci být platný pro mužstvo
Foto: sal  /  Po zápase se Petr Švancara chopil i televizní kamery.
Uherské Hradiště Sport 11 / 04 / 2011

Petr Švancara měl po zápase dvojnásobnou radost. Jeho první gól byl totiž 50. ligovou brankou a navíc jím vyrovnal svoje roční maximum vstřelených branek. Na to, aby překonal dosavadních sedm zásahů, má stejný počet utkání.
Petře, jak padla vaše jubilejní ligová branka?
Díky jednomu deníku jsem si dnes přečetl, že mám čtyřicet devět branek. Uvědomuji si to až nyní. Že bych ale slavil nějak titul půlkanonýra, to ne. Už když jsem sem přišel, tak jsem říkal, že nechci sledovat svoje statistiky. Pro mě je důležité, abych byl důležitý pro mužstvo.
A teď k tomu gólu.
Dostal jsem míč od Venci Ondřejky a jsem rád, že to bylo právě od něj. Obránci jako by spoléhali jeden na druhého. Já se snažil to dát Hruškovi tak, aby to nechytil k tyčce. Možná čekal nějakou kličku nebo kulišárnu, protože se známe z Viktorky. Důležité ale bylo, že to byl gól. Možná mohl přijít trochu později, protože pak to byly děsné nervy. Před Příbramí musím smeknout, protože jak dostali branku, tak na nich byla vidět velká aktivita. Vytvořili si několik šancí a některé i stoprocentní a o to víc klobouk dolů před Ilyou a kluky vzadu. Z Ilyi jsem nadšený, protože mě velmi mile překvapil už v Budějovicích a dnes taky. Škoda že mu to nemůžu říct, protože on česky moc neumí. (úsměv)

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace