Chyběl větší důraz v zakončení

Chyběl větší důraz v zakončení
Sport 07 / 11 / 2011

Vít Valenta opět patřil k dirigentům výborného výkonu Slovácka v Teplicích, přesto musel i on po zápase odcházet do kabin s vědomím, že tentokrát odjede jeho tým ze Stínadel s prázdnou.
Prohráli jste gólem z penalty v poslední minutě, dá se to nějak slušně komentovat?
Myslím, že z toho rozhodčí udělal zbytečné divadlo. Nechci rozebírat, jestli obě ty penalty byly, nebo nebyly, to by bylo stejně asi zbytečné.
Zpět k zápasu, od úvodního hvizdu bylo vidět, že zápas se Slavií je zapomenut.
Zápas se Slavií a chyby v něm jsme si v týdnu rozebrali, vyříkali si je a jeli sem s tím, že se jich tentokrát vyvarujeme a navážeme na to lepší z toho zápasu a ze zápasů předtím.
Teplice jste drželi dlouho na uzdě a do šancí jste je příliš nepouštěli.
Většinu zápasu jsme hru měli pod kontrolou, hráli jsme dobře kombinačně, Teplice jsme přehrávali a hra se odehrávala spíše na jejich polovině. V první půli Teplice, až na šanci, kterou musel řešit Mira Filipko, neměly nic podstatného.
Vy jste se ale také příliš do zakončení nedostali.
Nějaké náznaky jsme měli, ať už to byl Honza Lukáš, já nebo jiní. Chybělo nám přesnější zakončení. Škoda že jsme některé akce neuhráli do gólů, mohlo to být veselejší a odjeli bychom asi i s nějakým bodem.
Tobě dnešní zápas, potažmo i celý podzim sedl a daří se ti.
Určitě je to zápas od zápasu lepší. Na to, jak to se mnou vypadalo ze začátku, kdy se mi až tak nedařilo a nevěděl jsem, co bude, je to rozhodně o řád lepší. Začal jsem přípravu jako vždycky, makal jsem a doufal, že se to prostě otočí a naštěstí se trend nepovedených výkonů povedlo zvrátit. Daří se víc i týmu, a to je nejdůležitější.
Čím to, že najednou z tebe čiší jistota a klid v rozehrávce? Kde se to zlomilo?
Ono se to vlastně nezlomilo, tahle hra je mi vlastnější, protože tuhle roli jsem měl i v zahraničí, prostě jsem si jen delší dobu zvykal na jiný způsob hry.
Bohužel ale po třech bodech z Hradce jedete s prázdnou.
Bohužel je to paradox. V Hradci jsme podali horší výkon a vezli jsme tři body, tady jsme hráli jeden z lepších zápasů venku a jsme bez bodu.
Jak moc dneska chyběl Libor Došek, který pro zranění nemohl nastoupit?
Určitě chyběl svým důrazem ve vápně a svým způsobem hry, ale na druhou stranu, Honza Lukáš ho zastoupil dobře, rval se, jak to šlo, má své přednosti, bohužel zranění k fotbalu patří a my se s tím musíme vypořádat.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace