Cigoš nevyloučil rezignaci

Cigoš nevyloučil rezignaci
Foto: archiv  /  I když venku skórovali třikrát, odjížděli domů s prázdnou.
Boršice Sport 29 / 08 / 2021

Fotbalisté SK Boršice si podruhé za sebou do tabulky nepřipsali ani bod. Po domácí prohře s Luhačovicemi se vrátili s nepořízenou z Bystřice pod Hostýnem, kde předvedli nejhorší výkon sezony, po kterém kouč Pavel Cigoš zvažuje setrvání ve funkci…

Krajský přebor

Bystřice p/Host. - BORŠICE 4:3

„Už před sezonou jsem avizoval, že je má poslední v Boršicích. Tři roky jsou tak akorát. Ale opravdu teď nevím, jestli dokončím podzim,“ přiznal Cigoš, kterého vytočila lajdácká defenzíva týmu. „Směrem dozadu to byla opravdu bída. Když dáme venku tři góly, ale nemáme ani bod, tak to je tragédie. Kluci si musí sáhnout do svědomí a rychle se vzpamatovat,“ zdůraznil kouč.

Obrannou hru výrazně ovlivnila absence stopera Jakuba Janíka, kterého ostatní defenzivní hráči nedokázali nahradit. „Je to o to smutnější, že soupeř nebyl lepší, ale chybami jsme mu všechny góly prakticky darovali. Absolutorium zaslouží pouze útok v čele s Večeřou,“ pokračuje rozladěný Cigoš.

Jeho výběr přitom dvakrát vedl, ale soupeř vždy rychle odpověděl a zkraje druhé půle šel do vedení na 3:2. Večeřa svým sedmým gólem v sezoně sice vyrovnal, ale za pět minut už domácí opět byli na koni. „Zápas jsme si prohráli úplně sami. Kluci se musí rychle vzpamatovat a porazit doma Kvasice,“ ví moc dobře Cigoš. Jestli u toho bude, je otázkou… Branky: Večeřa 2, T. Ohnutek. Poločas 2:2.

BORŠICE: Janečka - Dovrtěl (71. Yatsyshyn), Suchánek, Vrtal, Březina - Gavenda, T. Ohnutek (77. Býček), Kučera, Bartošík (45. E. Trlida) - Cigoš, Večera.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace