Comeback Gureně je na spadnutí!

Comeback Gureně je na spadnutí!
Uherský Brod Sport 17 / 09 / 2015

Nejslavnější odchovanec Uh. Brodu možná opět oblékne dres, ve kterém se učil hokejové abecedě. Miloslav Gureň, který uplynulou sezonu hájil barvy maďarského Ferencvárose, je totiž aktuálně bez angažmá. Když se žádná nabídka neobjeví, zůstane doma u Olšavy.
„S Milošem jsem v kontaktu, ale logicky stále upřednostňuje zahraniční angažmá. Když to vyjde, budu moc rád, má zkušenosti k nezaplacení,“ potvrdil horkou novinku Roman Uhříček, kouč Uherského Brodu. I kdyby ale Gureň do vlaku Krajská liga naskočil, může kdykoliv vystoupit. „Jakmile se objeví nabídka ze zahraničí, odejde, to je jasné. A samozřejmě ještě záleží na jednání s vedením klubu,“ poznamenal Uhříček.
Miloslav Gureň oslaví za 10 dní 39. narozeniny. Jeho kariéra je nesmírně bohatá a zajímavá. Začínal v Uh. Brodě, odkud se přes Uh. Hradiště dostal do Zlína, který byl pro něj odrazovým můstkem do zámoří, kde hrál NHL za Montreal Canadiens.
Po návratu domů strávil sezonů v Třinci, aby vyrazil směr KHL, ve které působil v CSKA Moskva a hlavně v týmu Sibir Novosibirsk. V roce 2008 se vrátil do Třince, následoval Litvínov, Ústí nad Labem, italská Pontebba, francouzský Rouen, italské Appiano a naposledy maďarský Ferencvaros.
DOBRÝ DEN se snažil 189 centimetrů vysokého obránce kontaktovat, včera však nezvedal telefon.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace