ČSK hledá brankářku. Zn. Ihned!

ČSK hledá brankářku. Zn. Ihned!
Uherský Brod Sport 20 / 08 / 2015

Kamila Hladíková nečekaně zamířila do Babic

Čtrnáct dní před startem krajského přeboru mají fotbalistky ČSK Uherský Brod velký problém. Jako blesk z čistého nebe je opustila jediná brankářka Kamila Hladíková. Kmenová hráčka prvoligového 1.FC Slovácko totiž zamířila na hostování do konkurenčních Babic.
Hladíková odchytala u Olšavy uplynulou sezonu a nic nenasvědčovalo, že změní dres. „Objezdila s námi všechny přípravné turnaje, byli jsme domluveni na prodloužení hostování, jenže v týdnu nám řekla, že půjde do Babic. Kdyby to řekla hned po sezoně, žádný problém, ale teď nás postavila do hodně nepříjemné situace,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář brodského týmu žen, který ale odmítl více nečekaný problém komentovat. „Kamila přišla sama, od spolužačky se totiž dověděla, že se nám zranila brankářka. Do Babic to má z Uherského Hradiště blíž než do Brodu, kde prodloužení jejího hostování celé léto nikdo neřešil. Nevěděla prý, na čem je. Ale mrzí mě, že je z toho taková kauza, nikoho jsme nechtěli poškodit,“ reagoval Aleš Havlíček, manažer Babic.
Sedmnáctiletá Hladíková tak podle něj dala přednost Babicím hlavně kvůli vzdálenosti od bydliště. V příštím roce ji navíc čeká maturita.
Její absenci každopádně Broďanky pocítily v posledním přátelském střetnutí s Trenčínem, se kterým prohrály 0:10! „Do branky se postavila Monika Gregorová, která hraje florbal. Chtěla to zkusit a taky nás nechtěla nechat ve štychu. Ale fotbal je trošku jiná káva,“ posteskl si Zpěvák.
Sezona startuje za 14 dní, Uherský Brod se představí v Brumově. Kdo si oblékne brankářské rukavice, zůstává zatím stále záhadou. „Brankářku potřebujeme jako sůl, jenže zatím ji hledáme marně. Zkušenosti s chytáním jsou samozřejmě výhodou. Věková hranice je třináct let,“ inzeruje Zpěvák. Vážné zájemkyně mohou psát na e-mail sportovni.listy@seznam.cz

autor: PETR ČECH

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace