Čtvrfinále Poháru OFS: Košíky vyřadily Tupesy

Slovácko Sport 31 / 03 / 2010

Před startem jarní části okresních soutěží bylo na programu čtvrtfinále Poháru OFS. Ve čtyřech utkáních viděli diváci nejen celkem pětadvacet branek, ale také postup fotbalistů Košíků, kteří porazili Tupesy a Záhorovic, které si dokázaly poradit s Hradčovicemi. Nedakonice a Ostrožská Lhota roli favorita potvrdily a postoupily do semifinále. To by mělo být na programu 21. května. Semifinálové dvojice: Košíky - Nedakonice, Záhorovice - Ostrožská Lhota

Košíky - Tupesy 4:2 (3:1)
Jednoznačné utkání pro domácí. Košíky předváděly krásný fotbal a zaslouženě porazily Tupesy hrající o třídu výše. Kdyby na konci utkání svítila na straně domácích osmička, nikdo by se asi nedivil. Hattrickem se blýskl Přílučík.
Branky: Přílučík 3, Z. Šlechta - Večeřa, Kubíček.

Nedakonice - Staré Město 5:1 (2:1)
Staré Město se sice v Nedakonicích ujalo vedení, ale domácí stihli do poločasu otočit. Když po pěti minutách druhé půle vsítili domácí třetí branku, utkání se tak dohrávalo z povinnosti. Favorit okresního přeboru potvrdil svou sílu i v poháru.
Branky: Belák 3, Petek 2 - Müller.

Uh. Ostroh B - Os. Lhota 1:5 (1:4)
Ostrožská Lhota hrající okresní přebor na půdě béčka Uherského Ostrohu nezaváhala. Po půlhodně hry už vedla 1:4 a utkání zdárně dovedla do vítězného konce.
Branky: R. Větříšek - Pešík 2, Jurčeka, Kubáň, Haláč,

Záhorovice - Hradčovice 4:3 (2:1)
Ve vyrovnaném a vyhecovaném utkání domácí vedli už 4:1. Hradčovice tentokrát vyhořely na neproměňování svých šancí. Ze zaslouženého vítězství se proto radují Záhorovice
Branky: Klesnil 2, Šabršula, Miroš - D. Mikulec, R. Mikulec, O. Daněk.