Čtvrté kolo

Čtvrté kolo
Uherské Hradiště Sport 06 / 09 / 2012

Čtvrté kolo Senzasport Slovácké sedmy přineslo opět dva výherce. Zdena Mikulčíková a Pavel Sova se utkají v telefonickém rozstřelu. Po telefonu se rozhodovalo i o vítězi kola minulého. Tam přesným tipem zvítězil Jaroslav Matulka, který na otázku, kolik branek padne v OS, tipoval 26. Jeho soupeř tipoval o branku méně.
12 Z. Mikulčíková (Popovice), P. Sova (Sady).
11 J. Medek (Topolná).
10 J. Surma (Sady), J. Vávra (Tupesy), F. Gajdošík (Tupesy), P. Večeřa (UH).
9 R. Svoboda (Sady), J. Bureš (Sady), Z. Michalcio (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), I. Blahuš (Sady).
8 R. Pospíšil (Bílovice), S. Synčák (Šumice), J. Schön (Mistřice), L. Mařica (Sady), L. Hladiš (Šumice), Z. Horký (Nedakonice), P. Vanda (SM).
7 D. Hykl (Jar.), J. Pauřík (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole), V. Hejda (SM), A. Trávníčková (Traplice), Z. Rýc (Svárov), Z. Kovařík (Sady), V. Jančík (Jar.), M. Dufka (H.Němčí), R. Kolařík (Sady).
6 P. Hlavinka (Jar.), V. Gajdošíková (Tupesy), J. Bělovská (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), A. Zpěvák (Sady), F. Kozelek (Topolná), R. Kouřil (UH), M. Kadlčík (Topolná), P. Křůmal (Březolupy), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Mazurková (UH), V. Hubáček (Březolupy), I. Mařák (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.).
5 Z. Křiklava (Osvětimany), Z. Brož (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), I. Kučík (Jankovice), M. Vlachynský (Sady), J. Zemek (UB), P. Habarta (Sady), F. Rýc (Svárov), P. Gabriel (UH), A. Blažek (Kun.), M. Měrka (Jar.), Ľ. Pongo (UH), K. Garžík (UH), L. Mikulka (Topolná), A. Pospíšil (Bílovice), V. Volčík (UH), P. Nepraš (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), J. Šabršula (Záhorovice), M. Krsičková (Sušice), A. Koudela (Bojkovice), M. Juračka (Sady), T. Mahdal (Bánov), J. Bednařík (Míkovice), S. Gajdošík (UH), L. Zichová (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Mahdalík (Korytná), F. Šupka (Kun.), M. Kučera (UH), P. Ševčík (UB), O. Hlavinka (Jar.), J. Schneider (UH), P. Sedlář (Sady), L. Kovařík (UO).
4 K. Šturma (Jar.), J. Srnec (UB), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Doležalová (UH), J. Horký (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov), R. Měrka (Mařatice), J. Neděla (Popovice), K. Kopeček (UB), J. Brožová (Jar.), M. Mikliš st. (Těšov).
3 T. Doležal (UH), K. Slováček (UH), M. Stojaspalová (D. Němčí), J. Ludvíček (Boršice), T. Kaňovský (Bílovice), J. Janíček (Bojkovice), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Šašinka (Záhorovice), M. Macela (Mařatice), M. Vaškových (UH), J. Hřib (Šumice), F. Botek (Kudlovice), V. Horká (Buchlovice), V. Měrková (Jar.), M. Abrhámová (Mařatice), M. Kaňovský (Bílovice), L. Kalina (UB).
2 P. Salvet (Bojkovice), V. Pipal (Sady), M. Řihák (UB), J. Nožička (Boršice u Bl.), M. Kundera (SM), A. Hubáček (Kun.), O. Adamík (Huštěnovice), J. Mrázek (Pašovice), L. Salvet (Bojkovice), Z. Brázdil (UH), V. Remeš (Kněžpole), I. Šumíček (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Kovařík (Sady), D. Jurčík (UH), M. Křůmalová (Březolupy), Z. Borýsek (UH), M. Stuchlík (Topolná), M. Brožová (Jar.), P. Tomáštík (Záhorovice), Š. Kret (D. Němčí), M. Janůšek (UH), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), V. Melichárek (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole), M. Omelka (Bánov), F. Křůmal (Březolupy), M. Weintrittová (Míkovice), A. Krpal (Stříbrnice), V. Šimík (Nedakonice).
1 L. Němeček (Kudlovice), D. Slováček (Brno).

Průběžné pořadí
34 F. Gajdošík (Tupesy).
32 J. Hrubošová (Kněžpole).
31 J. Medek (Topolná), Z. Horký (Nedakonice).
30 L. Mikulka (Topolná).
29 J. Zemek (UB), R. Kolařík (Sady).
28 J. Vávra (Tupesy), R. Pospíšil (Bílovice), I. Mařák (UH), M. Zapletal (Kudlovice).
27 R. Svoboda (Sady), Z. Mikulčíková (Popovice), J. Bělovská (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), Z. Brož (Jar.).
26 P. Večeřa (UH), J. Bureš (Sady), A. Trávníčková (Traplice), F. Kozelek (Topolná), P. Vanda (SM), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Rýc (Svárov), M. Krsičková (Sušice), M. Schön (Mistřice), I. Šumíček (Kudlovice).
25 M. Vlachynský (Sady), J. Schön (Mistřice), M. Mikliš st. (Těšov), P. Ševčík (UB), D. Hykl (Jar.), L. Hladiš (Šumice), Z. Michalcio (UH), S. Synčák (Šumice), P. Tomáštík (Záhorovice), M. Kučera (UH).
24 J. Omelka (Bánov), K. Garžík (UH), Z. Kovařík (Sady), V. Jančík (Jar.), T. Kaňovský (Bílovice), V. Kadlčíková (Popovice), P. Nepraš (Jar.), R. Kouřil (UH).
23 A. Blažek (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalina (UB), V. Hejda (SM), I. Kučík (Jankovice), A. Pospíšil (Bílovice), V. Šimík (Nedakonice), J. Matulka (UH), Z. Mahdalík (Korytná), J. Mazůrek st. (Kun.).
22 A. Pauřík (Kněžpole), D. Jurčík (UH), F. Šupka (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice), V. Remeš (Kněžpole), F. Vaverka (Huštěnovice), T. Mahdal (Bánov), L. Zichová (UH), V. Pipal (Sady), J. Bednařík (Míkovice), J. Neděla (Popovice), L. Kovařík (UO).
21 M. Omelka (Bánov), Z. Bělovský (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Svoboda (Mor. Písek), F. Botek (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), R. Měrka (Mařatice), P. Gabriel (UH), Ľ. Pongo (UH), A. Koudela (Bojkovice), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH).
20 A. Hubáček (Kun.), J. Pauřík (Kun.), J. Mazurková (UH), J. Brožová (Jar.), T. Doležal (UH), K. Kopeček (UB), P. Bartoň (Buchlovice), Z. Křiklava (Osvětimany).
19 J. Šašinka (Záhorovice), J. Schneider (UH), M. Weintrittová (Míkovice), M. Kaňovský (Bílovice), R. Holásek (UH), M. Dufka (H.Němčí), Š. Kret (D. Němčí), M. Rozsypálek (Jar.), K. Slováček (UH), M. Kovařík (Sady), P. Salvet (Bojkovice).
18 M. Janůšek (UH), J. Hřib (Šumice), V. Hubáček (Březolupy), P. Habarta (Sady), M. Měrka (Jar.), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Kadlčík (Topolná), S. Gajdošík (UH), O. Hlavinka (Jar.), I. Blahuš (Sady), J. Surma (Sady), V. Měrková (Jar.).
17 A. Kolaja (Svárov), V. Volčík (UH), J. Nožička (Boršice u Bl.), L. Mařica (Sady).
16 J. Ludvíček (Boršice), M. Macela (Mařatice), M. Stuchlík (Topolná), M. Kostková (UB), J. Horký (Nedakonice).
15 Z. Brázdil (UH), L. Salvet (Bojkovice), M. Stojaspalová (D. Němčí), M. Doležalová (UH).
14 V. Melichárek (Jar.), J. Janíček (Bojkovice), D. Slováček (Brno), J. Šabršula (Záhorovice), F. Rýc (Svárov).
13 M. Kundera (SM), A. Zpěvák (Sady), A. Bánovský (Kněžpole), V. Pokorák (Ořechov).
12 M. Řihák (UB), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Sova (Sady), Z. Uherka (Kudlovice), K. Šturma (Jar.).
11 J. Srnec (UB), K. Silná (Jankovice), J. Kalus (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
9 M. Vaškových (UH), P. Křůmal (Březolupy), L. Němeček (Kudlovice).
8 F. Křůmal (Březolupy), M. Křůmalová (Březolupy), P. Bachůrek (Těšov).
7 M. Hyklová (Jar.), J. Koželuha (Zlechov).
6 P. Hlavinka (Jar.), V. Gajdošíková (Tupesy), M. Prokeš (SM), B. Kraváček (Kudlovice), V. Rosík (Kudlovice).
5 M. Juračka (Sady), J. Mrázek (Pašovice), M. Bečica (Mařatice), R. Lux (UB), P. Sedlář (Sady), V. Horká (Buchlovice).
4 M. Vavřiník (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
3 Z. Ambroz (Bojkovice).
2 M. Brožová (Jar.), Z. Tomešek (Velká n/V.).
1 T. Mikulka (Topolná), R. Tarcalová (UH).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 4. KOLA
1. 0:1  2.1:2  3. 2:1  4. 6:2  5. 1:0  6. 1:4  7.3:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace