Čtvrté kolo pro Kostkovou

Čtvrté kolo pro Kostkovou
Uherské Hradiště Sport 27 / 04 / 2011

Velikonoční Slovácká sedma nejvíce sedla Martině Kostkové z Uh. Brodu, která se s počtem dvanácti bodů stala vítězkou čtvrtého kola. Průběžné první místo si upevnil Josef Medek z Topolné.

12 Kostková M. (UB).
11 Jelínek L. (UH).
10 Medek J. (Topolná), Měrka R. (Mařatice).
9 Řihák M. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Skopal L. (Kudlovice), Skopalová A. (Kudlovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
8 Brož Z. (Jar.), Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Červenka J. (Tupesy), Večeřa P. (UH), Blažek A. (Kun.), Slováčková M. (SM), Remešová R. (Kněžpole), Pravdová K. (Vlčnov), Kadlčíková V. (Popovice), Remeš L. (Kněžpole), Dujka F. (Bílovice).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Zpěvák A. (Sady), Procházka J. (Tupesy), Gášek J. (UH), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Vacula L. (UB), Kalina L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Janík M. (UO), Dvouletý R. (Nedakonice), Zapletalová M. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Kadlčík M. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná), Kozelek O. (Kněžpole).
6 Ludvíček J. (Boršice), Kopeček K. (UB), Kovařík L. (UO), Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Thomayerová J. (UB), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Zichová L. (UH), Kraváček B. (Kudlovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Rýc Z. (Svárov), Bečica M. (Mařatice), Šimek L. (Bánov), Heja B. (Záhorovice), Šurmánková A. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Mikulka T. (Topolná), Bartoň P. (Buchlovice), Balaštík A. (Sady), Kloček ml. K. (Traplice).
5 Křůmal F. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Gajdošík F. (Jar.), Hanák K. (Drslavice), Rosík V. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Pokorák V. (Ořechov), Katrňák M. (Kudlovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Kovařík Z. (Sady), Zemková M. (UB), Šťasta J. (Huštěnovice), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Melichárek V. (Jar.), Kyncl J. (SM), Krsička P. (Sušice), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Vacula P. (UB), Zemek R. (UB).
4 Pongo Ĺ. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Ebner E. (SM), Měrka M. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Trávníčková A. (Traplice), Vaculová L. (UB), Lekeš L. (UB), Ježek Z. (Hluk), Borýsek Z. (UH), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Plundrák M. (M. Písek), Vlk V. (Jalubí), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Kolařík R. (Sady), Doležal T. (UH), Volčík V. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Máčala J. (Vážany), Jančová P. (D. Němčí), Boček D. (UH).
3 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Brázdil Z. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Křiklava Z. (Osvětimany), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Neděla J. (Popovice), Horká V. (Buchlovice), Hanáček P. (Jar.), Jančová M. (D. Němčí), Jahoda P. (Nivnice), Blažková R. (UH), Kundera M. (SM), Grebeníček J. (Sady), Jančík M. (Jar.), Mikliš R. (UB), Slováček D. (Brno), Bureš J. (Sady), Frola M. (Salaš), Zajacová J. (Kudlovice), Schnürmacher F. (UB), Abrhámová M. (Mařatice), Mahdalíková B. (Sady), Bělovský M. (Kněžpole), Holásek R. (UH).
2 Hubáček A. (Kunovice), Pauřík J. (Kun.), Botek F. (Kudlovice), Sucháň J. (Huštěnovice), Španiel O. (M. Písek), Omelka J. (Bánov), Kozelková A. (Kněžpole), Garžík K. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Pavelka S. (Kudlovice), Macela M. (Mařatice), Podškubková H. (Vlčnov), Stehlík P. (UB), Andrlík T. (Záhorovice), Schön M. (Mistřice), Nepraš P. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Dvouletá R. (Nedakonice), Omelka M. (Bánov), David T. (Sady).
1 Svoboda L. (Podolí), Bukvald P. (SM), Šopíková B. (Bánov), Šurmánek M. (Jar.), Stehlíková M. (UB), Němec P. (Kostelany n/M.), Hruboš L. (Kněžpole), Vaškových M. (UH), Burda L. (Knežpole), Jančová Z. (D. Němčí), Marek D. (Kostelany n/M.).
0 Kovařík P. (Boršice), Bánovský A. (Kněžpole), Křůmal P. (Březolupy), Kovařík M. (Sady).

Průběžné pořadí
39 Medek J. (Topolná).
37 Kostková M. (UB).
36 Zpěvák A. (Sady).
35 Kozelek O. (Kněžpole).
34 Mazurková J. (UH), Jelínek L. (UH).
32 Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Horký J. (Nedakonice), Večeřa P. (UH), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
31 Šašinka J. (Záhorovice), Brož Z. (Jar.), Vacula L. (UB), Lekeš L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Kolařík R. (Sady), Slováčková M. (SM).
30 Schön J. (Mistřice), Janík M. (UO), Šupka F. (Kun.), Mikulka L. (Topolná), Hoferek O. (Topolná).
29 Kopeček K. (UB), Gášek J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Mařák I. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Vlk V. (Jalubí), Zemková M. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Měrka R. (Mařatice), Doležalová M. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice).
28 Kovařík L. (UO), Michalcio Z. (UH), Ebner E. (SM), Ševčík J. (Veletiny), Srnec J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Pospíšil A. (Bílovice), Skopal L. (Kudlovice), Boček D. (UH).
27 Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Kraváček B. (Kudlovice), Podškubková H. (Vlčnov), Bečica M. (Mařatice), Šimek L. (Bánov), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Blažek A. (Kun.), Kozelek V. (Kněžpole), Remeš L. (Kněžpole), Jančová P. (D. Němčí).
26 Hřib J. (Šumice), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Rozsypálek M. (Jar.), Salvet P. (Bojkovice), Nepraš P. (Jar.), Schnürmacher F. (UB), Dujka F. (Bílovice), Zemek R. (UB).
25 Křůmal F. (Březolupy), Měrková V. (Jar.), Pokorák V. (Ořechov), Bělovská J. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Zajacová J. (Kudlovice), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov).
24 Hubáček A. (Kunovice), Ludvíček J. (Boršice), Fusek M. (SM), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Krpal A. (Stříbrnice), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Krsička P. (Sušice), Omelka M. (Bánov).
23 Šimík V. (Nedakonice), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Křiklavová M. (Osvětimany), Vaculová L. (UB), Ježek Z. (Hluk), Jančová M. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Kundera M. (SM), Rýc F. (Svárov), Remešová R. (Kněžpole), Holásek R. (UH).
22 Pauřík J. (Kun.), Křiklava Z. (Osvětimany), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Slováček K. (UH), Kalina L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Schnürmacherová J. (UB), Ševčík P. (UB), Rýc Z. (Svárov), Andrlík T. (Záhorovice), Volčík V. (UH), Mikulka T. (Topolná), Kaňovský M. (Bílovice).
21 Brázdil Z. (UH), Pongo Ĺ. (UH), Sucháň J. (Huštěnovice), Zichová L. (UH), Rosík V. (Kudlovice), Zemek J. (UB), Katrňák M. (Kudlovice), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Stehlíková M. (UB), Bartoň P. (Buchlovice), Adamík O. (Huštěnovice), Vacula P. (UB), David T. (Sady).
20 Hladiš L. (Šumice), Botek F. (Kudlovice), Šumíček I. (Kudlovice), Měrka M. (Jar.), Hanáček P. (Jar.), Štěpaník M. (Babice), Bukvald P. (SM), Hrubošová J. (Kněžpole), Pravdová K. (Vlčnov), Bělovský M. (Kněžpole).
19 Kozelková A. (Kněžpole), Remeš V. (Kněžpole), Kovařík P. (Boršice), Kovařík Z. (Sady), Macela M. (Mařatice), Stehlík P. (UB).
18 Kret Š. (UO), Fiala L. (UH), Jahoda P. (Nivnice), Heja B. (Záhorovice), Bureš J. (Sady), Hruboš L. (Kněžpole), Mahdalíková B. (Sady).
17 Svoboda L. (Podolí), Šťasta J. (Huštěnovice), Dvouletá R. (Nedakonice), Balaštík A. (Sady), Kloček ml. K. (Traplice).
16 Gajdošík S. (UH), Garžík K. (UH), Melichárek V. (Jar.), Jančová Z. (D. Němčí).
15 Bukvald A. (SM), Španiel O. (M. Písek), Bánovský A. (Kněžpole), Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Kučera M. (UH), Frola M. (Salaš), Skopalová A. (Kudlovice).
13 Dobeš A. (UH), Schön M. (Mistřice).
11 Trávníčková A. (Traplice), Blažková R. (UH), Slováček D. (Brno).
9 Škrášek P. (UH), Vaškových M. (UH).
6 Kieryk V. (Mařatice), Šojdr F. (Šumice), Burda L. (Knežpole).
5 Kaňovská M. (Bílovice), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Máčala J. (Vážany).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Mikliš R. (UB), Michalec R. (UH).
1 Šopíková B. (Bánov), Němec P. (Kostelany n/M.), Marek D. (Kostelany n/M.).
0 Kovařík M. (Sady).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 4. KOLA
1. 0:0   2. 4:1   3. 2:0   4. 3:3   5. 3:2   6. 2:2   7. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace