Čtvrté kolo pro Kouřila

Čtvrté kolo pro Kouřila
Uherské Hradiště Sport 03 / 09 / 2015

Čtvrtým vítězem Hamé Slovácké sedmy se stal Roman Kouřil z Uh. Hradiště, který získal 11 bodů. V průběžném pořadí vede Roman Dvouletý a Marie Hlavinková.
11 R. Kouřil (UH).
10 D. Hykl (Jar.), J. Hřib (Šumice), M. Rozsypálek (Jar.).
9 V. Měrková (Mistřice), J. Ludvíček (Boršice), J. Srnec (UB), M. Hlavinková (Jar.), A. Zpěvák (Sady), J. Schön (Mistřice).
8 P. Salvet (Bojkovice), P. Večeřa (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), Z. Brož (Jar.), M. Měrka (Mistřice), L. Omelková (Bánov), J. Matulka (UH), F. Botek (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Kolaja (Svárov), I. Mařák (UH), V. Horká (Buchlovice), P. Hlavinka (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), V. Melichárek (Jar.), J. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH).
7 M. Brožová (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), J. Šurmánek (Jar.), R. Holásek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), R. Měrka (Mařatice), P. Hanáček (Jar.), J. Horký (Nedakonice).
6 J. Zemek (UB), R. Dvouletá (Nedakonice), Z. Brázdil (UH), M. Doležalová (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Vaškových (UH), M. Kundera (SM), M. Schönová (Mistřice), M. Weintrittová (Míkovice), J. Jakšík (Topolná), L. Kalina (UB), M. Janůšek (UH), M. Anger (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), V. Jančík (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), L. Kalinová (UB), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), F. Šupka (Kun.), P. Krsička (Sušice), O. Hlavinka (Jar.), J. Gazdík (UB), J. Mazurková (UH), A. Krpal (Stříbrnice), Z. Mahdalík (Korytná), M. Kotásková (UH), V. Kadlčíková (Popovice), I. Pavolová (Traplice), P. Ševčík (UB), F. Piňos (Hluk), A. Ševčíková (UB), M. Plundrák (Mor. Písek).
5 A. Bánovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole), F. Kocáb (Nedachlebice), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), T. Doležal (UH), I. Kučík (Jankovice), J. Čech (UH), A. Trávníčková (Traplice), M. Bělovský (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), J. Javor (Vlčnov), K. Blaha (Huštěnovice), J. Kazík (Sušice), L. Zichová (Traplice), F. Kozelek (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), L. Hanáček (UB), M. Šurmánek (Jar.), L. Kovařík (UO).
4 J. Koželuha (Zlechov), V. Tomáštík (UH), S. Gajdošík (UH), M. Krsičková (Sušice), Z. Borýsek (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), J. Medek (Topolná), M. Čech (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole), M. Kadlčík (Topolná), M. Hyklová (Jar.), Z. Rýc (Svárov), L. Mikulík (Kudlovice), Š. Kret (D. Němčí).
3 Z. Jančová (D.Němčí), L. Svoboda (Podolí), I. Štefko (UB), L. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja ml. (Svárov).
2 P. Jančová (D. Němčí), P. Zelinka (D. Němčí), M. Schön (Mistřice), J. Červenka (Tupesy).
1 Z. Křiklava (Osvětimany).

Průběžné pořadí
37 M. Hlavinková (Jar.), R. Dvouletý (Nedakonice).
35 Z. Mahdalík (Korytná).
34 J. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice).
33 M. Rozsypálek (Jar.), J. Horký (Nedakonice), J. Omelka (Bánov).
32 L. Kovařík (UO), O. Adamík (Huštěnovice).
31 L. Omelková (Bánov), P. Krsička (Sušice).
30 A. Kolaja (Svárov), J. Hřib (Šumice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Brožová (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice).
29 R. Kouřil (UH), M. Janůšek (UH), P. Večeřa (UH), J. Matulka (UH), Z. Brož (Jar.), J. Koželuha (Zlechov).
28 V. Volčík (UH), Z. Rýc (Svárov).
27 M. Weintrittová (Míkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), M. Krsičková (Sušice), J. Jakšík (Topolná), J. Mazurková (UH), R. Měrka (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice), I. Mařák (UH), J. Zemek (UB), D. Hykl (Jar.).
26 S. Gajdošík (UH), L. Mikulík (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná), F. Šupka (Kun.), J. Medek (Topolná), J. Srnec (UB), L. Svoboda (Podolí), M. Anger (Jar.).
25 L. Hanáček (UB), F. Botek (Kudlovice), M. Doležalová (UH), J. Čech (UH), P. Ševčík (UB), Z. Borýsek (UH), V. Měrková (Mistřice).
24 P. Svoboda (Mor. Písek), A. Zpěvák (Sady), J. Gazdík (UB), M. Měrka (Mistřice), J. Červenka (Tupesy), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), V. Melichárek (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), L. Zichová (Traplice).
23 M. Schönová (Mistřice), M. Kadlčík (Topolná), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Mikulka (Spytihněv).
22 L. Kalinová (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Vaškových (UH), P. Salvet (Bojkovice), M. Schön (Mistřice), P. Hlavinka (Jar.), Z. Brázdil (UH), R. Dvouletá (Nedakonice), A. Trávníčková (Traplice), F. Lukeš (Nivnice), O. Hlavinka (Jar.).
21 P. Zelinka (D. Němčí), K. Kopeček (UB), I. Pavolová (Traplice), J. Pauřík (Kun.), J. Kazík (Sušice).
20 V. Horká (Buchlovice), Z. Křiklava (Osvětimany), Š. Kret (D. Němčí), Z. Jančová (D.Němčí), M. Hyklová (Jar.), M. Čech (Kudlovice), M. Kundera (SM).
19 J. Ludvíček (Boršice), T. Doležal (UH), J. Javor (Vlčnov), R. Holásek (UH), P. Hanáček (Jar.).
18 V. Remeš (Kněžpole), F. Kocáb (Nedachlebice), I. Štefko (UB), M. Bělovský (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), J. Šurmánek (Jar.).
17 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole).
16 A. Bánovský (Kněžpole), V. Jančík (Jar.).
15 V. Tomáštík (UH), I. Kučík (Jankovice).
14 L. Remeš (Kněžpole), M. Kotásková (UH).
12 J. Bělovská (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov).
11 A. Ševčíková (UB), M. Katrňák (Kudlovice).
10 A. Krpal (Stříbrnice), J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH), F. Piňos (Hluk).
7 L. Salvet (Bojkovice).
6 P. Kalina (UB), O. Prokeš (Kun.).
5 P. Štefaník (Vlčnov), M. Juřík (UH).
3 P. Janošek (Kudlovice).
1 T. Mikulka (Topolná).



VÝSLEDKY 4. KOLA
1. 0:2   2. 6:1   3. 2:1   4. 2:4   5. 3:1   6. 2:0   7. 4:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace