Čtvrté kolo pro Mikulíka

Čtvrté kolo pro Mikulíka
Uherské Hradiště Sport 28 / 08 / 2011

Čtvrtým vítězem podzimní části Slovácké sedmy se stal Lukáš Mikulík z Kudlovic, kterému se podařilo uhrát dvanáct bodů.
12 Mikulík L. (Kudlovice).
11 Botek F. (Kudlovice), Medek J. (Topolná), Podškubková H. (Vlčnov), Vacula P. (UB), Hoferek O. (UH).
10 Kopeček K. (UB), Zpěvák A. (Sady), Mazurková J. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Řihák M. (UB), Surma J. (Sady), Vlachynský M. (Sady), Kovařík Z. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Mikulčíková Z. (Popovice), Mikliš M. (Těšov), Rozsypálek Z. (Javorovec), Vávra M. (Kostelany n/M), Princová M. (Kun.).
9 Hubáček A. (Kun.), Michalcio Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Vávra J. (Tupesy), Koudela A. (Bojkovice), Prokeš M. (SM), Hanáček P. (Jar.), Tomáštík P. (Záhorovice), Kundera M. (SM), Jelínek L. (UH), Pospíšil R. (Bílovice), Kolařík R. (Sady), Šupka F. (Kun.), Blažek A. (Kun.), Kyncl J. (SM), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Kozelek V. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Vaškových R. (Ořechov), Abrhámová M. (Mařatice), Vacula P. (UB), Dufka M. (H. Němčí).
8 Janůšek M. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Matulka J. (UH), Schön J. (Mistřice), Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Mikliš st. M. (Těšov), Thomayerová J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Borýsek Z. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Kaňovský T. (Bílovice), Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Rozsypálek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Nepraš P. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Doležal T. (UH), Stehlíková M. (UB), Mikulka L. (Topolná), Knot T. (UH), Mahdal T. (Bánov), Omelka M. (Bánov), Bělovský M. (Kněžpole).
7 Volařík R. (Nivnice), Brázdil Z. (UH), Vaverka F. (Huštěnovice), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Hanák K. (Drslavice), Zemek J. (UB), Blahuš I. (Sady), Weintrittová M. (Míkovice), Jančík M. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Kazík J. (Mařatice), Pipal V. (Sady), Měrka R. (Mařatice), Kostková M. (UB), Dohnal T. (Topolná), Boček D. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Zemek R. (UB), David T. (Sady).
6 Hladiš L. (Šumice), Šašinka J. (Záhorovice), Hejda V. (SM), Gajdošík S. (UH), Bublík E. (SM), Šimík V. (Nedakonice), Měrková V. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Kalina L. (UB), Garžík K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Neděla J. (Popovice), Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Mazůrek st. J. (Kun.), Bělovská J. (Kněžpole), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Večeřa P. (UH), Rýc Z. (Svárov), Hrubošová J. (Kněžpole), Krsička P. (Sušice), Doležalová M. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Kadlčíková V. (Popovice), Janošek P. (Kudlovice), Horká V. (Buchlovice).
5 Volaříková L. (Nivnice), Kret Š. (UO), Ludvíček J. (Boršice), Fiala L. (UH), Pauřík J. (Kun.), Kužela M. (Vlčnov), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Salvet L. (Bojkovice), Javor J. (Vlčnov), Kučík I. (Jankovice), Slováček K. (UH), Haluza M. (Těšov), Jančová M. (D. Němčí), Schnürmacherová J. (UB), Zemková M. (UB), Blažková R. (UH), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Zapletalová M. (Vlčnov), Slováček D. (Brno), Salvet P. (Bojkovice), Bureš J. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Remeš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Bartošíková L. (UH).
4 Brulíková A. (Šumice), Bukvald A. (SM), Procházka J. (Tupesy), Španiel O. (M. Písek), Srnec J. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Jahodová M. (Nivnice), Šťasta J. (Huštěnovice), Gabriel P. (UH), Moravec R. (UB), Vaškových M. (UH), Glac J. (ONV), Kromsián V. (UH).
3 Křůmalová M. (Březolupy).
2 Schnürmacher F. (UB).
1 Mazůrek ml. J. (Kun.).

Průběžné pořadí
38 Medek J. (Topolná), Hanák K. (Drslavice), Kundera M. (SM).
37 Bělovský Z. (Kněžpole).
36 Brázdil Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Vaculová L. (UB), Mikulčíková Z. (Popovice), Kyncl J. (SM), Mahdal T. (Bánov).
35 Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Svoboda P. (M. Písek), Vávra J. (Tupesy), Rozsypálek Z. (Javorovec), Kadlčíková V. (Popovice).
34 Zichová L. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Salvet P. (Bojkovice).
33 Gajdošík F. (Jar.), Rýc Z. (Svárov), Gabriel P. (UH), Jelínek L. (UH), Blažek A. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Boček D. (UH).
32 Zpěvák A. (Sady), Mikliš st. M. (Těšov), Měrková V. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH), Vávra M. (Kostelany n/M), Vacula P. (UB), Knot T. (UH).
31 Kret Š. (UO), Šašinka J. (Záhorovice), Janůšek M. (UH), Rozsypálek M. (Jar.), Kostková M. (UB), Janošek P. (Kudlovice), Omelka M. (Bánov).
30 Blaha K. (Huštěnovice), Kozelek F. (Topolná), Pokorák V. (Ořechov), Kovařík Z. (Sady), Nepraš P. (Jar.), Doležalová M. (UH), Dohnal T. (Topolná), Hoferek O. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč).
29 Volařík R. (Nivnice), Šumíček I. (Kudlovice), Borýsek Z. (UH), Plundrák M. (M. Písek), Janík M. (UO), Hykl D. (Jar.), Vaškových M. (UH), Kozelek O. (Kněžpole).
28 Schön J. (Mistřice), Řihák M. (UB), Mařák I. (UH), Zemek J. (UB), Bukvald P. (SM), Večeřa P. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
27 Michalcio Z. (UH), Ebner E. (SM), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Kalina L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Kaňovský T. (Bílovice), Bělovská J. (Kněžpole), Pospíšil R. (Bílovice), Měrka R. (Mařatice), Krsička P. (Sušice), Slováčková M. (SM), Kaňovský M. (Bílovice), David T. (Sady), Bartošíková L. (UH).
26 Javor J. (Vlčnov), Vacula L. (UB), Garžík K. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Bečica M. (Mařatice), Mikliš M. (Těšov), Abrhámová M. (Mařatice), Kromsián V. (UH).
25 Vaverka F. (Huštěnovice), Surma J. (Sady), Horký J. (Nedakonice), Zapletalová M. (Vlčnov), Stehlíková M. (UB), Horká V. (Buchlovice), Zemek R. (UB).
24 Hladiš L. (Šumice), Omelka J. (Bánov), Stehlík P. (UB), Pipal V. (Sady), Dufka M. (H. Němčí).
23 Thomayerová J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Slováček K. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Mazůrek st. J. (Kun.), Ševčík P. (UB), Princová M. (Kun.), Vaškových R. (Ořechov).
22 Volaříková L. (Nivnice), Hubáček A. (Kun.), Hřib J. (Šumice), Remeš V. (Kněžpole), Kučík I. (Jankovice), Vlachynský M. (Sady), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Bureš J. (Sady), Hrubošová J. (Kněžpole), Bartoň P. (Buchlovice), Schnürmacher F. (UB).
21 Hejda V. (SM), Španiel O. (M. Písek), Blahuš I. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Kolařík R. (Sady), Schön M. (Mistřice), Pospíšil A. (Bílovice), Mazůrek ml. J. (Kun.).
20 Bukvald A. (SM), Matulka J. (UH), Haluza M. (Těšov), Bánovský A. (Kněžpole), Jahodová M. (Nivnice), Zemková M. (UB), Weintrittová M. (Míkovice).
19 Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Melichárek V. (Jar.), Volčík V. (UH), Glac J. (ONV).
18 Brulíková A. (Šumice), Procházka J. (Tupesy), Měrka M. (Jar.), Koudela A. (Bojkovice), Hanáček P. (Jar.).
17 Bublík E. (SM), Mikulík L. (Kudlovice).
16 Kopeček K. (UB), Pauřík J. (Kun.), Mikulka T. (Topolná).
15 Šimík V. (Nedakonice), Blažková R. (UH), Mikulka L. (Topolná).
14 Srnec J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Holásek R. (UH).
13 Prokeš M. (SM), Dobeš A. (UH), Kazík J. (Mařatice).
12 Fiala L. (UH), Červenka J. (Tupesy), Šrámek P. (UH).
11 Kužela M. (Vlčnov), Jančová P. (D. Němčí).
10 Kovařík L. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Jančík M. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Hruboš L. (Kněžpole), Jančová Z. (D. Němčí).
9 Křůmalová M. (Březolupy), Michalec R. (UH).
8 Svoboda L. (Podolí), Kraváček B. (Kudlovice), Slováček D. (Brno).
5 Křiklavová M. (Osvětimany), Dvouletá R. (Nedakonice).
4 Moravec R. (UB).
3 Kloček K. (Traplice).
2 Máčala J. (Vážany).
1 Lekeš L. (UB).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 4. KOLA
1. 1:0   2. 2:0   3. 1:1   4. 2:2   5. 2:0   6. 7:1   7. 0:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace