Čtvrtníček řádil

Kunovice Sport 03 / 05 / 2011

Kanonýr rezervy Slovácka nastřílel Kroměříži hattrick
Páté utkání v řadě bez inkasované branky má za sebou záloha prvoligového Slovácka. Tentokrát si smlsla na semifinalistovy Ondrášovka Cupu Kroměříži 4:0.
Slovácko B - Kroměříž 4:0 (2:0)
Už v 19. minutě Nestorovski lobem za obranu našel Čtvrtníčka, který obešel gólmana a poprvé rozvlnil síť za jeho zády. Podruhé to stihnul hned za pět minut, kdy opět od Nestorovského obdržel centr a míč usměrnil hlavou k tyči. Potřetí se dočkal až v 74. minutě, kdy uzavřel čistý hattrick. O čtvrtou branku se zasloužil i gólman Chvojka, který zpoza půlky rozehrál přímý kop na Sasína, který se protáhl mezi stopery a špičkou kopačky k tyči uzavřel gólový účet zápasu. V neděli 15. května přivítá béčko Opavu od 10.15.
Branky: 19., 24., 74. Čtvrtníček, 77. Sasín
Slovácko B: Chvojka - Habanec, Daníček, Ruman, Starý - Kleiber (83. Ohnutek), Hesek, Franta, Borusík - Čtvrtníček (87. Sečany), Nestorovski (71. Sasín).

autor: sal, AM