Branky: 65., 93. Blaha K., 87. Hruboš P.
ŽK: 43. Hančík D. - 37., 43. Šácha P., 65. Michelfeit V. ČK: 43. Šácha P. (Popovice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Zbyněk Musil (laik), Robert Kaňovský (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Remeš V., Kašný R. (56. Hančík F., 74. Palčík R.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L. (58. Janků R.), Haša M., Hančík D. (83. Mazůrek A.), Flíbor T., Flíbor D., Blaha K.
Trenér: Radim Palčík.
Popovice: Tetera T. - Viktora R., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Mikulčík L. (46. Kadlčík J.), Michelfeit V., Hruboš P., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Do utkání vstoupila aktivně obě mužstva, proto se také na obou stranách začali rodit gólové šance. Za zmínku stojí nebezpečná střela domácího Flíbora v 10. minutě. Hosté odpověděli v 11. minutě nebezpečnou střelou Omelky. Ve 43. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující kapitán Šácha. Do druhého poločasu vstoupili domácí s přesilou jednoho hráče v poli a také se začali více tlačit do útoku. Gólu se dočkali až v 65. minutě, kdy vedoucí branku vstřelil Blaha. V 87. minutě navýšil vedení domácích Hruboš. Hosté se nezvdali a neustále se snažili tlačit do rychlých brejků, ale ani jeden z nich nebyl úspěšný. Hosté uzavřeli skóre v 93. minutě, kdy se trefil opět Blaha.
Nejlepší hráči: Karel Blaha - Tomáš Tetera

Mařatice - Polešovice 1:0 (1:0)
Branky: 12. Vyorálek D.
ŽK: 86. Vaněk R. - 60. Svoboda O., 83. Stašek O. Diváci: 128.
Rozhodčí: Martin Fišera - Jirásek Dalibor (laik), Bednařík Jaroslav (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zedek J. (86. Kuchař R.), Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V., Širůčka M., Lukašík A., Jurčík D., Janků A., Bída L., Zbořil S.
Trenér: Luboš Bartoš.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O. (68. Hasoň D.), Struha R., Stašek O., Stašek J., Mangl R., Korvas R., Hasoň J., Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Souboj mužstev uzavírajících tabulku začali lépe domácí, když do odkryté branky ve 12. minutě po centru dal jedinou a vítěznou branku David Vyorálek. Hosté se snažili o rychlé protiútoky, ale Hasoň nastřelil pouze horní tyč Kurialovy branky. Branku nedali ani Mangl a Svoboda, jejich koncovka se mezi tyče nevešla. Po změně stran byl Mangl ve vápně faulován, přesnějí v 55. minutě, nabídnutou penaltu Běhávkovi Kuriál vyrazil. Domácí si vytvořili několik vyložených příležitostí, Pavela byl v tomto zápase ale velkou překážkou. Nutno připomenout, že domácí Zedek spálil tři vyložené šance.
Nejlepší hráči: Martin Širůčka - Marek Pavela

Mistřice - Babice 0:2 (0:2)
Branky: 8. Forro Michael, 40. Fusek I.
ŽK: 43. Horňák M., 43. Bilavčík M. - 31. Býček L. Diváci: 80.
Rozhodčí: Ondřej Vlk - Michael Bartoň (laik), Miroslav Rachůnek (laik).
Mistřice: Horňák M. - Stárek P., Sklenář P. (46. Hromeček L.), Nesázal P. (60. Veselý D.), Lapčík V. (82. Malina R.), Krupa J., Janečka J., Červinka M. (67. Posolda J.), Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Miroslav Šnajdar.
Babice: Lapčík M. - Maňásek Z., Litoš F., Horsák D., Horsák A., Harásek M. (70. Lahola T.), Fusek I. (83. Chybík R.), Forro M., Býček L. (88. Bělíček K.), Bohun P., Vlachynský R.
Trenér: Miroslav Sečen.
Ve větrném počasí začali lépe hosté, kdy se Forró dokázal prosadit z voleje po centru v 8. minutě. I nadále byli hosté aktivnější, domácí dokázali zahrozit pouze z brejkových situací, jejich šance vyšly na prázdno. Ve 40. minutě navýšil skóre na 0:2 Fusek střelou z hranice pokutového území. Ve druhé půli se karty obrátily a domácí převzali tempo hry, ale nedokázali se dostat do vyložené šance, v 75. minutě se hosté dostali do vápna, ale ve skrumáži ani na potřetí nedokázali míč dopravit do branky.
Nejlepší hráči: Vlastimil Lapčík - Lukáš Býček

Huštěnovice - Topolná 2:5 (0:5)
Branky: 50. Puškáč L., 60. Zlámalík R. - 2., 12., 14., 32. Foltýn Jan, 20. Hoferek J. ŽK: 17. Kanyza P., 80., 80. Střítecký M. - 50. Gabrhelík T. ČK: 80. Petrželka J., 80. Střítecký M. (Huštěnovice).
Diváci: 80. Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Čechmánek (laik), Zdeněk Hruboš (laik).
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Vašíčka M., Tománek D. (46. Černý P.), Střítecký M., Straka P., Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Melichárek J., Kanyza P. (87. Šimčík Martin).
Trenér: Pavel Černý.
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Stuchlík M. (82. Blaho C.), Ostrožík D. (73. Rozsypálek P.), Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (87. Zelinka M.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Již ve 2. minutě po rychlém útoku domácí prohrávali, kdy s přehledem zakončil Jan Foltýn. Podobné akce se opakovaly ve 12. a 14. minutě, kdy po rychlých akcích Foltýn završil svým hattrickem na 0:3. Ve 20. minutě se trefil hostující kapitán Hoferek do šibenice domácí branky, 0:4. Ve 32. minutě to již bylo 0:5, kdy opět Foltýn vybojoval míč a upravil na 0:5. Do druhého poločasu nastoupili domácí s větším úsilím a v 50. minutě docílili branky Puškáčem z pokutového kopu za stažení soupeře. V 60. minutě si hosté vstřelili hlavou vlastní gól, 2:5. Domácí doplatili na svoji nedisciplinovanost dvěma červenými kartami, kdy byl vyloučen Střítecký za kritiku a ponižující gesta vůči hlavnímu rozhodčímu. Poté byl vyloučen ještě domácí Jan Petrželka za urážku hlavního rozhodčí, se slovy: ,,to ses vyznamenal blbe“.
s Lubomír Puškáč - Jan Foltýn

Traplice - Částkov 3:3 (1:1)
Branky: 13. Škrabal P., 69. Gelien R., 77. Čevela O. - 5. Belant L., 62. Martinec P., 82. Flekač J.
ŽK: 15. Čevela O. - 15. Haveta Petr, 49., 77. Pindryč R. ČK: 77. Pindryč R. (Částkov). Diváci: 150.
Rozhodčí: Radim Krsička - Roman Obdržálek (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Traplice: Konečný M. - Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Škrabal P., Michalec T., Gelien R., Dostál D., Čevela O., Blecha L. ml. (51. Polách O., 62. Trávníček A.), Beneš R. (84. Novák Michal).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Trunkát D., Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Hejda M., Haveta Petr, Flekač J., Belant L.
Trenér: Jiří Veselý.
Hosté otevřeli skóre již v 5. minutě, kdy se k míči dostal Belant. I nadále byli hosté lepší, ale po chybě ve 13. minutě inkasovali z kopačky Škrabala, 1:1. Závěr poločasu se nesl v nervozním duchu, z čehož pramenil větší počet faulů. V 62. minutě poslal hosty do vedení Martinec, domácí o sedm minut později srovnali Gelienem. V 77. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Pindryč a Čevela v téže minutě dal třetí branku domácích. Konečnou podobu výsledku dal v 82. minutě Flekač na zasloužených 3:3.
Nejlepší hráči: Roman Gelien - Petr Martinec