Čtyři hodiny ani ťuk

Kunovice Sport 26 / 10 / 2010

Mizérie třetiligových fotbalistů juniorky 1.FC Slovácko pokračuje. Už počtvrté za sebou prohráli při skóre 0:10 a v tabulce si tak upevnili předposlední patnáctou pozici. V souboji s Hulínem tahali od prvních minut za kratší konec.
Slovácko B - Hulín 0:4 (0:3)
Svěřenci Antona Mišovce před týdnem uhráli bezbrankovou plichtu se zálohou olomoucké Sigmy a proti Hulínu toužili po třech bodech. Jenže jejich sen se rozplynul již do přestávky, kdy gólman Heča třikrát kapituloval. A to navíc v rozpětí posledních deseti minut!  Účet zápasu otevřel Laciga, za pět minut se parádní ranou do šibenice trefil Otruba a o poločasovou tečku se postaral Ševela, který těžil z laxnosti domácích beků. A Slovácko? To si nevypracovalo jedinou příležitost. Do první šance se dostal až v 51. minutě Dolina, jeho pokus z nadějné pozice však brankáře Štěpána vůbec neohrozil... A když si cestičku houštinou těl nenašla ani střela Borusíka, udeřilo na druhé straně. Po hodině hry se ujala přízemní střela Lacigy, jehož góly tak symbolicky orámovaly zápas, který připomínal hulínskou exhibici. Čekání Slovácka na gól tak trvá už 375 minut.
SLOVÁCKO: Heča - Ruman, Daníček, Dočkal, Habanec - Dolina (78. Haša), Hesek (46. Jurenčák), Sasín, Borusík - Ohnutek, Čtvrtníček (46. Prajza).

autor: ceh, AM