Čtyři penalty, tři góly. ČSK udolal Hulín

Slovácko Sport 09 / 03 / 2016

S fotbalovými přípravami se roztrhl pytel. Výbornou formu zatím prokazuje Nivnice, která si vyšlápla i na Bojkovice. Skalp třetiligového Hulína si za opasek pověsil divizní Uherský Brod.
Přípravná kopaná
UH. BROD - Hulín 2:1
Divizní borci Uh. Brodu si v dalším přípravném zápase vyšlápli na třetiligový Hulín. Hlavně v prvním poločase však výkonem neoslnili, od porážky je uchránil jen gólman Kohoutek a také hostující Dvořáček, který míč ze značky pokutového kopu poslal do břevna. Po obrátce domácí přidali a dvěma brankami z penalt si připsali další cenný skalp. Branky: Pacl, M. David (oba z pen.). Poločas 0:0.

ÚJEZDEC - Nemšová 1:1
Armáda zkušeného kouče Miroslava Poláška měla po celý zápas převahu, ale předháněla se ve spalování šancí, což korunovala zahozeným pokutovým kopem. S týmem, hrajícím I. B třídu, tak uhráli jen remízu. Branka: Těthal. Poločas 0:0.

NIVNICE - NEZDENICE 4:1
I když kouč Miroslav Ondrůšek postrádal sedm hráčů, s o třídu níž hrajícím soupeřem si jeho výběr bez větších problémů poradil. Nezdenice sice v 50. minutě srovnaly, ale na další údery už odpověď nenašly. Branky: Velecký 2, Kostelník 2 - Sviták. Poločas 1:0.

HLUK - SLOVÁCKO U17 0:1
Na umělé trávě ve Starém Městě se hrál vyrovnaný zápas, mladíci Slovácka měli sice mírnou optickou převahu, ale více šancí si vytvořili Hlučané. Když je však všechny zahodili a Bihari jen dvakrát orazítkoval tyč, udeřil soupeř.

KUNOVICE - NEDACHLEBICE 5:3
Fotbalisté Kunovic se celý poločas hledali, ale po obrátce se rozstříleli sourozenci Klvaňovi se Šebkem a položili Nedachlebice na lopatky. Branky: T. Klvaňa, Šebák 2, D. Klvaňa - M. Nožička, Brzica, Soviš.

BOJKOVICE - NIVNICE 2:3
Fotbalisté Bojkovic utrpěli první porážku v zimní přípravě. Na umělé trávě v Uherském Brodě nestačili na rozjetou Nivnici, která si naopak připsala na konto čtvrté vítězství. Sedm minut před koncem jej zařídil Ryšávka. Branky: Krahula, Kříž - Máčalík 2, Ryšávka. Poločas 0:1.

NEDAKONICE - POLEŠOVICE 4:4
V zápase jako na houpačce se zrodila překvapivá remíza 4:4. Favorizované Nedakonice vedly už v 6. minutě 2:0, aby ve 49. minutě prohrávaly 2:3. Když pak skóre znovu otičili, účet podtrhl polešovický Hasoň. Branky: Petek 3, Lukůvka - Hasoň 2, Kubiš, Koutný. Poločas 2:1.
Zbylé výsledky: Slavkov - Ostr. Lhota 5:1 (0:1), Kopták 3, Stojaspal 2 - Štergenich, Jarošov - Jalubí 4:1 (4:0), Vyorálek, Stojaspal, Blaha, Příplata - Vrábl, St. Město - Kyjov 1:5 (0:1), O. Svoboda, Popovice - St. Hrozenkov 3:2, Mikulec, Omelka, Mimránek - Husařík, Breznický, Bílovice - Košíky 2:2 (2:1), Hrňa, Fojtík - Přílučík, Kaštánek, Bílovice - Jalubí 3:2 (1:1), Morava, Fojtík, Čechmánek - Kříž 2, Uh. Brod ženy - Brušperk ženy 2:6 (2:3), S. Zálešáková, Oharková, Veselí n/M dor. - Hluk dor. 2:6 (1:2), Sagula2, Pham, Athang, Baroň, Kužela, Kunovice dor. - Kněžople 1:2 (1:1), Vlk - Hruboš, Šopík.

Zimní turnaj Dubňany
Skupina A: Osvětimany - Rohatec 7:2 (4:0), Ondrůšek 3, Tychl 2, Zýbal 2, Boršice - Bzenec 2:5 (0:3), M. Dufek 2.

Gambrinus Cup Uh. Brod
Skupina A: Buchlovice – Prakšice 11:2, Mikula 3, Tomešek 2, Belant 2, Křiva 2, Uráb, Jurča - Mikel 2, skupina B: Uh. Brod B – Havřice 2:6 (0:2), Sedláček, Janča - T. Rachůnek 2, Janíček, Řezníček, Bania, M. Rachůnek.