Cyklomaraton oživí dvě novinky

Cyklomaraton oživí dvě novinky
Slovácko Sport 02 / 06 / 2011

Už podeváté vyrazí příznivci horských kol na oblíbený Juvacyklo maraton Chřiby 2011. Letos připravili organizátoři hned dvě podstatné novinky.
První je šestnáctikilometrová trať. „Ta je pro opravdu širokou veřejnost, která si netroufá na velký okruh. Pod Buchlovem odbočí zpět na Smraďavku, takže trasu by mohl zvládnout opravdu každý,“ zve všechny zájemce Václav Jurák, předseda Juvacyklo Teamu. Druhou novinkou je úplně nový, dvoukilometrový úsek na velkém okruhu, kterým závodníci pojedou od Hubertky směrem na Salaš. „Jedná se o technicky zajímavý úsek, který jsme celý doslova vyhrabali a upravili. Kopíruje bývalou turistickou cestu,“ oznamuje horkou novinku Jurák.
Start obou kategorií, které jsou připraveny nejen pro zkušené bikery, ale i pro širokou veřejnost, je v sobotu 4. června v 11 hodin na Smraďavce. „Do cíle by mohl první závodník dorazit krátce po 13. hodině, pokud to někdo stihne pod dvě hodiny, klobouk dolů. Bude se jednat o extrémně dobrého závodníka,“ uzavírá Václav Jurák. Bližší informace a přihlášky na www.juvacykloteam.cz.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace