Branky: 29., 38., 73. Soldán L. - 25., 44. Kováč Pa.
ŽK: 23. Mrázek M., 51. Litoš M., 62. Körber S. - 38. Kováč Pe., 84. Bartoň P., 88. Dujka J.
Diváci: 105.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Dalibor Hanák, Zdeněk Ondryáš (laik).
Babice: Hájek M. - Soldán L., Rozum D., Poiselt A., Mrázek M. (46. Körber S.), Maňásek J. (85. Chybík R.), Litoš M., Litoš F., Liška J., Lahola M. (72. Maňásek Z.), Bičan M. Trenér: neuveden.
Jarošov: Gajarský M. - Šenk P., Mikulka P. (74. Sedláček V.), Malina L., Kováč Pa., Kováč Pe., Kolaja L. (34. Dujka J.), Kaštánek M., Kamočai L., Jančík V. (64. Omelka M.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Na tvrdém povrchu v Babicích začali lépe hosté, kteří se ujali vedení po sólu Pavla Kováče v 25. minutě - 0:1. Domácí to ovšem nenechali jen tak. Soldán zpoza vápna střelou pod břevno vyrovnal na 1:1. Ve 38. minutě to byl opět Soldán, který vstřelil vedoucí branku domácích - 2:1. Jenže do přestávky to byl opět hostující Pavel Kováč, který průnikem ve 44. minutě vyrovnal na 2:2. Po poločase nastoupili domácí s tím, že chtějí vyhrát utkání a byl to opět Soldán, který v 73. minutě změnil stav utkaní na 3:2. Hostujícím se poté již nepodařilo vyrovnat a tak se domácí fotbalisté z Babic radovali ze 3 bodů. Zápasu by více slušela remíza.
Nejlepší hráči: Libor Soldán - Pavel Kováč

Bánov - Strání B 5:3 (1:0)
Branky: 52., 59. (p) Vaňhara J., 15. Velecký J., 64. Horňák L., 80. Polanský L. - 86. Janík D, 47., 90. Nuzík P.
ŽK: 23. Bušo M., 65. Janík D, 68. Popelka L., 80. Nuzík P. (Strání B).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - David Šimoník, Petr Šupina (laik).
Bánov: Velecký J. - Vaňhara J. (81. Mahdalíček J.), Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L. (69. Bulejko P.), Guryča R., Gorčík L. (83. Suchánek P.), Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Karel Kopeček.
Strání B: Děcký R. (46. Popelka A.) - Vintr P., Šimek J., Popelka L. (75. Popelka O.), Nuzík P., Motola J., Janošík J., Janík D, Bušo M., Adámek T. Trenér: Václav Popelka.
V 15. minutě dal Velecký střelou k tyči úvodní branku. V 19. minutě střílel Velecký mimo. O tři minuty později Vintr mohl srovnat, ale dal vedle. Ve 39. minutě nastřelil po rohu Velecký břevno. Ve 47. minutě využil chyby v obraně Nuzík a srovnal na 1:1.V 52. minutě dal Vaňhara málo vídanou branku, míč poslal do sítě přímo z rohu. V 59. minutě proměnil Vaňhara penaltu na 3:1. O pět minut později využil Horňák závar před brankou hostí a dal čtvrtý gól. V 80. minutě Polanský zužitkoval Veleckého přihrávku a poslal míč popáté do Popelkovy sítě. V 86. minutě z trestného kopu Janík snížil na 5:2. V poslední minutě dal výsledku konečnou podobu Nuzík - 5:3.
Nejlepší hráči: Jiří Velecký - Pavel Nuzík

Boršice u Bl. - Tupesy 2:0 (2:0)
Branky: 20., 22. Nožička J.
ŽK: 52. Šimek R. (Boršice u Bl.).
Diváci: 30.
Rozhodčí: Martin Fišera - Bohuslav Vávra (laik), Ondřej Šimek (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E. (84. Zimčík R.), Halík M. (78. Ondra P.), Gál J., Bilík V. Trenér: Pavol Hýža.
Tupesy: Polášek J. - Vaculík L. (30. Vávra O.), Šmatelka J., Mikula F. (83. Polášek P.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Burda T., Burda R. (77. Oslzla R.). Trenér: Antonín Šimon.
Utkání začalo ve svižném tempu útoky se střídaly na obou stranách. Poté domácí zatlačili hosty a dočkali se vedení. Ve 20. minutě Nožička dorážel svoji střelu nadvakrát do brány - 1:0. Po rozehrávce hostů domácí získali míč a opět Nožička přehodil brankáře, tentokrát z levé strany a dal gól na 2:0. Před koncem poločasu šli hosté do přečíslení ovšem Šmatelku zastavil ofside. Druhý poločas se hrál docela ve svižném tempu, ale ani jednomu z týmů se již nepodařilo vstřelit branku. Za zmínku by stála střela Hrušky, která skončila na tyči, několikrát také vytřelil Němeček a Kusenda. Domácí si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Jakub Polášek

Huštěnovice - Pitín 2:2 (0:0)
Branky: 49., 59. (p) Umlauf M. - 74. Lukáš D., 85. Salvet L.
ŽK: 17. Malenovský P. - 65. Salvet L., 78. Pavlík J.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Bohumil Čikl, Pavel Čechmánek (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (73. Vaverka T.), Petrželka J. (65. Černý P.), Malenovský P., Hruboš Z., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Pitín: Urbánek P. - Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Pavlík J., Martínek V., Maňas M. (51. Machala P.), Lukáš D., Kozubík A., Bureš M., Berčík P. (84. Voda J.). Trenér: David Lukáš.
V Huštěnovicích se hrálo vyrovnané utkání. Zejména v prvním poločase dominovaly obrany. Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení, kdy přímo z rohového kopu vsítili branku Umlaufem. Od té chvíle byli domácí lepším týmem a svou převahu korunovali v 59. minutě druhým gólem, kdy faul ve vápně na pronikajícího Puškáče, pomstil z penalty Umlauf. Po té se domácím přestalo dařit a ke slovu se dostali hosté, kteří v 74. minutě snížili křižnou střelou na 2:1 Lukášem a v 85. minutě po skrumáži v malém vápně skóroval Salvet, který se nejlépe orientoval - 2:2.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Pavel Urbánek

Korytná - Kněžpole B 1:3 (0:2)
Branky: 89. Bublík I. - 17., 32. Kašný R., 75. Hruboš P.
ŽK: 48. Janča J. - 26. Řezníček M., 30. Varga R.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Josef Flasar (laik), Antonín Mazurek (laik).
Korytná: Růžička J. - Zetka M. (64. Kalavský L.), Vacula J., Suchý R., Popelka P., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Kadlčík K., Janča J., Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Řezníček M., Pastyřík R., Palčík R., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Haša M. (85. Křen M.), Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
Hosté v tomto utkání kombinací předčili domácí, přesto mohli v úvodu inkasovat. Ve 12. minutě Palčík vystřelil a  Růžička zázračně zachránil. O pět minut později se již hosté gólově radovali když úvodní branku zápasu dal Kašný. Ve 30. minutě Palčík vyslal krásnou kolmici a Kašný dal svůj druhý gól. Hosté i nadále byli techničtější, do půle se již stav ale nezměnil. I druhou půli ovládli hosté, přesto v 65. minutě mohli domácí korigovat, Brázdil však byl na místě. V 75. minutě zatáhl míč Varga a jeho přihrávku uklidil do sítě Hruboš na 0:3. V 80. minutě Palčíkovu dělovku vyrazil Růžička na tyč a minutu před koncem domácí přeci jen snížili zásluhou Bublíka.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Radim Palčík

Kunovice - St. Město 3:1 (1:0)
Branky: 16., 71. David T., 82. Polášek R. - 69. Hastík O.
ŽK: 23. Baný J. - 41. Panáček M., 68. Grebeň M., 86. Smělík M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Martin Strapina, Zdenek Černý (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M., Polášek R., Petřek V., David T., Černý L. (67. Mareček M.), Brim M. (39. Lahodný M.), Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M. (73. Hastík R.), Šopík R. (66. Klůs J.), Svoboda O., Smělík M., Panáček M. (46. Trávník R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višenka.
Skóre v derby otevřeli v 16. minutě domácí po pěkné kombinační akci, kdy David po levé straně zatáhl míč až do šestnáctky a z velkého úhlu to napálil před bránu do hostujícího obránce od kterého se míč odrazil do brány. Poté následovala plejáda neproměněných vyložených šancí hostů, a tak poločas skončil za stavu 1:0. Ve 48. minutě se Grebeň objevil sám před Uhlíkem, ale nepřekonal jej. V 69. minutě hosté zahráli kombinační akci, po které Hastík srovnal na 1:1. Domácí to nepoložilo a v 71. minutě si s hostující obranou pohrál David, obešel 4 hráče a strhl vedení na stranu domácích. Kunovice se snažili hosty i nadále zatlačit a skórovali v 82. minutě Poláškem. Tato branka hosty srazila, a tak do konce utkání se již nic nestalo.
Nejlepší hráči: Radim Uhlík - Oldřich Svoboda

O. N. Ves B - Buchlovice 1:1 (0:0)
Branky: 87. Nikl R. - 69. Mikula J.
ŽK: 76. Slezák Z., 86. Morava T., 90. Nikl R. - 65. Hlůšek P., 76. Marek B.
Diváci: 50.
Rozhodčí: David Šimoník - Tomáš Nosek (laik), Zdeněk Bílka (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Vařecha M., Slezák Z., Slezák V., Nikl R., Morava T., Kusák M. (65. Štěrba J.), Kreisl M. (75. Chrástek M.), Kosík A., Bouchal M. (82. Ťok L.), Zálešák R. Trenér: Michal Kusák.
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šarata R., Strakoš S., Mikula J., Marek B., Kotek J., Kořínek M., Jurča A., Hlůšek P., Belant L. Trenér: Josef Surý.
Úvodní minuty utkání příliš vzruchu nepřinesly. Domácí sice drželi míč na kopačkách, ale k ohrožení branky se nedostávali. Hosté vsázeli na rychlé protiútoky a ve 35. minutě po jednom z nich mohli skórovat, Mikula ovšem prázdnou bránu netrefil. V samotném závěru prvního poločasu orazítkoval Nikl svým lobem tyčku. Ve druhém poločase na hřišti existovalo již jedno mužtvo, a to Buchlovice. Hosté si vytvářeli jednu šanci za druhou, skórovat ovšem nedokázali. To se změnilo až v 69. minutě, kdy se prosadil Mikula. Když už se zdálo že si hosté odvezou všechny tři body, dostal se na hranici pokutovém území k míči Nikl a pěknou střelou překonal Dvořáka. Utkání skončilo z pohledu Buchlovic trošku smolnou remízou.
Nejlepší hráči: Vlastimil Slezák - Jiří Mikula