Daněk bez prémie

Daněk bez prémie
Uherský Brod Sport 31 / 08 / 2009

Divizní fotbalisté ČSK Uherský Brod kandidují na titul remízového krále. Tři ze čtyř vystoupení totiž zakončili plichtou a v kolonce vítězství tak stále mají nulu! Trenéra Zdeňka Šebestu tak pouze těší, že jeho svěřenci smázli nulu na kontě vstřelených gólů. I tři trefy v souboji s Blanskem však stačily jen na bod.
„Je to obrovská škoda, zápas jsme parádně rozjeli, ale naprosto nezvládli finiš. Hráče jsem přitom upozorňoval, že soupeř bojuje až do závěrečného hvizdu,“ posteskl si Šebesta, který střelci prvního divizního gólu slíbil prémie. Romanu Daňkovi, který otevřel skóre sobotního duelu a ukončil 283 minut trvající střeleckou impotenci, však žádné nevyplatí. „Prémie byla podmíněna vítězstvím,“ vysvělil lodivod.
Broďané tak se třemi body poskočili v tabulce na 11. místo. Už ve středu je však čeká u Olšavy další bitva, v předehrávce 15. kola přivítají páté Konice. „Ačkoliv soupeř je dlouholetým účastníkem divize a vždy těží z výborného podzimu, musíme se pokusit o reparát. Snad bude platit do třetice všeho dobrého a doma konečně zabereme,“ přeje si Šebesta, který stále nemůže počítat se zraněným R. Davidem (koleno) a nemocným Dvořákem. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace