Branky: 60. (p) Marek B., 76. Jurča A. - 75. Navláčil O.
ŽK: 17. Hlůšek P. - 34. Bublík I., 36. Suchý R., 59. Matucha J., 85. Málek Ma., 89. Navláčil O.
ČK: Navláčil O. (po zápase).
Diváci: 75.
Rozhodčí: Patrik Blažek (8,2) - Monika Blažková (8,0), Zdeněk Tomešek (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A. (37. Mikula J.), Tomešek Z., Šarata R., Strakoš S., Procházka J., Marek B., Křiva D. (46. Kovařík P.), Jurča A. (87. Kotek J.), Hlůšek P., Belant L. Trenér: Josef Surý.
Korytná: Růžička J. - Zetka M., Vacula J., Suchý R., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Máčalík M., Janovský L. (69. Málek Ma.), Bublík I., Popelka P. Trenér: Michal Málek.
Pod hradem Buchlovem se hrálo za silného větru a občasného sněžení. V 18. minutě hostující Suchý střílel nad bránu. Ve 38. minutě zahrozili domácí Jurčou, ale jeho střelu gólman zlikvidoval. Tentýž hráč ve 43. minutě hlavou trefil břevno. Po změně stran se hra přelévala od šestnáctky k šestnástce. V 59. minutě fauloval Matucha Strakoše v pokutovém území a následnou penaltu s přehledem proměnil Marek Bedřich 1:0. V 75. minutě hosté srovnali, když se k tyči trefil Navláčil. Hosté v euforii pozapomněli bránit a tak hned po rozehrávce domácí strhli vedení na svou stranu Jurčou. Korytná ale nepolevila a v 78. minutě střelu Popelky excelentně vyrazil Dvořák. V 85. minutě jeden z hostujícíh hráčů trefil tyč, míč se odrazil ke gólmanovi, který ho se štěstím chytil. Po ukončení utkání byl vyloučen hostující Navláčil za hanlivé výroky směrem k rozhodčímu.
Nejlepší hráči: Lukáš Belant - Roman Suchý

Jarošov - O. N. Ves B 5:0 (1:0)
Branky: 45., 48., 79. Kováč Pa., 56. Kamočai L., 90. Šenk P.
ŽK: 40. Kolaja L., 81. Sedláček R. - 16. Štefaník R., 50. Franěk Pa., 90. Morava T.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Petr Hanáček (laik), Petr Andrýsek (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šenk P., Šácha J., Mikulka P., Malina J., Kováč Pa., Kováč P., Kolaja L. (80. Omelka M.), Kaštánek M., Kamočai L. (72. Sedláček R.), Dujka J. Trenér: Radek Vyoral.
O. N. Ves B: Hůsek M. - Štěrba J. (77. Ťok L.), Štefaník R. (46. Hábl O.), Szabo M., Slezák V., Morava T., Kusák Mi., Kosík A., Franěk Pa. (64. Chrástek M.), Bouchal M., Jirásek A. Trenér: Michal Kusák.
Domácí hráči měli po celý zápas herní převahu a už ve 4. minutě se ocitl před gólmanem Dujka, ale jeho střelu odvrátila hostující obrana. V 18. minutě nastřelil Pavel Kováč břevno Hůskovy branky. Ve 32. minutě Pavel Kováč vyzkoušel technickou střelou k tyči Hůska, ale ten se překvapit nenechal. Ve 45. minutě se domácí po tlaku dočkali branky jejímž autorem byl Pavel Kováč, který ranou po zemi prostřelil Hůska. Ve 48. minutě centroval do vápna Šenk a Pavel Kováč zvýšil na 2:0. V 56. minutě se skóre měnilo na 3:0 po hlavičce Kamočaie, kterému ideálně přihrál Malina. V 75. minutě měli ojediněnou šanci i hosté, ale Štěrba proti Gajarskému neuspěl. V 79. minutě zvýšil Pavel Kováč na 4:0. Hábl mohl snížit v 83. minutě, ale Gajarský byl opět na svém místě. V 90. minutě zakončil skóre na 5:0 Šenk z trestného kopu střelou k tyči.
Nejlepší hráči: Pavel Kováč - Marek Szabo

Kněžpole B - Kunovice 1:2 (0:0)
Branky: 55. Varga R. - 66. Polášek R., 90. David T.
ŽK: 19. Brázdil O., 47. Janík V., 73. Hančík F. - 35. Remeš M., 58. Sklenář J., 73. Petřek V.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Antonín Mazůrek (laik), Zdenek Černý (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Kozelek M., Kašný R. (75. Kozelek O.), Kašný P., Janík V., Hruboš P., Hruboš L. (89. Pastyřík R.), Flíbor T., Brázdil O. Trenér: Martin Haša.
Kunovice: Noha J. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (46. Lahodný M.), Polášek R., Petřek V., Kučera M., David T., Baný J. (20. Brim M.), Balaštík A. (80. Abrhám F.). Trenér: Dušan Klvaňa.
V prvním poločase od první minuty hosté zatlačili domácí, ale vždy jenom po šestnáctku, poněvadž domácí obrana byla vždy na svém místě. Ve 2. poločase pokračoval nápor Kunovic. Ve 47. minutě kopali pokutový kop, ale Kučera svoji šanci nevyužil. Od té chvíle domácí vyrovnali hru a v 55. minutě si Varga potáhl míč do šestnáctky a přízemní střelou otevřel skóre - 1:0. Vedoucí celek z Kunovic tlačil domácí a dočkal se i zaslouženého vyrovnání v 66. minutě Poláškem - 1:1. Od té chvíle obě družstva znervózněla. Rozhodnutí padlo až v 90. minutě kdy opět ve skrumáži nejlíp zorientoval David a prostřelil vše co mu stálo v cestě.
Nejlepší hráči: Petr Hruboš - Tomáš David

Pitín - Babice 4:0 (0:0)
Branky: 57., 88. Salvet L., 64. Voda J., 79. Maňas M.
ŽK: 28. Salvet L., 50. Machala P., 82. Trllo Z. - 50. Lahola T.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Berčík (laik), Roman Buchsa (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Salvet L., Martínek V., Machala P. (61. Voda J.), Kozubík A., Kocurek K., Bureš M., Savara L. (5. Maňas M.). Trenér: David Lukáš.
Babice: Joch T. - Škrabal M., Müller T. (68. Maňásek Z.), Mrázek M. (46. Lahola T.), Maňásek J., Litoš F., Liška J., Körber S., Chybík R., Horníček D., Bičan M. Trenér: Marcel Litoš.
Za aprílového počasí se jako první k šanci dostali domácí, kdy střídající Maňas minul ze tří metrů prázdnou bránu. O 15 minut později se mohl zapsat mezi střelce domácí Voda, ale hlavou trefil jen hostujícího brankáře. Hosté se dostali k šanci také, když Litoš střílel z 20 metrů, ale domácí brankář Škovran ránu vyrazil. V 57. minutě se k míči dostal Salvet a prostřelil z malého vápna brankáře Jocha - 1:0. O pár minut později se střídající Voda dostal k odraženému míči a z rohu zvýšil stav na 2:0. Hosté nebyli ve stavu korigovat výsledek a po chybách v hostující obraně zvýšil v 79. minutě domácí Maňas a o 9 minut později zvýšil i Salvet, a to na konečných 4:0. Domácí zaslouženě vyhráli.
Nejlepší hráči: Ladislav Salvet - Jakub Maňásek

St. Město - Bánov 3:4 (2:3)
Branky: 1. Trubačík M., 35. Klůs J., 80. Grebeň M. - 17. Vaňhara J., 19. Velecký J., 39. Mahdalíček P., 77. Polanský L.
ŽK: 66. Žajdlík J., 67. Trávník R., 86. Svoboda O. - 22. Mahdal L., 85. Vaňhara J.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Tomáš Řezníček, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M., Šobáň P. (78. Hastík R.), Svoboda O., Panáček M., Klůs J. (60. Trávník R.), Hastík O., Grebeň M., Daťko J. Trenér: Milan Višenka.
Bánov: Polanský T. - Velecký J. (90. Franc P.), Vaňhara J., Polanský L., Mahdalík J. (76. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Mahdal L., Guryča R., Gorčík L. (66. Bulejko P.), Gajdůšek M., Durďák V. Trenér: Karel Kopeček.
Zápas se hrál na umělém trávníku ve Starém Městě za velmi sychravého a chladného počasí. Domácí vlétli do zápasu nabuzeni a hned v 1. minutě skóroval Trubačík. Hosté odpověděli dvěma slepenými brankami v 17. a 19. minutě a ujali se vedení. Hrála se rychlá hra z obou stran. Celá druhá půle se hrála za hustého a nepříjemného sněžení, opět velmi aktivně a po celých devadesát minut se hrál fotbal nahoru dolů. V 77. minutě vstřelil branku Polanský a zdálo se být rozhodnuto. Jenže o tři minuty později to bylo už jen o jednu obranku zásluhou Grebeně. Posledních deset minut domácí tlačili, ale nic zásadního se už nestalo, a proto si Bánov odváží tři body.
Nejlepší hráči: Oldřich Svoboda - Jan Mahdalík

Strání B - Boršice u Bl. 1:2 (0:0)
Branky: 68. Motola J. - 58. Bilík V., 72. Kusenda P.
ŽK: 79. Nuzík P. - 70. Kusenda P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Guriča (laik), František Motyčka (laik).
Strání B: Popelka A. - Zderčík R., Vintr P., Šimek J. (56. Zderčík P.), Nuzík P., Motola J., Janošík R. (82. Smetana D.), Janošík J., Bušo M., Bruštík A., Adámek T. (60. Janík D). Trenér: Václav Popelka.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Šimek R., Polášek M., Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M. (90. Slaník J.), Gál J., Bilík V. Trenér: Pavel Hýža.
Sousedské derby mělo rozdílné poločasy. V první půli byli domácí lepším celkem. Ve 25. minutě pálil zpoza šestnáctky těsně nad Roman Jánošík, ve 38. minutě hlavičkoval těsně vedle Josef Jánošík a ve 44. minutě se neujala ani Motolova střela. Od 50. minuty převzali otěže zápasu hosté. V 58. minutě po zbytečném faulu zahrával standardní situaci Bilík, nacentroval před bránu a jeho centr skončil po chybě golmana v bráně - 0:1. Domácí to nepoložilo a o deset minut později po standardní srovnal Motola na 1:1. O 4 minuty nato domácí obrana špatně odkopla balon, dostal se k němu Kusenda a upravil na 1:2. Domácí udělali dvě změny v sestavě pro oživení hry, ale jejich snahy končily na dobře organizované hostující obraně. Hosté si tak odvezli zaslouženě 3 body.
Nejlepší hráči: Josef Jánošík - Vladimír Bilík

Tupesy - Huštěnovice 0:5 (0:3)
Branky: 2., 14., 53. Puškáč L., 38. Umlauf M., 84. Zlámalík R.
ŽK: 45. Molek S. (Tupesy).
Diváci: 20.
Rozhodčí: Martin Strapina - Jiří Vávra (laik), David Řehůřek (laik).
Tupesy: Polášek J. - Vávra O., Šmatelka J. (63. Šimek O.), Molek S. (46. Mikula F.), Maňásek M. (66. Tříska M.), Madzia D., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Burda T., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (75. Řehůřek J.), Silný F., Puškáč L. (71. Vaverka T.), Malenovský P., Hruboš Z. (86. Vašíčka M.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Hned ve 2. minutě se dostali hosté do gólové příležitosti, když po hrubé chybě obrany sebral na šestnáctce míč Puškáč a střelou k tyči otevřel skóre. Ve 14. minutě se hosté opět dostali do šance, po hrubé chybě obrany sebral na kraji šestnáctky Puškáč míč a rychlým průnikem prostřelil Poláška - 0:2. Domácí se po rychlých brankách v úvodu utkání nemohli vzpamatovat a různými chybami pouštěli hosty do brankových příležitostí, a to se jim vymstilo, když ve 38. minutě střelou z 25 metrů Umlauf překonal Poláška - 0:3. Za zmínku stojí ještě 30. minuta, když mohli domácí snížit po závaru v šestnáctce se míč odrazil od tyče na brankovou čáru, ale nikdo z domácích nebyl schopen míč dorazit do branky. Ve druhém poločase domácí zvýšili otočky, ale když mohli snížit stav ze tří vyložených brankových příležitostí, tak jim opět selhala koncovka. V 53. minutě tak zvýšil Puškáč na 0:4 a v 84. minutě upravil na konečných 0:5 Zlámalík.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Lubomír Puškáč