Debakl Prakšic v Kvasicích

Slovácko Sport 17 / 08 / 2010

I. A třída

Ořechov – 1. FCS C 3:2 (2:1)
V první půli byli lepším mužstvem domácí, kteří vedli už dvoubrankovým náskokem, Slovácko dalo v závěru kontaktní gól. Po hodině hry se hostům podařilo srovnat skóre, ale aktivnějším závěrem domácí rozhodli o vítězství. Branky: Malůš 2, Blatecký - Mikulčík, Langr.
Kněžpole – Vik. Otrokovice B 1:0 (0:0)
Ve 40. min. byl za faul v šestnáctce vyloučen hráč hostí a následný pokutový kop neproměnil Bednařík. Po přestávce se už hrálo jen na branku hostí, ale domácí se z řady šancí  ani jednou neprosadili. Až v 80. min. dal vítěznou branku Biháry z penalty.
Kvasice – Prakšice 7:0 (6:0)
Hosté totálně zaspali začátek utkání a po úvodní čtvrthodině to bylo už 4:0. Domácím se dařila hra a do přestávky přidali ještě dva góly. Po přestávce Kvasičtí o pouťovém dopolední už jen bezpečně kontrolovali vývoj utkání. Branky: Císař 3, Šindelář 2, Darebníček, Večerka J.
Březolupy – Lůžkovice 2:1 (2:0)
 Po úvodní opatrné dvacetiminutovce převzali iniciativu domácí a do konce poločasu se dvakrát gólově prosadili Zelíkem a Soškou. Po přestávce byla hra vyrovnaná, v závěru se hosté začali vice tlačit před branku soupeře, ale branku se jim podařilo vstřelit až v samém závěru Novotným.
Újezdec – Mladcová 2:2 (2:1)
Ve vyrovnaném utkání domácí po půlhodině hry vedli už 2:0 a měli i další příležitosti. Rozhodujícím momentem se pro vývoj utkání stala 43. min., ve které dali hosté gól do šatny. Snaha hostí o vyrovnání vyvrcholila v 85., kdy dali vyrovnávající gól. Branky: Zemánek, Pilka - Pindryč 2.
Žalkovice – Nedachlebice 0:2 (0:1)
V první půli měli navrch hosté a po zásluze vedli brankou Poláška. V nástupu do druhé půle uviděl ČK hostující Surý a domácí vyrovnali hru. V závěru utkání, kdy už Žalkovičtí hráli vabank, podnikli hosté do otevřené obrany rychlý protiútok a výsledek pojistil Lapčík.
Boršice – Příluky 2:0 (0:0)
Hosté nastoupili s defenzivní taktikou, která jim vydržela celý poločas. Po přestávce však nestačili čelit rychlým protiútokům domácích, ze kterých se brankově prosadil Konrád v 66. min. a v 77. M. Dufek. Další vyložené šance promarnil M. Dufek a Brzica.