Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 11 / 08 / 2008

OP muži - 1. kolo 10. 8.16.30
1011 Břestek - Jarošov ÚZM (Čikl), 1012 Sušice - Polešovice ÚZM (Uherek - Horák, delegát Vlček), 1013 Drslavice - Kostelany So ÚZM (Mikulka - Uherek, Chmela, delegát Vacenovský), 1014 Nedakonice - Boršice u Bl. ÚZM (Vlčnovský - Hanáček), 1015 Hradčovice - Mařatice ÚZM (Drozdy), 1016 Traplice - Bílovice ÚZM (Gazda), 1017 Nezdenice - Tupesy So ÚZM (Mahdal - Michalec, Mlček, delegát Vlček.)

OS muži - 1. kolo 10. 8. 16.30
2011 Huštěnovice - Korytná ÚZM (Piža), 2012 Pitín - Vážany ÚZM (Turchan), 2013 Staré Město - Košíky ÚZM (Němec, delegát Vacenovský), 2014 Březová - Popovice ÚZM (Řihák - Šimoník), 2015 Nivnice - Horní Němčí ÚZM (Pálka), 2016 Havřice - Mistřice ÚZM (Strapina Mir.), 2017 Bystřice p/L. - Buchlovice ÚZM (Strapina Mar.).

ZT muži A - 1. kolo 10. 8. 16.30
3011 Stříbrnice - O.N.Ves B ÚZM (Melichárek), 3012 Březová B - Topolná ÚZD (Řihák), 3013 Částkov - Podolí Ne 10.15 (Mikulka), 3014 Medlovice - Babice ÚZM (Vlašic), 3015 Jalubí B - Jankovice Ne ÚZD (Dujíček), 3016 Tučapy - Bílovice B ÚZM (Navrátil), 3017 Uh. Ostroh B - Tupesy B So ÚZM (Strapina Mar.).

ZT muži B - 1. kolo 10. 8. 16.30
4011 Suchá Loz - Podolí B Ne 15.00 (Zámečník), 4012 St. Hrozenkov - Záhorovice Ne 15.00 (Milička), 4013 Vlčnov - Boršice u Bl. B ÚZM (Mikulášek), 4014 Žitková - Přečkovice ÚZM (Vyroubal), 4015 Rudice - Krhov Ne 14.00 (Tureček), 4016 Strání B - Komňa So ÚZM (Tureček).

OP dorost - 1. kolo 10. 8. 14.00
5011 Ostr. Lhota - Topolná ÚZD (Mahdal), 5012 Bánov - Polešovice Ne 13.30 (Korolovych), 5013 Vlčnov - Kostelany ÚZD (Mikulášek), 5014 Nedakonice - Babice So ÚZM (Němec), 5015 Nivnice - Staré Město So ÚZM (Man), 5016 Havřice - Bílovice ÚZD (Strapina Mir.), 5017 Šumice - Tupesy ÚZD (Man).

OS dorost - 1. kolo 10. 8. 14.00
6011 Boršice - Kněžpole So ÚZM (Piža), 6012 Osvětimany - Březolupy So ÚZD (Drozdy), 6013 Kudlovice - Dolní Němčí B 3 h před ÚZM (Polášek), 6014 Ořechov - Popovice So ÚZM (Melichárek), 6015 Hradčovice - Mařatice So ÚZM (Korolovych), 6016 Traplice - Mistřice So ÚZM (Turchan).

Pomezí I. B - 1. kolo 10. 8. 16.30
(AR 1, AR 2)  1 Osvětimany - Kněžpole So ÚZM  (AR 2 Drozdy), 2 Ostrožská Lhota - Strání Ne ÚZM (AR 2 Mahdal), 3 Kudlovice - Zlechov Ne ÚZM (AR 2 Polášek), 4 Slavkov - Hluk B So ÚZM (Řihák, Milička), 5 Jalubí - Zlámanec Ne ÚZM (AR 2 Dujíček), 6 Koryčany - Bánov Ne ÚZM, 7 Uh. Ostroh - Bojkovice Ne ÚZM.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace