Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 21 / 08 / 2008

OP muži - 3. kolo 24. 8. 16.30
1031 Sušice - Jarošov ÚZM (Mahdal - Vlašic), 1032 Drslavice - Břestek So ÚZM (Řihák SD - Milička SD), 1033 Nedakonice - Polešovice ÚZM (Čikl - Tureček), 1034 Hradčovice - Kostelany ÚZM (Vlčnovský), 1035 Traplice - Boršice u Bl. ÚZM (Drozdy - Hanáček), 1036 Nezdenice - Mařatice So ÚZM (Gazda SD1 - Šimoník SD1), 1037 Tupesy - Bílovice ÚZM (Mikulka - Navrátil).

OS muži - 3. kolo 24. 8. 16.30
2031 Pitín - Korytná ÚZM (Pálka), 2032 Staré Město - Huštěnovice ÚZM (Vyroubal), 2033 Březová - Vážany ÚZM (Němec - Piža), 2034 Nivnice - Košíky ÚZM (Turchan), 2035 Havřice - Popovice ÚZM (Strapina Mar.), 2036 Bystřice p/L. - Horní Němčí ÚZM (Katrňák), 2037 Buchlovice - Mistřice ÚZM (Dujíček, delegát Vacenovský)

ZT muži A - 3. kolo 24. 8. 16.30
3031 Březová B - O.N.Ves B ÚZD (Piža), 3032 Částkov - Stříbrnice 22. 8. 17.30 (Drozdy), 3033 Medlovice - Topolná ÚZM (Horák,  delegát Vlček), 3034 Jalubí B - Podolí Ne ÚZD (Řihák), 3035 Tučapy - Babice ÚZM (Gazda), 3036 Uh. Ostroh B - Jankovice So ÚZM (Mlček), 3037 Tupesy B - Bílovice B So ÚZM (Polášek).

ZT muži B - 3. kolo 24. 8. 16.30
4031 St. Hrozenkov - Podolí B Ne 15.00 (Melichárek), 4032 Vlčnov - Suchá Loz 24. 8. 16.00 obr. pořadí (Strapina Mir.), 4033 Žitková - Záhorovice 24. 8. 15.00 obr. pořadí (Mikulášek, pozor předzápas), 4034 Rudice - Boršice u Bl. B Ne 14.00 (Zámečník), 4035 Strání B - Přečkovice So ÚZM (Michalec), 4036 Komňa - Krhov ÚZM (Milička).

OP dorost - 3. kolo 24. 8. 14.00
5031 Bánov - Topolná Ne 13.30 (Polášek), 5032 Vlčnov - Ostr.Lhota ÚZD (Man), 5033 Nedakonice - Polešovice So ÚZM (Horák), 5034 Nivnice - Kostelany So ÚZM (Man), 5035 Havřice - Babice ÚZD (Strapina Mar.), 5036 Šumice - Staré Město ÚZD (Korolovych), 5037 Tupesy - Bílovice ÚZD (Navrátil).

OS dorost - 3. kolo 24. 8. 14.00
6031 Osvětimany - Kněžpole So ÚZD (Piža), 6032 Kudlovice - Boršice B 23. 8. 13.30 (Drozdy), 6033 Ořechov - Březolupy 12. 9. 16.30 (Hanáček), 6034 Hradčovice - Dolní Němčí B So ÚZM (Korolovych), 6035 Traplice - Popovice So ÚZM (Drozdy), 6037 Buchlovice - Mistřice So ÚZM (Chmela).

OP žáci - 3. kolo 24. 8. 10.00
7031 Ostr. Lhota - O. N. Ves ÚZŽ (Drozdy), 7032 Vlčnov - Březolupy ÚZŽ (Mahdal), 7033 Hluk - Jarošov ÚZŽ (Čikl), 7034 Medlovice - Mařatice ÚZD (Horák), 7035 Šumice - Újezdec So ÚZM (Turchan), 7036 Buchlovice - Bánov 29. 8. 17.00 (Turchan).

OS žáci A - 3. kolo 24. 8. 10.00
8031 Sušice - Kněžpole ÚZD (Vlašic), 8032 Nedachlebice - Huštěnovice ÚZŽ (Pálka), 8033 Kudlovice - Topolná 23. 8. 10.00 (Drozdy), 8034 Jalubí - Kostelany ÚZŽ (Vlčnovský), 8035 Traplice - Babice 2 h před ÚZM (Hanáček), 8036 Velehrad - Jankovice 5. 9. 16.30 (Drozdy), 8037 Mistřice - Bílovice ÚZD (Tureček).

OS žáci B - 3. kolo 24. 8. 10.00
9031 St. Hrozenkov - Podolí 2.15 h před ÚZM (Melichárek), 9032 Nivnice - Suchá Loz 23. 8. 14.00 (Man), 9034 Hradčovice - 1.FC Slovácko d So ÚZD (Esterka), 9035 Havřice - Prakšice ÚZŽ (Esterka).

OP přípravky starší - 3. kolo 23. 8. 14.00
10032 Vlčnov - Spytihněv So 13.00, 10033 Dolní Němčí - Újezdec Ne 14.00, 10034 Uh. Ostroh - 1.FC Slovácko d So 14.00.

OP přípravky mladší - 3. kolo 23. 8. 14.00
11032 Vlčnov - Spytihněv So 14.00, 11033 Dolní Němčí - Újezdec Ne 15.00, 11034 Uh. Ostroh - 1.FC Slovácko d So 15.00.

OS přípravky A - 3. kolo 23. 8. 14.00
12032 1.FC Slovácko - Jarošov hlášenky, 12033 Ořechov - Staré Město Ne 2h před ÚZM, 12034 O.N.Ves - Mistřice Ne 14.00.

OS přípravky B - 3. kolo 23. 8. 14.00
13031 Bánov - Korytná So 14.00, 13033 Slavkov - Záhorovice So 2 h před ÚZD, 13034 Hradčovice - Hluk Ne ÚZD, 13035 Uh. Brod B - Horní Němčí So 2.15 před ÚZM, 13036 Havřice - Prakšice So 14.00.

Pomezí I. B - 3. kolo 24. 8. 16.30
15 Ostr.Lhota - Kněžpole Ne, 16 Kudlovice - Osvětimany Ne, 17 Slavkov - Strání So, 18 Jalubí - Zlechov Ne (AR 2 Řihák), 19 Koryčany - Hluk B Ne, 20 Uh. Ostroh - Zlámanec Ne, 21 Bojkovice - Bánov Ne (AR 2 Polášek).

Tagy článku

TOPlist