Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 03 / 09 / 2008

OP muži - 4. kolo 31. 8. 16.30
1041 Jarošov - Bílovice ÚZM (Uherek, delegát Vlček), 1042 Mařatice - Tupesy ÚZM (Pálka, delegát Vacenovský), 1043 Boršice u Bl. - Nezdenice ÚZM (Katrňák), 1044 Kostelany - Traplice ÚZM (Čikl), 1045 Polešovice - Hradčovice ÚZM (Němec), 1046 Břestek - Nedakonice ÚZM (Gazda), 1047 Sušice - Drslavice ÚZM (Drozdy).

OS muži - 4. kolo 31. 8. 16.30
2041 Korytná - Mistřice ÚZM (Mahdal, Hanáček), 2042 Horní Němčí - Buchlovice ÚZM (Milička), 2043 Popovice - Bystřice p/L ÚZM (Mikulka), 2044 Košíky - Havřice 28. 10. 13.30, 2045 Slov.-Vážany - Nivnice ÚZM (Melichárek), 2046 Huštěnovice - Březová ÚZM (Vlčnovský), 2047 Pitín - Staré Město ÚZM (Řihák).

ZT muži A - 4. kolo 31. 8. 16.30
3041 O. N. Ves B - Bílovice B So ÚZM (Mikulášek), 3042 Jankovice - Tupesy B ÚZM (Horák), 3043 Babice - Uh. Ostroh B ÚZM (Dujíček), 3044 Podolí - Tučapy ÚZM (Polášek), 3045 Topolná - Jalubí B ÚZM (Turchan), 3046 Stříbrnice - Medlovice ÚZM (Vyroubal), 3047 Březová B - Částkov ÚZD (Strapina Mir.)

ZT muži B - 4. kolo 31. 8. 16.30
4041 Podolí B - Krhov Ne 10.00 (Vyroubal), 4042 Přečkovice - Komňa Ne 14.00 (Navrátil), 4043 Boršice u Bl. B - Strání B Ne 10.00 (Navrátil), 4044 Záhorovice - Rudice So ÚZM (Turchan), 4045 Suchá Loz - Žitková Ne 15.00 (Tureček), 4046 St. Hrozenkov - Vlčnov Ne 15.00 (Zámečník).

OP dorost - 4. kolo 31. 8. 14.00
5041 Topolná - Bílovice ÚZD (Turchan), 5042 Staré Město - Tupesy ÚZM, 5043 Babice - Šumice So ÚZM (Chmela), 5044 Kostelany - Havřice ÚZD (Čikl), 5045 Polešovice - Nivnice So ÚZM (Mikulka), 5046 Ostr. Lhota - Nedakonice ÚZD (Korolovych), 5047 Bánov - Vlčnov Ne 13.30 (Hanáček).

OS dorost - 4. kolo 31. 8. 14.00
6041 Kněžpole - Mistřice ÚZD, 6042 Mařatice - Buchlovice 3h před ÚZM (Pálka), 6044 Dolní Němčí B - Traplice 3h před ÚZM Boršice u Bl. (Katrňák), 6045 Březolupy - Hradčovice So 10.00 (Šimoník), 6046 Boršice B - Ořechov So ÚZM KFS Zlín, 6047 Osvětimany - Kudlovice So ÚZD (Drozdy).

OP žáci - 3. kolo dohrávka
7036 Buchlovice - Bánov 29. 8. 08 17.00 (Turchan)

4. kolo 31. 8. 10.00
7041 O. N. Ves - Bánov So ÚZŽ (Hanáček), 7042 Újezdec - Buchlovice ÚZŽ (Esterka), 7043 Mařatice - Šumice ÚZŽ (Gazda), 7044 Jarošov - Medlovice ÚZŽ (Němec), 7045 Březolupy - Hluk 2.15 před ÚZM, 7046 Ostr.Lhota - Vlčnov ÚZŽ (Řihák).

OS žáci A - 1. kolo 29. 8. 16.30
8011 Huštěnovice - Kněžpole 2h před ÚZM (Piža), 8012 Sušice - Topolná ÚZD (Horák), 8013 Nedachlebice - Kostelany ÚZŽ (Uherek), 8014 Kudlovice - Babice ÚZŽ (Drozdy), 8015 Jalubí - Jankovice ÚZŽ (Dujíček), 8016 Traplice - Bílovice 2h před ÚZM (Polášek), 8017 Velehrad - Mistřice ÚZŽ (Melichárek).

4. kolo 31. 8. 10.00
8041 Kněžpole - Bílovice ÚZŽ (Mikulka), 8042 Jankovice - Mistřice ÚZD (Horák), 8043 Babice - Velehrad ÚZD (Dujíček), 8044 Kostelany - Traplice ÚZŽ (Drozdy), 8045 Topolná - Jalubí ÚZŽ (Melichárek), 8046 Huštěnovice - Kudlovice 2h před ÚZM (Vlčnovský), 8047 Sušice - Nedachlebice ÚZD (Drozdy).

OS žáci B - 4. kolo 31. 8. 10.00
9041 Podolí - Prakšice ÚZD (Polášek), 9042 1.FC Slovácko d - Havřice So 13.00 Sady (Melichárek), 9044 Suchá Loz - Slavkov Ne 12.30 (Tureček), 9045 St. Hrozenkov - Nivnice 2.15 h před ÚZM (Zámečník).

OP přípravky starší - 4. kolo 30. 8. 14.00
10041 Zlechov - 1.FC Slovácko d So 14.00, 10042 Újezdec - Uh. Ostroh So 14.00, 10043 Spytihněv - Dolní Němčí So ÚZD Babice.

OP přípravky mladší - 4. kolo 30. 8. 14.00
11041 Zlechov - 1.FC Slovácko d So 15.00, 11042 Újezdec - Uh. Ostroh So 15.00, 11043 Spytihněv - Dolní Němčí So 1h po ÚZD Babice.

OS přípravky A - 4. kolo 30. 8. 14.00
12041 Březolupy - Mistřice So 14.00, 12042 St. Město - O. N. Ves 30. 9 14.00, 12043 Jarošov - Ořechov So 14.00.

OS přípravky B - 4. kolo 30. 8. 14.00
13041 Korytná - Prakšice So 14.00, 13042 H. Němčí - Havřice Ne 2h před ÚZM, 13043 Hluk - Uh. Brod B So 14.00, 13044 Záhorovice - Hradčovice So ÚZD, 13046 Bánov - Nivnice So 14.00.

Pomezí I. B - 4. kolo 31. 8. 16.30 (AR 1, AR 2)
22 Kněžpole - Bánov Ne, 23 Zlámanec - Bojkovice Ne, 24 Hluk B - Uh. Ostroh Ne 10.00 (Michalec SD, Mlček SD), 25 Zlechov - Koryčany Ne 10.00 (Mikulášek SD1, Man SD1), 26 Strání - Jalubí Ne (AR 2 Strapina Mir.), 27 Osvětimany - Slavkov So (AR 2 Drozdy), 28 Ostr. Lhota - Kudlovice Ne (AR 2 Korolovych).

Tagy článku

TOPlist