Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 04 / 09 / 2008

OP muži - 5. kolo 7. 9. 16.30
1051 Drslavice - Jarošov So ÚZM (Němec SD - Vyroubal SD, Navrátil SD), 1052 Nedakonice - Sušice ÚZM (Mikulka), 1053 Hradčovice - Břestek ÚZM (Mahdal), 1054 Traplice - Polešovice ÚZM (Katrňák - Korolovych), 1055 Nezdenice - Kostelany So ÚZM (Uherek SD1 - Melichárek SD1, Horák SD1), 1056 Tupesy - Boršice u Bl. ÚZM (Řihák - Tureček), 1057 Bílovice - Mařatice ÚZM (Vlčnovský - Hanáček).

OS muži - 5. kolo 7. 9. 16.30
2051 Staré Město - Korytná ÚZM (Dujíček), 2052 Březová - Pitín ÚZM (Strapina Mir.), 2053 Nivnice - Huštěnovice ÚZM (Strapina Mar.), 2054 Havřice - Vážany ÚZM (Mikulášek, delegát Vacenovský), 2055 Bystřice p/L. - Košíky ÚZM (Navrátil, delegát Vlček), 2056 Buchlovice - Popovice ÚZM (Drozdy), 2057 Mistřice - Horní Němčí ÚZM (Turchan).

ZT muži A - 5. kolo 7. 9. 16.30
3051 Částkov - O. N. Ves B Ne 10.15 (Milička), 3052 Medlovice - Březová B ÚZM (Polášek), 3053 Jalubí B - Stříbrnice Ne ÚZD (Zámečník), 3054 Tučapy - Topolná ÚZM (Čikl), 3055 Uh. Ostroh B - Podolí So ÚZM (Michalec), 3056 Tupesy B - Babice So ÚZM (Tureček), 3057 Bílovice B - Jankovice Ne 10.00 (Drozdy).

ZT muži B - 5. kolo 7. 9. 16.30
4051 Vlčnov - Podolí B ÚZM (Horák), 4052 Žitková - St. Hrozenkov ÚZM (Vlašic), 4053 Rudice - Suchá Loz Ne 14.00 (Vyroubal), 4054 Strání B - Záhorovice So ÚZM (Mlček), 4055 Komňa - Boršice u Bl. B ÚZM (Melichárek), 4056 Krhov - Přečkovice ÚZM (Milička).

OP dorost - 5. kolo 7. 9. 14.00
5051 Vlčnov - Topolná ÚZD (Horák), 5052 Nedakonice - Bánov So ÚZM (Čikl), 5053 Nivnice - Ostr. Lhota So ÚZM (Korolovych), 5054 Havřice - Polešovice ÚZD (Mikulášek), 5055 Šumice - Kostelany ÚZD (Uherek), 5056 Tupesy - Babice ÚZD (Tureček), 5057 Bílovice - Staré Město So ÚZM (Chmela).

OS dorost - 5. kolo 7. 9. 14.00
6051 Kudlovice - Kněžpole 3h před ÚZM (Němec), 6052 Ořechov - Osvětimany So ÚZM (Strapina Mar.), 6053 Hradčovice - Boršice B So ÚZM (Šimoník), 6054 Traplice - Březolupy So ÚZM (Polášek), 6056 Buchlovice - Popovice So ÚZM (Turchan), 6057 Mistřice - Mařatice So ÚZM (Dujíček).

OP žáci - 5. kolo 7. 9. 10.00
7051 Vlčnov - O. N. Ves ÚZŽ (Esterka), 7052 Hluk - Ostr. Lhota ÚZŽ (Korolovych), 7053 Medlovice - Březolupy ÚZD (Polášek), 7054 Šumice - Jarošov So ÚZM (Man), 7055 Buchlovice - Mařatice ÚZŽ (Vlašic), 7056 Bánov - Újezdec ÚZŽ (Man).

OS žáci A - 5. kolo 7. 9. 10.00
8051 Nedachlebice - Kněžpole ÚZŽ (Vlčnovský), 8052 Kudlovice - Sušice ÚZŽ (Dujíček), 8053 Jalubí - Huštěnovice ÚZŽ (Navrátil), 8054 Traplice - Topolná 2h před ÚZM (Korolovych), 8055 Velehrad - Kostelany ÚZŽ (Čikl), 8056 Mistřice - Babice ÚZD (Turchan), 8057 Bílovice - Jankovice 2h před ÚZM (Hanáček).

3. kolo dohrávka 5. 9. 16.30
8036 Velehrad - Jankovice (Drozdy)

OS žáci B - 5. kolo 7. 9. 10.00
9051 Nivnice - Podolí ÚZD (Strapina Mar.), 9052 Slavkov - St.Hrozenkov So ÚZD (Drozdy), 9053 Hradčovice - Suchá Loz So ÚZD (Šimoník), 9055 Prakšice - 1.FC Slovácko d So ÚZM (Esterka).

OP přípravky starší - 5. kolo 6. 9. 14.00
10051 Vlčnov - Zlechov So 13.00, 10053 Uh. Ostroh - Spytihněv So 14.00,.10054 1.FC Slovácko d - Újezdec 9. 9. 1700 UT Širůch.

OP přípravky mladší - 5. kolo 6. 9. 14.00
11051 Vlčnov - Zlechov So 14.00, 11053 Uh. Ostroh - Spytihněv So 15.00, 11054 1.FC Slovácko d - Újezdec 9. 9. 17.00 UT Širůch.

OS přípravky A - 5. kolo 6. 9. 14.00
12051 1.FC Slovácko - Březolupy 6. 9. 11.00 UT Měst. stad., 12053 O. N. Ves - Jarošov Ne 14.00, 12054 Mistřice - Staré Město So ÚZD.

OS přípravky B - 5. kolo 6. 9. 14.00
13051 Nivnice - Korytná So 2h před ÚZM, 13052 Slavkov - Bánov So 2 h před ÚZD, 13054 Uherský Brod B - Záhorovice So 2.15 před ÚZM, 13055 Havřice - Hluk So 14.00, 13056 Prakšice - Horní Němčí So 2h před ÚZM.

3. kolo dohrávka 3. 9. 16.30
13033 Slavkov - Záhorovice

Pomezí I. B - 5. kolo 7. 9. 16.30 (AR 1, AR 2)
29 Kudlovice - Kněžpole Ne (Němec), 30 Slavkov - Ostrožská Lhota So (Milička, Drozdy), 31 Jalubí - Osvětimany Ne (AR 2 Zámečník), 22 Koryčany - Strání Ne, 33 Uherský Ostroh - Zlechov Ne, 34 Bojkovice - Hluk B Ne (AR 2 Uherek), 35 Bánov - Zlámanec Ne.

1. kolo dohrávka 3. 9. 17.00
1 Osvětimany - Kněžpole (AR 2 Drozdy) 

Tagy článku

TOPlist