Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 11 / 09 / 2008

OP muži - 6. kolo 14. 9. 16.00
1061 Jarošov - Mařatice ÚZM (Mikulka), 1062 Boršice u Bl. - Bílovice ÚZM (Čikl), 1063 Kostelany - Tupesy ÚZM (Řihák), 1064 Polešovice - Nezdenice ÚZM (Drozdy), 1065 Břestek - Traplice ÚZM (Vlčnovský), 1066 Sušice - Hradčovice ÚZM (Strapina Mar.), 1067 Drslavice - Nedakonice So ÚZM (Mahdal)

OS muži - 6. kolo 14. 9. 16.00
2061 Korytná - Horní Němčí ÚZM (Melichárek), 2062 Popovice - Mistřice ÚZM (Michalec SD, delegát Vlček), 2063 Košíky - Buchlovice ÚZM (Němec), 2064 Vážany - Bystřice p/L ÚZM (Vyroubal), 2065 Huštěnovice - Havřice ÚZM (Mlček SD, delegát Vacenovský), 2066 Pitín - Nivnice ÚZM (Milička), 2067 Staré Město - Březová ÚZM (Tureček).

ZT muži A - 6. kolo 14. 9. 16.00
3061 O. N. Ves B - Jankovice So ÚZM (Čikl), 3062 Babice - Bílovice B ÚZM (Katrňák), 3063 Podolí - Tupesy B ÚZM (Dujíček), 3064 Topolná - Uh.Ostroh B ÚZM (Zámečník), 3065 Stříbrnice - Tučapy ÚZM (Horák), 3066 Březová B - Jalubí B ÚZD (Vlašic), 3067 Částkov - Medlovice Ne 10.15 (Melichárek).

ZT muži B - 6. kolo 14. 9. 16.00
4061 Podolí B - Přečkovice Ne 10.00 (Mikulášek), 4062 Boršice u Bl. B - Krhov Ne 10.00 (Drozdy), 4063 Záhorovice - Komňa So ÚZM (Mikulášek), 4064 S. Loz - Strání B Ne 15.00 (Turchan), 4065 St. Hrozenkov - Rudice Ne 15.00 (Navrátil), 4066 Vlčnov - Žitková ÚZM (Mahdal).

OP dorost - 10. kolo předehrávka
5102 Polešovice - Babice 12. 9. 16.30 (Drozdy)

6. kolo 14. 9. 13.30
5061 Topolná - Staré Město ÚZD (Zámečník), 5062 Babice - Bílovice So ÚZM (Chmela), 5063 Kostelany - Tupesy ÚZD (Řihák), 5064 Polešovice - Šumice So ÚZM (Dujíček), 5065 Ostr. Lhota - Havřice ÚZD (Šimoník), 5066 Bánov - Nivnice 13. 9. 16.00 (Man), 5067 Vlčnov - Nedakonice ÚZD (Mahdal).

OS dorost  - 3. kolo dohrávka
6033 Ořechov - Březolupy 12. 9. 16.30 (Němec)

6. kolo 14. 9. 13.30
6061 Kněžpole - Mařatice ÚZD (Korolovych), 6062 Popovice - Mistřice ÚZD (Michalec SD), 6063 Dolní Němčí B - Buchlovice 3 h před ÚZM Boršice u Bl. (Čikl), 6065 Boršice B - Traplice So ÚZM (Turchan), 6066 Osvětimany - Hradčovice So ÚZD (Němec), 6067 Kudlovice - Ořechov 3 h před ÚZM.

OP žáci - 6. kolo 14. 9. 10.00
7061 O. N. Ves - Újezdec So ÚZŽ (Horák), 7062 Mařatice - Bánov ÚZŽ (Němec), 7063 Jarošov - Buchlovice ÚZŽ (Mikulka), 7064 Březolupy - Šumice 2.15 před ÚZM, 7065 Ostr. Lhota - Medlovice ÚZŽ (Tureček), 7066 Vlčnov - Hluk ÚZŽ (Milička).

OS žáci A - 2. kolo 12. 9. 16.30
8021 Kněžpole - Mistřice (Melichárek), 8022 Bílovice - Velehrad (Chmela), 8023 Jankovice - Traplice (Horák), 8024 Babice - Jalubí (Dujíček), 8025 Kostelany - Kudlovice (Čikl), 8026 Topolná - Nedachlebice (Vyroubal), 8027 Huštěnovice - Sušice (Turchan).

6. kolo 14. 9. 10.00
8061 Kněžpole - Jankovice ÚZŽ (Vlčnovský), 8062 Babice - Bílovice ÚZD (Katrňák), 8063 Kostelany - Mistřice ÚZŽ (Horák), 8064 Topolná - Velehrad ÚZŽ (Strapina Mar.), 8065 Huštěnovice - Traplice 2h před ÚZM (Mlček SD), 8066 Sušice - Jalubí ÚZD (Strapina Mar.), 8067 Nedachlebice - Kudlovice ÚZŽ (Řihák).

OS žáci B - 6. kolo 14. 9. 10.00
9061 Podolí - 1.FC Slovácko d ÚZD (Dujíček), 9063 Suchá Loz - Havřice Ne 12.30 (Turchan), 9064 St. Hrozenkov - Hradčovice 2.15 h před ÚZM (Navrátil), 9065 Nivnice - Slavkov ÚZD.

OP přípravky starší - 5. kolo dohrávka
10054 1.FC Slovácko d - Újezdec 9. 9. 17.00 UT Širůch

6. kolo 13. 9. 14.00
10061 Zlechov - Újezdec 13. 9. 14.00 Tupesy, 10062 Spytihněv - 1.FC Slovácko d So ÚZD Babice, 10064 Vlčnov - Dolní Němčí So 13.00.

OP přípravky mladší - 5. kolo dohrávka
11054 1.FC Slovácko d - Újezdec 9. 9. 17.00 UT Širůch.

6. kolo 13. 9. 14.00
11061 Zlechov - Újezdec 13. 9. 15.00 Tupesy, 11062 Spytihněv - 1.FC Slovácko d So 1 h po ÚZD Babice, 11064 Vlčnov - Dolní Němčí So 14.00.

OS přípravky A - 6. kolo 13. 9. 14.00
12061 Březolupy - Staré Město So 14.00, 12062 Jarošov - Mistřice So 14.00, 12064 1.FC Slovácko - Ořechov 13. 9. 11.00 UT Měst. stad.

OS přípravky B - 6. kolo 13. 9. 14.00
13061 Korytná - Horní Němčí So 14.00, 13062 Hluk - Prakšice So 14.00, 13063 Záhorovice - Havřice So ÚZD, 13065 Bánov - Hradčovice So 14.00, 13066 Nivnice - Slavkov So 2h před ÚZM.

Pomezí I. B - 6. kolo 14. 9. 16.00 (AR 2)
36 Kněžpole - Zlámanec Ne (Korolovych), 37 Hluk B - Bánov Ne 10.00, 38 Zlechov - Bojkovice Ne 10.00, 39 Strání - Uh. Ostroh Ne (Vlašic), 40 Osvětimany - Koryčany So (Němec), 41 Ostr. Lhota - Jalubí Ne (Šimoník), 42 Kudlovice - Slavkov Ne.

OP dorost - 10. kolo předehrávka
5102 Polešovice - Babice 12. 9. 16.30 (Drozdy)

OS dorost - 3. kolo dohrávka
6033 Ořechov - Březolupy 12. 9. 16.30 (Němec)

OS žáci A - 2. kolo 12. 9. 16.30
8021 Kněžpole - Mistřice (Melichárek), 8022 Bílovice - Velehrad (Chmela), 8023 Jankovice - Traplice (Horák), 8024 Babice - Jalubí (Dujíček), 8025 Kostelany - Kudlovice (Čikl), 8026 Topolná - Nedachlebice (Vyroubal), 8027 Huštěnovice - Sušice (Turchan).

OP přípravky starší - 5. kolo dohrávka
10054 1.FC Slovácko - d - Újezdec 9. 9. 17.00 UT Širůch

OP přípravky mladší - 5. kolo dohrávka
11054 1.FC Slovácko-d - Újezdec 9. 9. 08 17.00 UT Širůch X 

Tagy článku

TOPlist