Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Sport 08 / 10 / 2008

Kdo kde píská

OP muži - 10. kolo 12. 10. 15.00
1101 Jarošov - Kostelany ÚZM (Mahdal), 1102 Polešovice - Boršice u Bl. 28. 10. 14.00, 1103 Břestek - Mařatice ÚZM (Čikl), 1104 Sušice - Bílovice ÚZM (Drozdy), 1105 Drslavice - Tupesy So ÚZM (Uherek), 1106 Nedakonice - Nezdenice ÚZM (Řihák), 1107 Hradčovice - Traplice ÚZM (Vlčnovský).

OS muži - 10. kolo 12. 10. 15.00
2101 Korytná - Košíky ÚZM (Tureček), 2102 Slov.-Vážany - Popovice ÚZM (Strapina Mar., delegátVacenovský), 2103 Huštěnovice - Horní Němčí ÚZM (Piža), 2104 Pitín - Mistřice ÚZM (Navrátil), 2105 Staré Město - Buchlovice ÚZM (Pálka), 2106 Březová - Bystřice p/L. ÚZM (Melichárek), 2107 Nivnice - Havřice ÚZM (Vyroubal).

ZT muži A - 10. kolo 12. 10. 15.00
3101 O. N. Ves B - Podolí So ÚZM (Hladiš), 3102 Topolná - Babice ÚZM (Katrňák), 3103 Stříbrnice - Jankovice ÚZM (Polášek, delegát Vlček), 3104 Březová B - Bílovice B ÚZD (Melichárek), 3105 Částkov - Tupesy B Ne 10.15 (Zámečník), 3106 Medlovice - Uh. Ostroh B ÚZM (Turchan), 3107 Jalubí B - Tučapy Ne ÚZD (Uherek).

ZT muži B - 10. kolo 12. 10. 15.00
4101 Podolí B - Záhorovice Ne 10.00 (Vlašic), 4102 Suchá Loz - Boršice u Bl. B Ne 15.00 (Horák), 4103 St. Hrozenkov - Přečkovice Ne 15.00 (Mikulášek), 4104 Vlčnov - Krhov ÚZM (Dujíček), 4105 Žitková - Komňa ÚZM (Strapina Mir.), 4106 Rudice - Strání B Ne 14.00 (Milička).

OP dorost - 10. kolo 12. 10. 12.30
5101 Topolná - Kostelany ÚZD (Katrňák), 5103 Ostr. Lhota - Staré Město ÚZD (Šimoník), 5104 Bánov - Bílovice Ne 13.30 (Vlašic), 5105 Vlčnov - Tupesy ÚZD (Dujíček), 5106 Nedakonice - Šumice So ÚZM (Drozdy), 5107 Nivnice - Havřice So ÚZM (Man).

OS dorost - 10. kolo 12. 10. 12.30
6101 Kněžpole - Dolní Němčí B ÚZD (Hanáček), 6102 Březolupy - Popovice So ÚZM (Chmela), 6103 Boršice B - Mařatice So ÚZM (Houdek KFS), 6104 Osvětimany - Mistřice So ÚZD (Čikl), 6105 Kudlovice - Buchlovice 3h před ÚZM (Korolovych), 6107 Hradčovice - Traplice So ÚZM (Mlček).

OP žáci - 10. kolo 12. 10. 10.00
7101 Ostr.N.Ves - Jarošov So ÚZŽ (Turchan), 7102 Březolupy - Mařatice 2.15 před ÚZM (Doležal KFS), 7103 Ostr. Lhota - Újezdec ÚZŽ (Tureček), 7104 Vlčnov - Bánov ÚZŽ (Esterka), 7105 Hluk - Buchlovice ÚZŽ (Čikl), 7106 Medlovice - Šumice ÚZD (Turchan).

OS žáci A - 10. kolo 12. 10. 10.00
8101 Kněžpole - Kostelany ÚZŽ (Vlčnovský), 8102 Topolná - Babice ÚZŽ (Pálka), 8103 Huštěnovice - Jankovice 2h před ÚZM (Piža), 8104 Sušice - Bílovice ÚZD (Drozdy), 8105 Nedachlebice - Mistřice ÚZŽ (Řihák), 8106 Kudlovice - Velehrad ÚZŽ (Navrátil), 8107 Jalubí - Traplice ÚZŽ (Strapina Mar.).

OS žáci B - 1. kolo 12. 10. 10.00
9011 Suchá Loz - Podolí Ne 12.30 (Horák), 9013 Nivnice - 1.FC Slovácko d ÚZD (Vyroubal), 9014 Slavkov - Prakšice So ÚZD (Mikulášek), 9015 Hradčovice - Havřice So ÚZD (Mlček).

OS přípravky A - 2. kolo dohrávky
12023 Staré Město - 1.FC Slovácko 8. 10. 08 17.00

OS přípravky B - 10. kolo 11. 10. 14.00
13101 Korytná - Záhorovice So 14.00, 13103 Bánov - Horní Němčí So 14.00, 13104 Nivnice - Prakšice So 2h před ÚZM, 13105 Slavkov - Havřice So 2 h před ÚZD, 13106 Hradčovice - Uh. Brod B Ne ÚZD.

Pomezí I. B - 10. kolo 12. 10. 15.00
(AR 1, AR 2) 64 Kněžpole - Zlechov Ne (AR 2 Hanáček), 65 Strání - Hluk B Ne (AR 2 Zámečník), 66 Osvětimany - Zlámanec So 10.00 (Piža, Čikl), 67 Ostr.Lhota - Bánov Ne (AR 2 Šimoník), 68 Kudlovice - Bojkovice Ne (AR 2 Korolovych), 69 Slavkov - Uh. Ostroh So (Michalec, Mikulášek), 70 Jalubí - Koryčany Ne (Uherek). 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace