Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Foto: sal
Slovácko Sport 29 / 03 / 2010

OP muži
18. kolo 4. 4. 15:30
1181 Tupesy - Drslavice ÚZM (Mikulka, delegát Hubál), 1182 Břestek - Nivnice ÚZM (Bednář), 1183 Boršice u Bl. - Nezdenice Ne 10.15 (Mikulášek SD1 - Mlček SD1), 1184 Traplice - Ostr. Lhota ÚZM (Vlčnovský), 1185 Bánov - Jarošov ÚZM (Mahdal), 1186 Nedakonice - Polešovice ÚZM (Drozdy), 1187 Kostelany - Havřice ÚZM (Čikl)
OS muži
18. kolo 4. 4. 15.30
2181 Pitín - Bílovice ÚZM (Řihák), 2182 Staré Město - Huštěnovice ÚZM (Piža, delegát Vacenovský), 2183 Hradčovice - Březová ÚZM (Strapina Mi., delegát Karlík), 2184 Babice - Korytná ÚZM (Strapina Ma.), 2185 Buchlovice - Košíky ÚZM (Katrňák), 2186 Popovice - Horní Němčí ÚZM (Kostelník, delegát Staňa), 2187 Vlčnov - Mařatice ÚZM (Tureček)
ZT muži A
20. kolo 4. 4. 15.30
3202 Topolná - Mistřice ÚZM (Fabián), 3203 Kněžpole B - Tučapy So ÚZM (Bachůrek), 3204 Tupesy B - Jarošov B Ne 10.00 (Mikulka), 3205 Traplice B - Jalubí B So ÚZM (Polášek), 3206 Slov.-Vážany - Kunovice ÚZM (Škrabal), 3207 Podolí - Stříbrnice ÚZM (Zámečník), 3208 Jankovice - Částkov ÚZM (Vyroubal)
ZT muži B
18. kolo 4. 4. 15.30
4181 O.N.Ves B - Rudice Ne 10.15 (Bednář), 4182 Suchá Loz - St. Hrozenkov Ne 15.00 (Czaker), 4183 Boršice u Bl. B - Komňa ÚZM (Pyclík), 4184 Záhorovice - Žitková Ne 15.00 (Mikulášek), 4186 Podolí B - Strání B Ne 10.00 (Michalec), 4187 Bystřice p/L - Uh.Ostroh B ÚZM (Polášek)
OP dorost
18. kolo 4. 4. 13.00
5181 Tupesy - Bílovice ÚZD (Mikulka), 5182 Staré Město - Nivnice 3. 4. 15.30 (Šimoník), 5183 Kněžpole - Bánov So ÚZD (Bachůrek), 5184 Babice - Ostr.Lhota So ÚZM (Chmela), 5185 Šumice - Jarošov ÚZD (Horňák), 5186 Nedakonice - Polešovice 3. 4. 15.00 (Drozdy), 5187 Vlčnov - Mařatice ÚZD (Tureček)
OS dorost
26. kolo 4. 4. 13.00
6262 Topolná - Buchlovice ÚZD (Fabián), 6263 Hradčovice - Uh. Ostroh B So ÚZM (Mlček), 6264 Popovice - Osvětimany ÚZD (Kostelník)
OS žáci A
26. kolo 4. 4. 10.00
8261 Březolupy - Nedachlebice ÚZŽ (Piža), 8262 Bílovice - Kostelany n/M Ne 13.30, 8263 Kněžpole - Polešovice ÚZD (Blažek), 8264 Topolná - Mistřice ÚZŽ (Strapina Ma.)
OS žáci B
26. kolo 4. 4. 10.00, 9261 Sušice - Kudlovice ÚZD (Hanáček), 9262 Jankovice - Jalubí ÚZD (Vyroubal), 9263 Traplice - Huštěnovice Ne 2h před ÚZM (Vlčnovský), 9264 Babice - Velehrad ÚZD (Strapina Ma.)
OS žáci C
26. kolo 4. 4. 10.00, 10261 Podolí - St.Hrozenkov ÚZD (Zámečník), 10262 Suchá Loz - Korytná Ne 12.30 (Czaker), 10263 Hradčovice - Prakšice So ÚZD (Mlček), 10264 1.FC Slovácko - Havřice Ne 10.00 Sady (Pyclík)
Pomezí I. B
18. kolo 4. 4. 15.30, 120 Sušice - Kudlovice Ne ÚZM (AR 1 Hanáček), 121 Otrokovice - Slavkov Ne ÚZM Nový st., 122 Strání - Bojkovice Ne ÚZM, 123 Zlechov - Koryčany Ne 10.00 (Drozdy SD2, Čikl SD2), 124 Šumice - Jalubí Ne ÚZM (AR 1 Horňák), 125 Hluk B - Uh. Ostroh Ne 10.00 (AR 1 Katrňák), 126 Zlámanec - Osvětimany Ne ÚZM

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace