Delegace rozhodčích

Delegace rozhodčích
Slovácko Sport 18 / 04 / 2010

OP muži

21. kolo 25. 4. 16.00

1211 Nedakonice - Tupesy ÚZM (Mikulášek), 1212 Kostelany - Bánov ÚZM (Bednář), 1213 Havřice - Traplice ÚZM (Mahdal – Šimoník), 1214 Polešovice - Boršice u Bl. ÚZM (Vlčnovský), 1215 Jarošov - Břestek ÚZM (Čikl), 1216 Ostr.Lhota - Drslavice ÚZM (Drozdy), 1217 Nezdenice - Nivnice So ÚZM (Katrňák, delegát Vacenovský)

 

OS muži

21. kolo 25. 4. 16.00

2211 Popovice - Pitín ÚZM (Škrabal), 2212 Vlčnov - Buchlovice ÚZM (Pyclík, delegát Karlík), 2213 Mařatice - Babice ÚZM (Zámečník), 2214 Horní Němčí - Hradčovice ÚZM (Řihák), 2215 Košíky - Staré Město ÚZM (Tureček), 2216 Korytná - Bílovice ÚZM Bílovice (Polášek), 2217 Březová - Huštěnovice ÚZM (Strapina Mi.)

 

ZT muži A

23. kolo 25. 4. 16.00

3232 Jankovice - Slov.-Vážany ÚZM (Navrátil), 3233 Částkov - Traplice B Ne 10.15 (Michalec), 3234 Stříbrnice - Tupesy B ÚZM (Piža), 3235 Kunovice - Kněžpole B Ne 10.15 (Mikulka), 3236 Jalubí B - Topolná Ne 10.00 (Bednář), 3237 Jarošov B - Medlovice So ÚZM (Bachůrek), 3238 Tučapy - Mistřice ÚZM (Katrňák)

 

ZT muži B

21. kolo 25. 4. 16.00

4211 Podolí B - O.N.Ves B Ne 10.00 (Czaker), 4213 Uh.Ostroh B - Záhorovice So ÚZM (Drozdy), 4214 Strání B - Boršice u Bl. B So ÚZM (Mlček), 4215 Přečkovice - Suchá Loz Ne 14.00 (Horňák, delegát Staňa), 4216 Žitková - Rudice ÚZM (Kostelník), 4217 Komňa - St.Hrozenkov ÚZM (Korolovych)

 

OP dorost

21. kolo 25. 4. 13.30

5211 Nedakonice - Tupesy Ne 3h před ÚZM (Mikulášek), 5212 Vlčnov - Šumice ÚZD (Pyclík), 5213 Mařatice - Babice So ÚZD (Šimoník), 5214 Polešovice - Kněžpole So ÚZM (Hanáček), 5215 Jarošov - Staré Město ÚZD (Čikl), 5216 Ostr.Lhota - Bílovice ÚZD (Drozdy), 5217 Bánov - Nivnice Ne 13.30 (Dolinský)

 

OS dorost

22. kolo 25. 4. 13.30

6221 Březolupy - Hradčovice So ÚZM (Horňák), 6222 Popovice - Topolná ÚZD (Škrabal), 6224 Uh.Ostroh B - Buchlovice So ÚZD (Drozdy)

 

OP žáci

18. kolo 25. 4. 10.00

7181 O.N.Ves - Nivnice So ÚZŽ (Čikl), 7182 Medlovice - Buchlovice ÚZD (Katrňák), 7184 Bánov - Jarošov ÚZŽ (Bachůrek), 7185 Šumice - Mařatice So ÚZM (Korolovych), 7186 Vlčnov - Újezdec ÚZŽ (Zámečník)

 

OS žáci A

22. kolo 25. 4. 10.00

8221 Březolupy - Kněžpole ÚZŽ (Kostelník), 8222 Topolná - Bílovice ÚZŽ (Polášek), 8223 Mistřice - Nedachlebice ÚZŽ (Horňák), 8224 Polešovice - Kostelany n/M ÚZD (Vlčnovský)

 

OS žáci B

22. kolo 25. 4. 10.00

9221 Sušice - Traplice ÚZD (Blažek), 9222 Babice - Jankovice ÚZD (Navrátil), 9223 Velehrad - Kudlovice ÚZŽ (Piža), 9224 Huštěnovice - Jalubí Ne 2h před ÚZM (Tureček)

 

OS žáci C

22. kolo 25. 4. 10.00

10221 Podolí - Hradčovice ÚZD (Libosvár), 10222 1.FC Slovácko - Suchá Loz Ne 10.00 Sady (Blažek), 10223 Havřice - St. Hrozenkov ÚZŽ (Libosvár), 10224 Prakšice - Korytná Ne 10.15 (Řihák)

 

OP přípravky starší

8. kolo 24. 4. 14.00

11081 Zlechov - Spytihněv So 14.00, 11082 Újezdec - Vlčnov So 14.00, 11083 Uh.Ostroh - Nivnice So 14.00, 11084 Dolní Němčí - O.N.Ves Ne 14.00

 

OP přípravky mladší

8. kolo 24. 4. 14.00

12081 Zlechov - Spytihněv So 15.00, 12082 Újezdec - Vlčnov So 15.00, 12083 Uh.Ostroh - Nivnice So 15.00, 12084 Dolní Němčí  - O.N.Ves Ne 15.00

 

OS přípravky A

11. kolo 24. 4. 14.00

13111 Babice - Březolupy ÚZP, 13112 Staré Město - Jarošov hlášenky, 13113 Mistřice - Ořechov So ÚZD

 

OS přípravky B

8. kolo 24. 4. 14.00

14081 Záhorovice - Prakšice Ne 13.00, 14082 Uh.Brod B - Hradčovice So 2.30h před ÚZM, 14083 Havřice - Korytná ÚZP, 14084 Bánov - Slavkov ÚZP

 

Pomezí I. B

21. kolo 25. 4. 16.00 (AR 1, AR 2)

141 Hluk B - Sušice Ne 10.00 (Mlček SD1, Dolinský SD1), 142 Zlámanec - Šumice Ne ÚZM, 143 Osvětimany - Zlechov So ÚZM (Hanáček), 144 Uh.Ostroh - Strání Ne ÚZM, 145 Jalubí - Otrokovice Ne ÚZM (Blažek), 146 Koryna - Kudlovice Ne ÚZM, 147 Bojkovice - Slavkov Ne ÚZM

 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace