Demolici Mařatic řídil Mikulec

Slovácko Sport 07 / 06 / 2018

D. Němčí B - Podolí 4:1 (2:0)
Branky: 2. Talský Jakub, 30. Richtr D., 65. vlastní, 83. Loutocký P. - 89. Hruboš P.
ŽK: 43. Daněk K. - 43. Oblůk M., 67. Kryštof M. Diváci: 80.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Radomír Stojaspal (laik), David Rathouzský (laik).
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Talský Jakub (64. Čagala O.), Škařupa P. (78. Horňák A.), Richtr D., Pěrka D. (76. Loutocký P.), Mahdal A. (78. Bršlica Z.), Kadlček O. (70. Talský Jan), Juřenčák J., Chladil P., Daněk K.
Trenér: Miroslav Richtr.
Podolí: Popelka A. - Šudřich P. (17. Pitr L.), Sládek P., Samek E., Říha D., Paška J., Oblůk M., Kryštof M., Kryštof J., Klečka I. (76. Kandrnál J.), Hruboš P.
Trenér: Petr Hruboš.
Od začátku utkání měla hra vysoké tempo a domácí se hned ve 2. minutě ujali vedení Jakubem Talským. Pak hosté vyrovnali hru, snažili se vstřelit branku, ale spoustu šancí neproměnili. Ve 30. minutě domácí vstřelili druhou branku Richtrem. Ve druhém poločase se hra ještě více zkvalitnila, hosté se snažili, byli vyrovnaným a rovnocenným soupeřem, ale branky stříleli jen domácí. V 65. minutě domácí hráč vystřelil na branku a hostující Kryštof si dal vlastní branku, 3:0. V 83. minutě střídající Loutocký si naběhl do vápna hostí a krásnou střelou zvýšil na 4:0. Hosté již jen korigovali výsledek v 89. minutě, když čestnou branku vsítil Hrubeš, 4:1. Kladem utkání byla vysoká úroveň obou mužstev, bojovnost a v neposlední řadě krásná hrací plocha.
Nejlepší hráči: David Richtr - Petr Hruboš

Boršice u Bl. - Os. Lhota 1:3 (0:2)
Branky: 65. Doležal R. - 20. Zbořil F., 45. Kuban V., 54. Štergenich P.
ŽK: 42. Pešík E. (Os. Lhota). Diváci: 110.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - František Motyčka (laik), Petr Hanáček (laik).
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Štipčák R., Soviš T., Nožička J., Němeček R., Miroš J. (83. Sup L.), Ježek P., Jagoš R. (59. Vítek T.), Hubáček O., Halík M., Doležal R.
Trenér: Jan Miroš.
Os. Lhota: Gál M. - Žajdlík M., Zbořil F., Štergenich P. (86. Švachula P.), Štergenich D., Pešík E., Pešík D., Lučný O. (61. Šmahaj R.), Kusák M., Kuban V., Horák K. (74. Machala J.).
Trenér: Jiří Jurásek.
Domácí si vytvořili první šanci hned v 5. minutě, kdy Jaroslav Nožička zahrával rohový kop, avšak gólman jeho dělovku vyrazil na roh. Ve 20. minutě se hostující celek dočkal první branky, po centru se prosadil Filip Zbořil. Ve 26. minutě se do další šance dostal hostující Martin Kusák, ale jeho střela opět těsně minula tyč domácí branky. Na konci prvního poločasu hosté zahrávali rohový kop, ze kterého hlavou zvýšil na 0:2 Václav Kuban. V 54. minutě po nádherné akci zvýšil na 0:3 Patrik Štergenich. V 65. minutě po krásném sólu snížil domácí Radim Doležal. Zbytek utkání se dohrával ve svižném tempu, branky se již diváci nedočkali.
Nejlepší hráči: Rostislav Němeček - Kamil Horák

H. Němčí - Uh. Ostroh B 2:0 (2:0)
Branky: 15. Svadbík J., 44. Bahula L.
ŽK: 63. Tureček M. - 46. Grossman R. Diváci: 101.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Roman Macalík (laik), Štěpán Hlůšek (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (88. Jančařík F.), Tureček P. (64. Bobčík D.), Tureček M., Svadbík J., Minařík M. (79. Staroba D.), Malík T., Chytil R., Chmelina J. (85. Chlumský K.), Hlaváček J., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Uh. Ostroh B: Žaludek P. - Žabčík Z., Větříšek R., Uřičář J., Mrkva T., Lahola I., Kovařík L. (46. Ševčík O., 82. Pavlas J.), Konečný M. (46. Jurčeka J., 49. Hanák T.), Kolář M., Kočiš K., Grossman R.
Trenér: Pavel Vlk.
Začátek zápasu byl překvapivě hodně vyrovnaný. Hosté se snažili držet míč na kopačkách a vytvořili si i dva nebezpečné centry, ze kterých však branka nepadla. V 15. minutě domácí zahrávali standardní situaci, ze které se prosadil Jakub Svadbík. Hra byla poté spíše vyrovnaná a zajímavý moment přišel až ve 44. minutě, kdy po centru do vápna dorážel míč do branky Lukáš Bahula a zvýšil na 2:0. Druhý poločas moc zajímavých momentů nepřinesl. Hrálo se převážně ve středu hřiště bez vyložených šancí. Domácí v poklidu kontrolovali dvoubrankový náskok, který jim vydržel až do konečného hvizdu.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Radek Grossman

Popovice - Mařatice 5:0 (4:0)
Branky: 5., 9., 16., 70. Mikulec D., 33. Mikulčík L.
ŽK: 75. Bahula A. - 13. Mařák R., 73. Sklenář J. Diváci: 130.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zbyněk Obal (laik), Radomír Vlk (laik).
Popovice: Tetera T. - Vávra A. (73. Prajza M.), Tvrdoň J., Obal M., Mimránek L., Mikulec D., Mikulčík R., Mikulčík L., Michelfeit V., Hladný T., Bahula A.
Trenér: neuveden.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S. (76. Rídl L.), Sklenář J., Prekop D., Mařák R., Kalmus M., Johaník V. (83. Janků A.), Ježek P., Hráček P., Činčala V. (62. Ižo F.).
Trenér: Pavel Strakáč.
Nástup do utkání vyšel lépe domácímu celku, hned v 5. minutě udělal hostující gólman hrubku a Dalibor Mikulec pohodlně otevřel skóre, 1:0. V 9. minutě tentýž hráč od pravé tyče zvyšoval na 2:0. V 16. minutě na pravém křídle vybojoval míč Lukáš Mikulčík přihrál Mikulcovi, který završil svůj hattrick na 3:0. Tentýž hráč ve 23. minutě postupoval sám na bránu, ale jeho střela skončila vedle. Ve 33. minutě opět chyba obrany a Lukáš Mikulčík prostřelil nejistého gólmana, 4:0. Hosté za celé utkání neměli vyloženou gólovou šanci, za zmínku stojí jen hezká střela Johaníka v 70. minutě, kterou domácí gólman výborně zneškodnil. V 70. minutě přišla nejkrásnější akce, Dalibor Mikulec od poloviny hřiště obešel šest hostujících hráčů včetně brankáře a stanovil konečné skóre 5:0.
Nejlepší hráči: Dalibor Mikulec - Dalibor Prekop

Hradčovice - Částkov 1:2 (0:0)

Branky: 75. (p) Kroča M. - 82. Martinec P., 89. (p) Kameník J. ŽK: 51., 89. Hlaváč V., 38. Kreisl L., 41. Koníček P. - 51. Hubáček L. ČK: 89. Hlaváč V. - 75. Řezníček R. Diváci: 70.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - František Macek (laik), Petr Pospíšil (laik).
Hradčovice: Rosík V. - Zemánek J., Řihák R., Kroča M., Kreisl L. (59. Ančinec P.), Koníček P., Hruboš R. (46. Javor J.), Hostýnek P. (72. Krejsa M.), Hlaváč V., Božarov P. (84. Matyáš M.), Blažek D. (46. Hlaváč R.).
Trenér: Radim Mikulec.
Částkov: Andrýsek T. - Šenk P. (54. Martinec P.), Řezníček R., Pospíšil P., Mikel J., Kameník J., Hubáček L., Hubáček A., Houser M. (83. Gajdůšek L.), Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Od počátku mělo utkání velmi dobrou úroveň. Hosté byli ale fotbalovější, rychlejší a přehrávali domácím po všech stránkách. První poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase se domácí zlepšili, ale hosté byli důraznější a rychlejší. Domácím se dlouho nedařilo vstřelit branku, až v 75. minutě hostující hráč zahrál úmyslně rukou v prostoru branky a nařízený pokutový kop domácí Michal Kroča proměnil, 1:0. Hostům byl vyloučen hráč, který hrál rukou, a proto hosté byli početně oslabeni, a i přesto vyrovnali v 82. minutě Petrem Martincem a neustále chtěli zvítězit. V 89. minutě byl faulován v pokutovém územím hostující hráč a nařízená penalta byla proměněna, Jakub Kameník otočil skóre na konečných 1:2. V 89. minutě byl vyloučen po dvou žlutých kartách domácí hráč Vladimír Hlavač.
Nejlepší hráči: Vítězslav Rosík - Petr Haveta

Mistřice - Drslavice B 4:1 (3:1)
Branky: 3., 22. Huňka M., 29. Trojek L., 63. Červinka M. - 25. Pijáček L.
ŽK: 57. Blaha J. (Mistřice). Diváci: 40.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Vlastimil Lapčík (laik), Tibor Kňazeje (laik).
Mistřice: Jurga M. - Trojek L., Špičák M. (71. Bilavčík M.), Sklenář P., Nesázal P. (14. Nezman J.), Lapčík V. (60. Šnajdar M.), Krupa J., Huňka M., Hromeček L., Červinka M., Blaha J.
Trenér: Petr Jurník.
Drslavice B: Kadlček L. - Vacula Pe. (48. Sedláček K.), Vacula Pa., Ševeček M., Ševčík P., Stojaspal T., Říha A., Pijáček L., Mikulinec D., Huňka J., Duda P.
Trenér: Tomáš Stojaspal.
Utkání začalo v bojovném svižném tempu. V prvním poločase bylo vyrovnané. Domácí dosáhli první branky už ve 3. minutě Hoňkou, když po kopu z rohu brankář podběhl míč a Huňka dotlačil míč do sítě, 1:0. Domácí zvýšili náskok ve 22. minutě, když po ostrém přízemním centru od pomezní čáry dorazil míč z malého vápnu opět Huňka, 2:0. Poté se dostali ke slovu i hosté, kteří ve 25. minutě dosáhli branky Pijáčkem, 2:1. Ve 29. minutě opět úřadoval brankář hostí, když Trojek kopal trestný kop z půlicí čáry, 3:1. Ve druhém poločase získali domácí mírnou převahu, vypracovali si brankové šance, ale hostující brankář byl již bezchybný. V 63. minutě domácí dali poslední branku Červinkou, kdy přeloboval brankáře a míč skončil za jeho zády, 4:1. Za zmínku stojí krásná dalekonosná střela domácího hráče, která skončila na tyči.
Nejlepší hráči: Michal Huňka - Lukáš Pijáček