Demolici řídil bek Outrata

Uherské Hradiště Sport 01 / 03 / 2018

Futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště se krůček po krůčku přibližují k branám Varta futsal ligy, nejvyšší soutěže! Na vysněné cestě mezi elitu zašlapali do země rivala ze Zlína, kterého už do přestávky zostudili sedmi brankami…

UH. HRADIŠTĚ - Zlín 10:4
„Jsem rád, že jsme derby zvládli a vrátili soupeři porážku 1:4 z úvodního měření sil. Hlavně v prvním poločase jsme jej doslova převálcovali,“ uhodil hřebíček na hlavičku Jaroslav Hastík, kouč Bazooky.
Jeho výběr na Zlín vlétl jako velká voda, hned při prvním střídání zahrával čtyři rohové kopy, ale ani z jednoho mráčku ještě nezapršelo. Už brzy si však zaplněná hala poprvé zakřičela gól. „Kluci byli zdravě namotivovaní, věděli, o co hrají. Fanouškům servírovali parádní podívanou plnou povedených akcí a gólů, kterých jsme se dočkali konečně i po standardních situacích,“ těší Hastíka. Když Bazooka odcházela do kabin za stavu 7:1, nebylo co řešit. I proto možná Ohnutek a spol. trošku polevili a hra se vyrovnala. „Ale dostatečný náskok jsme si bez větších problémů udržovali až do konce. Naše hra má stoupající úroveň, což je před závěrečnými dvěma zápasy dobré znamení,“ dodal lodivod. Hattrickem se blýskl Pavel Outrata, který se posunul z obrany do útoku a zaznamenal první branky v dresu Bazooky.
Jestli borci z Uh. Hradiště vyhrají poslední dva zápasy, skončí nejhůře druzí, což jim dá naděje na postup do nejvyšší soutěže v případě, že vítěz se případně vzdá práva postupu… Branky: Outrata 3, Křivánek 2, Šipka 2, Slaný, Sopůšek, Prajza. Poločas 7:1.
UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Janečka (35. David) - Sopůšek, Outrata, Bartoš, Ohnutek, Šipka - Malý, Křivánek, Prajza, Křivan, Slaný.