Demolici řídil Sadílek

Kunovice Sport 02 / 09 / 2015

Msfl

Béčko Slovácka slaví první výhru a hned s parádním gólovým přídělem. Demolici Břeclavi řídil Lukáš Sadílek, který se trefil hned čtyřikrát.
1.FC Slovácko B - Břeclav 6:1 (4:0)
Ještě než se na kunovické Bělince stačily pořádně rozběhnout hodiny, Slovácko už vedlo 1:0. Ve 32. vteřině se trefil Bartoš. Rychlá branka domácí borce nakopla, zvláště pak Lukáše Sadílka, který ve 13. minutě přidal druhou branku, aby pak v průběhu utkání přidal další tři. Ve 34. minutě zvyšoval na 3:0 Fojtášek a gólem do šatny se prezentoval již výše zmiňovaný Sadílek, který svůj střelecký účet uzavřel po změně stran. Malou kaňkou na jinak výborném utkání byl čestný úspěch hostů v 84. minutě, který znamenal pouze zkorigování stavu na 6:1.
Branky: L. Sadílek 4, Bartoš, Fojtášek
Slovácko B: Nemrava - Kuncl (67. Pilka), Brečka, Hofmann, Prajza, Machalík (73. Ohnutek), Vinkler, Sadílek, Fojtášek (81. Petrucha), Bartoš, Tesař.