Derby bez vítěze

Uherský Brod Sport 17 / 04 / 2013

Uh. Brod - Boršice 2:2 (0:1)
V okresním derby oba celky předvedly dobré výkony a diváci viděli zajímavý souboj. Obě mužstva začala opatrně, obranné řady pracovaly spolehlivě, a tak dramatické okamžiky mohli diváci vidět až po půlhodině hry. Nejdříve zahrozil ve 29. min. domácí Dvořák a s jeho tvrdou střelou měl golman Remeš co dělat. Ve 38. min. vyrobili domácí zadáci hrubku a Konrád toho využil ke vstřelení vedoucí branky. Po přestávce začali aktivněji domácí a ve 48. min. hosté zahráli v šestnáctce rukou a nařízenou penaltu proměnil R. David. Domácí měli v dalším průběhu dvě dobré šance Mančíkem a Pochylým, ale hosté jim skórovat nedovolili. Naopak Boršičtí zahrozili a v 55. min. Dufek lízl centrovaný míč Konráda, ale branka z toho ještě nebyla, to se podařilo až o šest minut později, kdy hosté rozebrali domácí obranu a Mikulčíkův centr usměrnil do sítě Dufek - 1:2. Domácí inkasovaná branka nakopla a Remeš v brance musel kouzlit při likvidaci střel Vojtka a R. Davida. Velkou šanci na vyrovnání měl domácí Pochylý v 87. min., hosté stačili šanci zabránit, ale na lob R. Davida o minutu později už nestačili, a zápas tak skončil smírně. Rozhodčí Mičkal, 170 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - Jahoda, David M., Solařík, David R., Vojtek, Dvořák, Mančík, Pochylý, Hruboš F., Zemánek. Střídali: Josefík,
Boršice: Remeš - Vašek, Martinec, Hromada, Šustr, Konrád, Vlček, Mikulčík, Dufek, Kuzma, Klvaňa D. Střídali: Mušálek, Činčala

Chropyně - Kateřinice 3:1 (2:1), Slušovice - 1.Valašský FC 0:2 (0:1), Holešov - Luhačovice 0:0, Vlachovice - Vsetín 0:2 (0:1), Provodov - Vigantice 2:2 (0:1)