Derby bez vítěze

Slovácko Sport 10 / 05 / 2010

O.N.Ves - Hluk 2:2 (1:0)
 V prvním poločase měli mírnou převahu domácí a po zásluze šli do kabin s jednobrankovým náskokem, branku vsítil ve 22. minutě Vařecha. Ve druhém poločase hosté zvýšili důraz, přibývalo dramatických situací před brankami. Vyrovnávací branku dal v 64. minutě střídající Jurásek, který byl na hřišti teprve minutu, a když v 76. minutě dal vedoucí gól hostující Rybnikář, vypadalo to s domácími bledě. Svěřenci trenéra Soldána se ale nevzdali, svého soupeře zatlačili před jeho vlastní branku a odměna v podobě vyrovnávacího gólu přišla v 87. minutě - autorem branky byl Máčala. Tři body mohl nakonec zajistit  pro domácí Michal Voráč, který se ocitl v 90. minutě sám před brankou, ale jeho hlavička šla těsně vedle. Rozhodčí Konečný P., 180 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Franta, Veselý, Vařecha, Kadaš, Šálek, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Jurásek, Kreisl, Voráč.
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Zalubil O., Zalubil M., Hlaváček, Minařík, Radoch, Šimčík. Střídali: Jurásek, Machánek, Rybnikář.
Vigantice - Holešov 4:3 (1:1), Chropyně - Spytihněv 0:2 (0:0), FC Vsetín - Luhačovice 0:0, Slušovice - Nedašov 3:1 (2:0), 1.Valašský FC - Bystřice p/H. 1:0 (0:0), Morkovice - Provodov 1:0 (0:0), Vel. Karlovice - Kateřince 0:1 (0:0)