Derby i podruhé pro Uh. Ostroh!

Derby i podruhé pro Uh. Ostroh!
Sport 18 / 01 / 2011

V bezkonfliktním duchu se neslo druhé hokejové derby  sezony mezi Uh. Brodem a Uherským Ostrohem. Ani jeden z týmů neměl výhradu směrem k sudímu, který zápas zvládl na výbornou.
Na výsledku se tak asi nejvíce projevila absence domácí brankářské jedničky Karla Málka, který spoluhráčům chyběl nejen herně, ale hlavně psychicky.
„Jsem přesvědčen o tom, že Málek je pro Brod stěžejní článek, protože ostatní brankáři nedosahují jeho kvalit. Jeho absence kluky psychicky nakopla a naopak na domácích bylo znát, že necítí vzadu potřebnou jistotu,“ uvedl trenér Ostrohu Roman Němčický. Jeho protějšek Viktor Hlobil s psychickou výhodou hostů souhlasil, nicméně brankářů se zastal. „Branky nešly na jejich vrub. Tým selhal jako celek. Hráči přistoupili k zápasu lajdácky,“ posteskl si lodivod.
Broďanům v zápase scházel ještě Krchňáček. „Odjel na inline do Španělska. Před play-off jsme se proto rozhodli posílit o Heču a o Škorce, odchovance zlínského hokeje, který teď bydlí v Nivnici,“ vysvětlil Hlobil.
Ostrožané měli problémy se sestavou o poznání větší. „Bauera si stáhl Hodonín, Kučera s Kolářem skončili s hokejem a navíc máme zraněné hráče. Do zápasu tak naskočil Slaný, který s námi asi měsíc trénuje, a sedmnáctiletý junior Rozhon, který odehrál první zápas mezi muži, oba mne svým výkonem uspokojili,“ doplnil Němčický.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace