Diváci: 120.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Zdeněk Tománek (laik), Václav Tomanec (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka L., Zámečník M., Slavík Z., Rýdl L. (36. Stuchlík J.), Plevák L., Mrva M., Martinák R., Lahola I., Durmiševič E., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plessner O. (64. Krajčovič Z.), Michalec J. (83. Popelka P.), Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
První poločas byli domácí vyrovnaným soupeřem, i když měli hosté mírnou herní převahu, ale nedařilo se jim zakončení. V 6. minutě měl šanci Plessner, ale Koryčánek ho vychytal. Ve 21. minutě míč z Plessnerovy otočky skončil vedle branky. Ve 25. minutě se ocitl sám před Koryčánkem Máčalík, ale mířil pouze do gólmanovy náruče. Ve 30. minutě Máčalík šel sám na brankaře, ale Koryčánek se opět vyznamenal. Druhý poločas měli hosté o poznání lepší. V 67. minutě se ocitl sám před brankářem Lukeš, ale Koryčánek jeho šanci zneškodnil. V 70. minutě zahrávali hosté rohový kop, míč přelétl celou obranu a od hlavičky Máčalíka míč skončil v síti. Druhá branka padla z trestného kopu v 74. minutě z kopačky Lukeše střelou k tyči. V 85. minutě vystřelil ze 30 metrů Boďa, ale mířil těsně nad branku. Utkání oboustranně velmi slušně odehrané, kdy hosté po zásluze zvítězili.
Nejlepší hráči: Marek Mrva - Petr Lukeš

H. Němčí - Vlčnov 3:2 (2:2)
Branky: 17. Bahula L., 39. Tureček M., 89. Cmol M. - 9. Kašpařík Pe., 12. Konečný R.
ŽK: 19. Cmol M., 76. Srnec D. - 31. Janča M, 40. Flasar, 75. Kašpařík Pe.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Roman Macalík (laik), Zdeněk Zapletal (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (86. Váňa E.), Tureček M., Svadbík J., Srnec D. (81. Uhříček M.), Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R. (58. Bobčík D.), Fábry J., Cmol M., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Vlčnov: Hlaváček Vl. - Zumr J., Zlínský A., Šupka J. (21. Janča M), Podškubka D., Moštěk O., Křapa L., Konečný R., Kašpařík P., Kameník J., Flasar. Trenér: Ivo Šimčík.
Za nádherného počasí začali lépe hosté a už v 9. minutě vstřelil vedoucí branku Kašpařík. Když o 3 minuty později zvyšoval Konečný na 0:2 vypadalo to s domácími všelijak. Domácí to nezabalili a v 17. minutě snížili Bahulou na 1:2. Ve 20. minutě se nešťastně zranil hráč Šupka, který byl převezen do nemocnice . Hosté museli střídat a to domácí pozvedlo. V 39. minutě se trefil ze 40 metrů Tureček a srovnal na 2:2. Poté měli šance obě mužstva, ale dlouho to vypadalo, že utkání skončí remízou. V 89. minutě rozhodl Cmol a domácí zvítězili zaslouženě 3:2.
Nejlepší hráči: Marek Tureček - Jan Kameník

Hluk B - Kostelany n. M. 2:1 (0:0)

Branky: 48. Jurásek J., 60. Hanák R. - 69. Dvouletý J.
ŽK: 17. Šťastný P., 56. Gabriel P. (Kostelany n. M.).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Karel Vaculík (laik), Josef Rychlík (laik).
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Tinka T., Miroš J., Klabačka J., Jurásek J. (89. Loutocký E.), Janča P., Chytil R., Horák T., Hanák R., Bachánek O. (70. Straka J.). Trenér: Zdeněk Horák.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J., Vávra V. (37. Dvouletý R.), Šťastný P. (85. Facalka R.), Šimík D., Panáček R., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Gabriel P. (58. Dvouletý J.). Trenér: Martin Vávra.
Utkání začali lépe hosté, kteří se dostali už v 5. minutě ke střele, ale Vávra střílel těsně vedle. Pak převzali otěže zápasu domácí hráči, kteří přitlačili hosty na jejich půlku. Poločas přesto skončil bez branek 0:0. Do druhé půle nastoupili domácí s větší chutí a zlepšili kombinační hru. Ve 48. minutě po krásné kombinační akci skóroval Jurásek - 1:0. O pár minut později opět výbornou kombinační hrou rozebrali obranu s zvýšili Hanákem na 2:0. Po této brankce domácí polevili a tak hosté toho hned využili a v 69. minutě snížili po rychlé akci Dvouletým na 2:1. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva spálila několik svých šancí.
Nejlepší hráči: Štěpán Jurásek - Adam Blažek

Košíky - Polešovice 0:2 (0:1)
Branky: 38. Černoch M., 84. Běhávka J.
ŽK: 62. Ondruch A., 78. Fedor J. - 28. Březina P., 46. Černoch M., 65. Dvouletý L.
Diváci: 125.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Antonín Mikulec (laik), Martin Martykán (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T. (64. Mařák P.), Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík L. (74. Mihal A.), Poháněl K., Poháněl J. (78. Ovsík M.), Mucha P., Hastík P., Fedor J. Trenér: Michal Urbanec.
Polešovice: Pavela M. - Kotek R., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P. (85. Tringela J.), Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Utkání začalo velkým počtem šancí na obou stranách. Ve 21. min. Uherka nacentroval míč Večerovi, ten šel sám na bránu, ale míč skončil nad bránou. Ve 30. minutě Marek Janík doběhl gólmana Ondrucha, ale ten nakonec se  štěstím zachránil. Ve 38. minutě Zdeněk Janík centroval míč Černochovi, ten si zpracoval míč a vstřelil první branku - 0:1. V 50. minutě Mucha přihrál Večeřovi, ten krásně vystřelil, ale míč opět skončil vedle brány. V 60. minutě fauloval Mucha, který v pokutovém území stáhl Černocha. Nařízený pokutový kop však Březina neproměnil. V 84. minutě zaspala obrana Košíků, když Černoch přihrál Běhávkovi a ten z velkého vápna vstřelil druhý gól, který uzavřel účet zápasu.
Nejlepší hráči: Josef Fedor - Marek Pavela

Mařatice - Nezdenice 3:1 (2:0)
Branky: 38. Zedek J., 39. Šenk P., 60. Tyl V. - 77. Skočovský D.
ŽK: 36. Prekop D., 43. Šenk P., 78. Matoušek O. - 74. Valtr L.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Ivan Mařák (laik), Petr Vápeník (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R. (77. Kubíček P.), Tyl V., Šenk P., Prekop D., Mařák R., Kroča M. (73. Knapčík M.), Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Uličník J., Sviták P., Suchý R., Skočovský D., Mikliš M., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Gabrhel R. (65. Vaculík F.). Trenér: Jaroslav Kociňák.
První půle probíhala z obou stran vyrovnaně a do 30. minuty si žádnou vyloženou šanci mužstva nepřipravila. Za zmínku stojí jen střela Šenka, která trefila břevno. Tentýž hráč využil chybu brankaře a ve 38. minutě otevřel skóre zápasu na 1:0. Domácí ovládli hru a neškodní hosté se pouze bránili. Toho využil Zedek, který zvýšil na 2:0. Druhá půle připomínala spíše překopávanou, kdy domácí čekali na chybu hostů, která přišla v 60. minutě. Tyl ji využil, když přízemní prudkou střelou zvýšil na 3:0. Poklidní domácí nechali hostům snížit skóre, kdy v 77. minutě Skočovký upravil hlavou na výsledných 3:1 Domácí si svůj výsledek celou dobu hlídali.
Nejlepší hráči: Petr Šenk - Lubomír Valtr

Traplice - Drslavice 1:2 (1:0)
Branky: 9. Polách O. - 78. Přecechtěl P. ml., 87. Moravanský T.
ŽK: 77. Lahola L., 81. Polách O. - 43. Hroch V., 82. Mikulinec R.
Diváci: 83.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Obdržálek (laik), Jan Javor (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Skopal M. (72. Lahola L.), Polách O. (82. Blecha L. ml.), Pekárek R., Matoušek M., Maděra J. (35. Obdržálek M.), Kubina T., Kolínský T., Kamarád J. Trenér: neuveden.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Moravanský T., Mikulec T. (90. Přecechtěl P. st.), Machálek J. (46. Mikulinec R.), Machálek I., Kupec M. (66. Věrný R.), Hroch V. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Utkání, které se hrálo o hodovém sobotním dopoledni mnoho fotbalové krásy přítomným divákům nenabídlo. Domácí se sice už v 9. minutě ujali Poláchem vedení, ale hra byla v podání obou mužstev nepřesná. V prvním poločase domácí ještě z hosty drželi krok. To už neplatilo v poločase druhém, kdy si drslavičtí vytvořili stálou převahu a to i díky tomu, že domácí nedokázali udržet balón. Až do 78.minuty domácí obrana odolávala, ale v uvedené minutě už nedokázala zabránit vyrovnání, které zařídil Přecehtěl mladší hlavou. O osudu utkání rozhodl v 87. minutě drslavický Moravanský, který rovněž hlavou stanovil konečný výsledek na 1:2.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Tomáš Moravanský

Uh. Ostroh - Os. Lhota 2:2 (0:1)
Branky: 83. Čápek J., 87. Raštica M. - 17. Kubík M., 74. Jurčeka J.
ŽK: 61. Knotek Ant., 65. Herák K. - 82. Bachan O., 89. Pešík E.
Diváci: 300.
Rozhodčí: Josef Dostálek - Miloslav Ježinský (laik), Petr Hanáček (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. (25. Zavadil K.) - Vlk M., Procházka Z. (59. Raštica M.), Mrkva T., Lopata M., Kovařík M., Knotek Ant. (67. Kočiš P.), Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J. (21. Kuban V.), Pešík E., Kotačka O., Jurčeka J., Halač J. (80. Horák K.), Doležal M., Bachan O., Kubík M. Trenér: Dominik Josef.
V ostrožském derby se ujali hosté vedení v 17. minutě, kdy si na centr naběhl Kubík a k tyči nedal hlavou gólmanovi šanci. Ve 20. minutě měli hosté možnost zvýšit na 2:0 Jurčekou, který ve vyložené šanci nastřelil domácího gólmana. Poté domácí ve 35. minutě nastřelili tyč Herákem. Po změně stran se vrhli do náporu domácí, ale šance domácích kryl výborný gólman Šicha. V 74. minutě utekl Jurčeka a střelou k tyči zvýšil na 0:2. Poté v 83. minutě po hrubé chybě hostující obrany snížil Čápek na 1:2. V 87. minutě po výhodě nacentroval Mrkva a hlavou k tyči Raštica nedal gólmanovi šanci a tak se obě mužstva rozešla smírně.
Nejlepší hráči: Josef Čápek - Jiří Jurčeka

Okresní přebor 10. kolo
Polešovice - Traplice 5:1 (3:0)

Branky: 70., 84. (p) Březina P., 24. Janík Z., 38. Černoch M., 41. Kordula T. - 49. Skopal M.
ŽK: 35. Březina T., 48. Kotek R., 66. Janík Z., 66. Janík M. - 47. Kubina T., 69. Matoušek M., 87. Kamarád J., 90. Blecha L. st.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Martin Martykán (laik), Roman Obdržálek (laik).
Polešovice: Marek P. - Tringela J., Kotek R., Korvas R. (71. Březina J.), Kordula T., Janík Z., Janík M., Černoch M., Březina T., Březina P., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Skopal M., Polách O., Pekárek R., Matoušek M., Kubina T., Kotyza R. (8. Hána S., 25. Blecha L. st.), Kolínský T., Kamarád J. Trenér: neuveden.
Domácí začali v deseti, protože v sestavě chyběl Martin Černoch, který se k týmu připojil až během zápasu. Ve 24. minutě po centru Korvase z levé strany do malého vápna se k miči dostal Zdeněk Janík, který hlavou otevřel skóre utkání. Poté si domácí vytvořili převahu, kterou využili ve 38. minutě, kdy trapličtí na polovině ztratili míč a následný únik Černoch s přehledem zakončil. Ve 41. minutě po rozehrání přímého kopu Tomášem Březinou si na přední tyč naběhl Kordula, který špičkou nohy míč usměrnil do brány. Druhou půli začali lépe hosté, Slavík na hranici pokutového území uvolnil Skopala, který lehkou střelou překvapil domácího gólmana - 3:1. V 71. minutě vyslal slabou střelu domácí Březina a k překvapení všech míč skončil za zády gólmana. V 84. minutě domácí z pokutového kopu za podražení hráče gólmanem uzavřeli gólový účet 5:1.
Nejlepší hráči: Tomáš Březina - Václav Trávníček