Derby pro Kněžpole

Slovácko Sport 01 / 06 / 2010

1.FC Slovácko C - Prakšice 2:2 (1:0)
V první půli byli aktivnější domácí, ze svých šancí šli do vedení střelou O. Peruťky. Prakšičtí své šance nedotáhli do konce. Po přestávce se hosté podstatně zlepšili, zaslouženě vyrovnali Dynkou. Hosté nadále pokračovali v náporu, ale soupeř z rychlého brejku šel do vedení Sanchézem. Prakšickým se podařilo vyrovnat o dvě minuty později opět Dynkou.
Ořechov - Kvasice 2:1 (1:0)
Ve vyrovnaném utkání musel nejprve předvést své brankářské umění domácí gólman Fornůsek, ve 23. min. otevřel brankový účet domácí Vlček. Hosté měli lepší vstup do druhé půle a ve 47. min. srovnali skóre Prešnajdrem a měli více ze hry. Vítězný gól dali domácí v 74. min., kdy na konci dobře zahrané standardní situace stál Hřibňák.
Dol. Němčí - Újezdec 2:0 (2:0)
 Na podmáčeném terénu byli v první půli lepším mužstvem domácí, kteří si také po zásluze vytvořili dvoubrankový náskok. V 6. min. dal vedoucí branku Poruban, ve 40. min. zvýšil na konečných 2:0 T. Stojaspal. Po přestávce šla úroveň hry dolů, hrálo se mezi šestnáctkami, domácí se zaměřili na udržení náskoku. Hosté se do vážnější šance nedostali.
Boršice - Zborovice 2:1 (0:0)
 V první půli hosté dobře bránili a nedovolili Boršickým jejich aktivitu přetavit ve vedoucí gól. To se podařilo až v 50. min. M. Dufkovi a v 61. min. Činčalovi. Hosté utkání zdramatizovali, o pouhou minutu později dal Páník kontaktní gól. Domácí své těsné vedení bezpečně kontrolovali, hosty v náporu přibrzdilo vyloučení jejich střelce Pánika.
Kněžpole - Březolupy 3:1 (2:1)
Sousedské derby začalo lépe pro hosty, ve 30. min. šli do vedení Zelíkem. Kněžpolští ale během deseti minut výsledek otočili zásluhou Bednaříka. Domácím vyšel i vstup do druhé půle a zkušený Chudárek zvýšil na 3:1. Hosté se pak snažili utkání zdramatizovat, měli mírnou převahu, ale trefili jen tyč.
Nedachlebice - Žalkovice nehráno pro nezpůsobilý terén, odloženo na 18. 6. 17.30
Mladcová - V. Otrokovice B 4:3