Derby pro Osvětimany

Slovácko Sport 09 / 11 / 2010

Jalubí přehrálo Slavkov, Bojkovice už mají čtyřbodový náskok

Hluk B - Strání 2:4 (0:2)
Hosté zahájili utkání náporem a ve 4. min. vedli brankou Frühaufa, který se prosadil po rohovém kopu. I další minuty byly ve znamení tlaku hostí a v 17. min. z penalty zvýšil Popelka na 0:2. Domácí pak hru vyrovnali a měli dvě dobré šance, snížit se jim však podařilo krátce po zahájení druhé půle Juráskem. Hosté ale jakékoli zdramatizování odmítli a v 50. min. Popelka a v 59. min. Pomajbík definitivně potvrdili nadvládu hostí. Až v 89. min. se domácímu Sovišovi podařilo snížit.
Zlechov - Bojkovice 1:2 (1:1)
 Dramatické a nervózní utkání, ve kterém si domácí stěžují na výkon hlavního rozhodčího, který byl dle jejich mínění na ně přísnější a neodpískal proti soupeři penaltu. Branky: 8. min. Kremr - 14. a 54. min. Varga 2
Jalubí - Slavkov 2:0 (2:0)
Domácí měli celý zápas pod kontrolou, hosté si nevytvořili žádnou vážnější šanci. Góly zařídil v 10. a ve 28. min. Najbrt, který po přestávce mohl dosáhnout hattrick, ale hostující golman jeho šanci zmařil.
Šumice - Havřice 1:0 (1:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, jediný gól utkání dal ve 32. min. Kunovský. Po přestávce se hosté snažili o vyrovnání, Franc trefil z přímého kopu břevno, domácí i přes závěrečný nápor hostí těsné vedení uhájili.
J. Otrokovice - Sušice 6:0 (2:0)
 Hosté drželi krok se soupeřem jen v první půlhodině pak neubránili dvě standardní situace a Otrokovičtí šli do šaten s dvoubrankovým náskokem. Když v 57. min. dali domácí třetí branku, bylo o výsledku rozhodnuto a odevzdaný soupeř ještě třikrát inkasoval.
Zlámanec - Kudlovice 2:2 (0:0)
 Do 15. minuty domácí zahodili čtyři vyložené šance a po půlhodině dokonce i penaltu. Po přestávce v 55. min. se konečně trefil Jirsák, ale hosté o minutu později vyrovnali Hložným z penalty. V 70. min. strhl vedení na stranu domácích Hubáček, ale hostující Hložný v 90. min. z trestného kopu zařídil hostům cenný bod.
Osvětimany - Koryčany 5:0 (2:0)
 Domácí měli v utkání navrch, v první půli se gólově prosadili Brhel ve 25. min. a ve 43. min. Karlin. V 52. min. přidal třetí branku Dobeš a dobrý výkon domácí korunovali slepenými góly v 83. min. Blechou J. a Dobešem.