Derby rozhodl dvěma brankami Polášek

Slovácko Sport 30 / 10 / 2014

Zlechov - Ořechov 3:1 (1:0)
Domácí byli pány na hrací ploše, ale soupeř z jediné šance dal branku. Pojistku výhře domácích dal až střídající Kowalík z penalty. Branky: Vaněk, Andrýsek, Kowalík - Krys
Prakšice - Buchlovice 1:2 (0:0)
Hostující mužstvo se představilo ve výborném světle, už v první půli diktovali hru, ale nedokázali překonat brankáře domácích. Po přestávce domácí hru vyrovnali, ale byli to hosté, kteří si brankami Křivy ze 77. a 82. min. zajistili dvoubrankové vedení. Domácí se dostali zpět do hry v 89. min. zásluhou Bortela z penalty, ale na vyrovnání už nedosáhli.
Sušice - Vlčnov 1:4 (0:3)
 Domácí v silně kombinované sestavě nestačili v první půli čelit kvalitní hře hostí, kteří dali branky Činčalou, Němčickým a Gregorem. Po přestávce si hosté hlídali vedení, přidali další branku Zemkem, domácí Lahola korigoval výsledek v samém závěru.
Morkovice B - Jalubí 5:0 (2:0)
Od počátku bylo jasné, že body zůstanou v Morkovicích. Hosté podali odevzdaný výkon a zápas odehráli v hluboké defenzivě a po dvaceti minutách prohrávali 2:0. Konečný výsledek je pro hosty milosrdný, domácí spálili ještě řadu dalších šancí. Branky: Šimčík 2, Majda, Vymazal, Pajgr D.
Koryčany - Havřice 6:1 (2:1)
 Hosty trápí velká marodka,  k zápasu nastoupili v devíti lidech a za obětavý výkon v první půli zaslouží uznání. Po přestávce už to byla jednoznačná záležitost domácích. L. Maršálek od hostí ještě uviděl červenou kartu. Branky: Věžník 2, S. Koval, Bleša, Samsonek, K. Koval - T. Rachunek.
Kunovice - St. Město 2:1 (1:1)
Derby utkání bylo velmi bojovné a v první půli měli navrch domácí, ale do vedení šli hosté ve 14. min. Dosedělem. Domácí byli aktivní, ale jejich akce končily na pozorně hrající obraně hostí. Ve 44. min. musel pod sprchy hostující Juráň, který uviděl druhou žlutou kartu, a o minutu později proměnil penaltu Polášek. Tentýž hráč byl v hlavní roli i krátce po zahájení druhé půle, ve 48. min. dal vítěznou branku. Hosté ve druhé půli hráli i přes oslabení aktivně, do vyložené šance se však nedostali. Domácí měli ještě několik šancí ke zvýšení náskoku, ale ani oni se nedokázali prosadit.
Nedakonice - V.Otrokovice B 2:4 (1:2)
Zápas jednoho muže tak, se dá nazvat souboj domácích s divizní rezervou. Hrdinou zápasu byl hostující Silný, autor tří branek, které dal ve 22., 49. a 64. min. Na vedoucí branku Ponížila ze 4. min. odpověděli domácí vyrovnáním Cigoše z 11. min. V samém závěru pak upravil na konečný stav Mařák.