Derby rozhodl Kowalík

Slovácko Sport 05 / 11 / 2015

I. B. sk. C

Zlechov - St. Město 3:1 (0:0)
Hráči Starého Města se drželi až do 60. minuty. V té se provinil Juráň, jenž zabránil rukou vstřelení branky a následoval dvojitý trest - červená karta a pokutový kop. Ten proměnil zkušený Kowalík a poslal Zlechov do vedení. Za hosty dokázal srovnat Salay, Zlechovští si však opět vzali vedení na svou stranu.
Branky: Kowalík 2, Vaněk - Salay.
Kunovice - Jalubí 1:0 (0:0)
Na branky chudé střetnutí rozhodl ve prospěch domácích Kunovic až třináct minut před koncem Šebák. Branka: Šebák.
Nedakonice - O. N. Ves 4:0 (2:0)
Před tímto kolem dlouho se trápící Nedakonice konečně zabraly, ovšem hosté jim cestu za třemi body usnadnili. Domácí ovládli dvěma brankami již první půli a stejný počet přidali Nedakoničtí i po změně stran.
Branky: Hyrák 2, Petek, Čagánek.
Zborovice - Nivnice 3:1 (2:0)
Před pár koly ještě vedoucí tým se i nadále trápí. Nivnice tentokrát padla také na trávníku Zborovic. Jak vypadá špatný výkon? To když prohráváte již po dvou minutách hry a za dalších devět zbytečně chybujete a dopřejete soupeři pokutový kop. Tím Zborovičtí nepohrdli a rázem to bylo 2:0. Nivnice zvládla pouze korigovat stav, na druhé straně domácí odpověděli pojišťovacím gólem na 3:1. Branka: Ryšávka.
Prakšice - Ořechov 2:1 (0:1)
Prakšice dokázaly otočit po změně stran domácí zápas proti Ořechovu. Obratu ve druhé půli napomohl také zbytečný zkrat hostujícího Bublíka, který po udeření soupeře loktem komentoval výrok sudího a rázem tak putoval do sprch o několik vteřin dřív, než jeho spoluhráči.
Branky: Kadlček, Dynka - Březina.
Buchlovice - 1.FC Slovácko C 1:3 (1:1)
Buchlovice soupeři nic nedarovaly a zaslouženě šly jako první do vedení. Důležitá však byla vyrovnávací branka pět minut před koncem poločasu z pohledu hostů. Slovácko patnáct minut před koncem definitivně zlomilo odpor Buchlovic a pět minut před závěrečným hvizdem přidalo pojistku na 1:3.
Branky: Křiva - Vaněk, Uhlíř, Petrucha.
Koryčany - Morkovice B 4:3 PK (0:3)
Dohrávka:
Nedakonice - Jalubí 2:3 (2:0)

Domácí vedli ve 20. minutě 2:0, ovšem Jalubí zbraně nesložilo a po změně stran trestalo. Smolařem se stal domácí Hána, který dal v 89. minutě vlastní branku.
Branky: Lukůvka, Mařák - Doseděl, Vrábl, vlastní.