Branky: 13. Tureček P., 31. Tureček M. - 80. vlastní
ŽK: 86. Tureček P. - 33. Rinaldi M., 37. Kaštica M., 85. Kočiš P.
Rozhodčí: Martin Strapina - Roman Macalík (laik), Martin Kovařík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Velecký D., Tureček M., Špaček K., Svadbík J. (75. Tureček B.), Kadlček V., Jančařík F., Cmol M., Bobčík D. (10. Tureček P.), Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Uh. Ostroh: Směták M. - Vlk M., Rinaldi M., Mrkva T., Kunovjánek M., Kočiš P., Knotek Ant., Kaštica M., Herák K., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
Od prvního poločasu byli domácí lepší a aktivnější Ve 13. minutě hlavičkoval po centru Pavel Tureček a dostal domácí do vedení - 1:0. Ve 24. minutě mohl srovnat Kaštica, který se snažil přelobovat brankáře, ale míč skončil těsně vedle tyče. Hosté se od této minuty začali hodně hádat, šlo to vidět i na jejich hře, ve 31. minutě si naběhl po rohovém kopu Marek Tureček a prudkou střelou zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu nastoupili k nepoznání s lepším herním dojmem hosté, dokázali si vypracovat několik brankových příležitostí, ale Rybníkář jako nejlepší hráč vše zlikvidoval. V 80. minutě po centru do šesnáctky si domácí dali nešťastně vlastní gól. Hosté toužili po vyrovnání, což se jim mohlo splnit, když v 88. minutě šel sám na bránu Durna, kdy měl odkrytou celou bránu, ale míč skončil na tyči a domácí tak udrželi vítězství na svých kopačkách.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Miroslav Durna

Mařatice - Břestek 4:1 (2:0)
Branky: 34., 47. Tyl V., 2. Mařák R., 53. Kroča M. - 85. Čagánek P.
ŽK: 56. Plevák L., 70. Zelinka P. (Břestek).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Vladislav Kieryk (laik), Zdeněk Tománek (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J. (75. Kubíček P.), Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Tyl V. (89. Kuchař R.), Šenk P., Prekop D., Mařák R. (80. Lžičář M.), Kroča M., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Zámečník M., Rýdl L., Plevák L., Mrva M., Martinák R. (70. Stuchlík J.), Lahola I., Dvořáček R., Durmiševič E. (54. Slavík Z.), Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Domácím se utkání vydařilo a hned ve 2. minutě využil zaváhání domácí obrany Mařák, který zužitkoval centr - 1:0. Ve 34. minutě přidal druhou branku Tyl. Hosté měli také šance, ale v prvním poločase branku nedali. Také nástup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kdy Tyl první střelou druhé půle zvýšil na 3:0 a bylo prakticky rozhodnuto. V 53. minutě se trefil Kroča a hosté v 85. minutě už jen zkorigovali výsledek na konečných 4:1 Čagánkem. Utkání mělo velmi dobrou úroveň a kladem byla velmi slušná hra a rozhodčí měl usnadněnou úlohu.
Nejlepší hráči: Roman Mařák - Petr Čagánek

Nezdenice - Košíky 5:1 (2:1)
Branky: 33., 43. Kukuča L., 53. Valtr L., 80. Suchý R., 82. Gabrhel R. - 12. Hastík P.
ŽK: 17. Kolínek L. - 32. Uherka Z.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Ivan Pavliš (laik), Antonín Mikulec (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valtr L., Šašinka O. (42. Uličník J.), Sviták P. (66. Gabrhel R.), Suchý R., Skočovský D., Mikliš M., Kukuča L., Kolínek L. (83. Vaculík F.), Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Košíky: Ondruch A. - Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík L. (44. Surovec M.), Poháněl J., Mařák P. (46. Konečný K.), Janováč Z. (64. Ovsík M.), Hastík P., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Michal Urbanec.
Utkání začali lépe hosté. Hastík měl dvě gólově šance hned v 1. a 8. minutě, ale střílel těsně nad. Dočkal se však ve 12. minutě kdy dostal pas, utekl domácí obraně a otevřel skóre na 0:1. Po této brance domácí zlepšili kombinační hru za což byli odměněni ve 33. minutě kdy srovnával po pěkné akci Kukuča. Ten samý hráč ještě do konce poločasu otočil výsledek pro domácí, když ve 43. minutě po centru Skočovského dal z malého vápna na 2:1. Do druhé půle nastoupili hosté s jednou změnou v sestavě s cílem s výsledkem něco udělat. V 53. minutě však Valtr zvyšoval už na 3:1. Domácí svou pozornou hrou navyšovali skóre, v 80. minutě na 4:1 a v 82. minutě Gabrhel upravil na konečných 5:1. Utkání se už dohrávalo v poklidu a domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Lukáš Kukuča - Pavel Hastík

Nivnice - Traplice 5:0 (1:0)
Branky: 37. Lukeš P., 62. Straňák R., 82. Bortel L., 85. Ligas L., 88. Boďa M.
ŽK: 41. Trávníček Václav (Traplice).
Diváci: 180.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Roman Gelien (laik), Václav Tomanec (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Plessner O. (62. Popelka P.), Michalec J. (46. Straňák R.), Máčalík J., Lukeš P., Ligas P., Ligas L., Krajčovič Z., Bortel L. (82. Ryšávka F.), Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Traplice: Vávra J. - Váverka L. (70. Blecha L. st.), Trávníček V., Škarek L. (82. Blecha L. ml.), Slavík J., Polách O., Obdržálek M., Merta Z., Matoušek M., Maděra J., Kolínský T. Trenér: neuveden.
Hosté okupující poslední místo byli v 1. poločase lepší a už v 8. minutě měl šanci Váverka, jeho střelu však Koktavý vyrazil na roh. O minutu později krásně vystřelil z 25 metrů Trávníček, ale míč směřující pod břevno opět Koktavý konečky prstů vytáhl na roh. Ve 37. minutě dostal Bortel ideálně míč na pravou stranu a po jeho následné přihrávce před obranu Lukeš přízemní střelou otevřel skóre. Druhý poločas měli pro změnu lepší domácí a už v 62. minutě zvýšil střelou Straňák po přihrávce Lukeše. V 82. minutě upravil hlavou Bortel po ideální přihrávce Lukeše. V 85. minutě se Ligasovi nepodařil centr, který před vybíhajícím Vávrou nečekaně skočil a míč proti pohybu brankáře skončil v síti. V 88. minutě zakončil gólovou přestřelku Boďa po přihrávce Straňáka.
Nejlepší hráči: Marek Boďa - Václav Trávníček

Os. Lhota - Hluk B 1:0 (0:0)
Branky: 86. Štergenich P.
ŽK: 90. Bachan O. - 87. Horák Z.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - Petr Hanáček (laik), Karel Vaculík (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Pešík E. (73. Machala J.), Kusák V. (73. Krátký E.), Kusák M., Kotačka O., Jurčeka J., Horák K., Doležal M., Bachan O. Trenér: Josef Dominik.
Hluk B: Kovařík F. - Tinka Z., Tinka T. (46. Žajdlík O.), Šimčík P., Machala O. (82. Chytil M.), Janča P., Chytil R., Hrdina I., Horák Z., Horák T., Hanák R. Trenér: Zdeněk Horák.
Obě mužstva hrála se zajištěnou obranou a nechtěla se dopouštět zbytečných chyb. Ve 25. minutě se dostal do šance Tinka, ale z deseti metrů netrefil míč. V 32. minutě se uvolnil na levé straně Jurčeka, zacentroval do pokutového uzemí, ale jeho přihrávku Kusák špatně zpracoval. Největší šanci hostů viděli diváci ve 44. minutě, ale dorážku Horáka domácí golman bravůrně vyrazil na roh. Ve druhé půli hra upadla do průměru a ani jedno z mužstev si nevytvářelo slibné gólové sitauace. Neschopnost domacích hráčů vzrostla v 72. minutě, kdy chybovali, nahráli soupeři, ale ten šanci nevyužil. Utkání by spíše slušel nerozhodný výsledek, ale vše se rozhodlo v 86. minutě, kdy se k odraženému míči dostal Patrik Štergenich a střelou z voleje stanovil výsledek na 1:0.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Zdeněk Tinka

Polešovice - Kostelany n. M. 1:2 (1:1)
Branky: 13. Černoch M. - 44. Ventrča J., 69. (p) Panáček R.
ŽK: 44. Tringela J., 55. Březina P., 68. Janík M., 68. Březina T. - 27. Ventrča J., 57. Panáček R.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Tomáš Polášek (7) - Martin Martykán (laik), Libor Procházka (laik).
Delegát utkání: Radek Vlček.
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J. (46. Pavela M.), Korvas R., Janík Z., Janík M., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P., Březina J. (46. Kordula T.), Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Kostelany n. M.: Blažek A. - Ventrča J. (77. Dvouletý R.), Vávra V., Šimík D., Panáček R., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Chmelař D., Horký L., Gabriel P., Dvouletý J. (65. Marek D.). Trenér: Martin Vávra.
Derby začalo za velmi chladného počasí. Od prvních minut byli aktivnější domácí a odměnou jim byl ve 13. minutě gól Černocha, který poslal hlavičkou Polešovice do vedení - 1:0. Ve 44. minutě domácí obrana zaspala a toho využil Ventrča, který vyrovnal na 1:1. Ve druhé půli byla hra hodně vyrovnaná, obě mužstva si vytvářela šance, ale gól padl až v 69. minutě z pokutového kopu, který proměnil Panáček. Do 90. minuty se nic nestalo a proto si Kostelany odváží 3 body.
Nejlepší hráči: Radek Korvas - Julius Mojžíš

Vlčnov - Drslavice 2:0 (1:0)
Branky: 41., 61. Zlínský A.
ŽK: 32. Bartošek J., 76. Tomala K. - 25. Kopták R.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Marcel Solík (laik), Antonín Věrný (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zlínský A., Zemek P. (80. Koníček P.), Tomala K., Mikulec K., Křapa L., Koníček J., Konečný R. (85. Kašpařík Pe.), Kašpařík Pa., Kameník J., Bartošek J. (32. Mikulinec P.). Trenér: Ivo Šimčík.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P., Přecechtěl P. ml. (45. Sehnal J.), Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kopták R., Dýmal P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Ve Vlčnově se hrál pro diváky pohledný fotbal, spíše však jen od šestnáctky k šestnáctce bez vyložených šancí. V 18. minutě z pravé strany centroval Kameník a Zlínský střílel z malého vápna, ale Hroch jeho akci zlikvidoval. Ve 30. minutě se Kameník krásně uvolnil po pravé straně, utekl obraně, ale jeho míč skončil nad brankou. Ve 32. minutě Vystrčil nastřelil Hlaváčkovu tyč. Ve 41. minutě poslal Kameník centr, na který si naběhl Zlínský a hlavou dal první branku zápasu. V 60. minutě poslal Zlínský z velkého vápna dělovku, ale Hroch konečky prstů vyrazil na rohový kop. Hned z rohového kopu Zlínský přidal druhou branku. V 71. minutě Vystrčil vystřelil z velkého vápna, ale Hlaváček měl vše pod kontrolou. V 80. minutě Kameník zahrával rohový kop, naběhl si Zlínský, ale míč skončil vedle pravé tyče.
Nejlepší hráči: Aleš Zlínský - Martin Vystrčil