Branky: 26. Gorčík T., 69. Kolínek Marek - 44. Fantura T.
ŽK: 10. Kolínek Martin - 51. Stašek O., 80. Bernatík T. Diváci: 50.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Sípek, Vojtěch Jahoda.
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J. (87. Vystrčil J.), Šašinka O., Struhař P. (67. Kukuča L.), Lebánek L. (76. Lekeš M.), Kolínek Martin, Kolínek Marek (70. Hasoň T.), Gorčík T., Bartoš Š., Šára M., Zýka J. (90. Mlčúch J.).
Trenér: Jiří Vystrčil.
Polešovice: Drobisz P. - Vaculík Jan, Stašek O. (63. Hasoň J.), Stašek J., Kubiš M. (88. Tringela J.), Kala M., Juřena O., Janík Z., Fantura T. (59. Špaček M.), Černoch M., Běhávka J. (25. Bernatík T.).
Trenér: neuveden.
Na hráčích obou týmů byla od začátku vidět nerozehranost. Zpracování míče dělalo většině hráčů problémy, takže hra se odehrávala ve středu hřiště. V 15. minutě se ocitl domácí Kolínek sám před polešovickou bránou, ale přestřelil. Ve 26. minutě se domácím podařilo rozebrat hostující obranu a ze šestnácti metrů Gorčík otevřel skóre. Poté se inciativy chopily Polešovice a ve 33. minutě mohl po rohu Černoch srovnat, ale jeho hlavička skončila nad bránou. Poté se ještě blýskl dobrými zákroky gólman Juriga a zdálo se, že se půjde do kabin za vedení Nezdenic. Jenomže přišla 44. minuta a chyba dvojice obránců, k míči se dostal Fantura, který bez problémů prostřelil jinak výborného Jurigu. Druhý poločas nenabídl jiný obraz hry. V 70. minutě se k míči dostal Kolínek a technickou střelou k pravé tyči strhl vedení na stranu domácích. Hosté se v závěru snažili o srovnání, ale tři body zůstaly v Nezdenicích.
Nejlepší hráči: Michal Juriga - Jan Vaculík

Vlčnov - Březová 2:0 (1:0)
Branky: 41. (p) Tománek J., 60. Matějíček M.
ŽK: 43. Flasar J., 80. Stojaspal Mi. (Vlčnov). Diváci: 51.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Martin Tokoš, Vojtěch Jahoda.
Vlčnov: Machala L. - Tománek J., Stojaspal Mi., Moštěk A. (65. Šobáň F.), Machala D., Kašpařík Pe., Kašpařík Pa., Gregor R. (73. Zemek P.), Flasar J., Bartošek J., Matějíček M.
Trenér: Antonín Jurča.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T. (65. Smítal Ja.), Smítal Josef, Pomajbík D., Miškář V. (55. Havlík J.), Čaňo P. (73. Matějíček P.), Čaňo D., Borýsek V., Vojtek J.
Trenér: Ladislav Kalina.
V první půli se mužstva oťukávala a po dlouhé zimní přestávce hledala formu z podzimu. Do první vážnější akce se dostali ve 27. minutě hosté, ale Smítal poslal míč vedle tyče domácí branky. Ve 41. minutě se kopala penalta za faul ve vápně a proměnil ji v první branku kapitán domácích Tománek. V 60. minutě hostující obrana chybovala, gólman dával přednost stoperovi, toho využil domácí Matějíček ke vstřelení druhé branky do zcela odkryté sítě. Domácí ještě v 75. minutě nastřelili horní tyč z přímého kopu. Tři body zůstaly ve Vlčnově zaslouženě.
Nejlepší hráči: Pavel Kašpařík - Josef Vojtek

Bílovice - Hluk B 2:1 (1:0)
Branky: 13., 57. (p) Zlámal J. - 73. Martiš R.
ŽK: 78. Hlaváček P., 90. Zlámal J. - 57. Vozár P. Diváci: 69.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Denis Fridrich, Petr Sliž (laik).
Bílovice: Vrzal R. - Zlámal Z. (87. Krejčiřík Z.), Zlámal J., Širůčka M. (46. Hlaváček P.), Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Kaňovský M. (48. Heger D.), Gajdošík E., Čechmánek O. (70. Janota J.), Bajaja K.
Hluk B: Jurásek Š. - Vozár P., Sabo J., Nguntual Tum Thang (84. Blaha M.), Machala M., Machala J., Loutocký E., Kuřina P., Blaško R., Abrhám R. (65. Martiš R.), Kryl P.
Trenér: Luděk Loutocký.
Úvod utkání se odehrával ve středu plochy bez výraznějších příležitostí. Ta první nastala ve 13. minutě a hned byla branková, k míči se dostal domácí Jan Zlámal a křížnou střelou k tyči otevřel skóre. Druhou půli začali hosté aktivněji, domácí se zaměřili na rychlé brejky. V 57. minutě při jednom brejku zatáhl za záchrannou brzdu hostující Vozár, následovala žlutá karta a penalta, kterou s přehledem proměnil Zlámal. V 73. minutě z přímého volného kopu nejlepší hráč hostí Blažko našel neomylně hlavu Martiše, od kterého míč putoval do sítě na konečných 2:1.
Nejlepší hráči: Jan Zlámal - Robert Blaško

Uh. Ostroh - O. N. Ves 1:0 (1:0)
Branky: 29. Jurčeka J.
ŽK: 8. Mariánek T., 60. Kovařík F., 84. Horák M., 87. Kovařík M. - 11. Jurásek J. Diváci: 300.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Tomáš Tureček, Milan Fury.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Šálek R., Pavlas Z., Mariánek T., Lopata M. (71. Nováček T.), Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J. (86. Čápek J.), Horák M., Gajdorus T., Durna M. (90. Větříšek A.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R. (77. Lorenc T.), Zálešák M., Ťok J., Píštěk M., Petratur D., Máčala M., Kreisl M, Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Důležitý zápas odehrál Uherský Ostroh s Ostrožskou Novou Vsí. Obě mužstva hrála tvrdě a hned na začátku zápasu padly dvě žluté karty. Domácí byli více na míči. Ve 20. minutě se po centru objevil v obrovské šanci Martin Kovařík, gólman jej však skvěle vychytal. Ve 29. minutě domácí udeřili po centru z pravé strany a Jurčeka proměnil svou šanci. Toto byla jediná a rozhodující branka celého zápasu. Druhý poločas byl hlavně bojovný. Zápas tedy rozhodla branka z 29. minuty.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Aleš Boček

Jarošov - Kněžpole 3:2 (0:1)
Branky: 47., 77. Kováč P., 90. Laga D. - 21. Dujka J., 68. Brázdil O.
ŽK: 55. Příplata F., 90. Laga D. - 44. Remeš V., 75. Dujka J. Diváci: 150.
Rozhodčí: Roman Bednář - David Večeřa, Filip Šmejkal.
Jarošov: Kotman M. - Příplata F., Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Laga D., Kováč P., Kamočai L., Jančík M., Hromada P. (85. Jurča T.), Běťák M.
Trenér: Radek Pekárek.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Kozelek O. (46. Brázdil O.), Hruboš P. (59. Flíbor T.), Hančík D., Flíbor D., Dujka J., Belák M., Bialek J.
Trenér: Radim Palčík.
Derby přilákalo do ochozů hezkou návštěvu. Od začátku se hrál rychlý líbivý fotbal a ve 21. minutě se dostali do vedení hosté, kdy Dujka vymetl pravý růžek domácí branky, 0:1. Nástup do druhého poločasu se povedl lépe domácím, kdy v pokutovém území se k míči dostal Kováč a s pomocí pravé tyče srovnal na 1:1. V 55. minutě hosté docílili branky, kterou rozhodčí musel na základě signalizace pomezního pro ofsajd neuznat. Hosté byli v tuto chvíli jasně lepším týmem a v 68. minutě se v pokutovém území dobře zorientoval Brázdil a pohotově strhl vedení na stranu hostí, 1:2. V 77. minutě zahrávali domácí přímý volný kop, na centr si naběhl Kováč a nekompromisně srovnal na 2:2. Utkání by zřejmě slušela remíza, ale hosté v poslední minutě vyrobili hrubou chybu, míče se zmocnil Laga a strhl vedení na stranu domácích.
Nejlepší hráči: Marek Kotman - Jan Dujka