Branky: 78. Smělík M. - 29., 47. vlastní
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Jaroslav Říha (laik), Pavel Čechmánek (laik).
Babice: Hájek M. - Soldán L., Smělík M., Říha L., Poiselt A. (20. Buksa R.), Macháček P., Litoš M. (57. Bíček L.), Litoš F., Koukal P., Körber S., Horsák D.
Trenér: Marcel Litoš.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka T. (54. Střítecký M.), Umlauf M. (80. Grebeníček Z.), Silný F. (72. Kryška M.), Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
V derby se hrál pohledný fotbal, kde nebylo potřeba rozhodčího - utkání probíhalo dle pravidel. V 18. minutě Silný přihrál míč Puškáčovi, a ten z velkého vápna krásně vystřelil, ale Hájek jeho sřelu chytil. V 25. minutě Říha z pravé strany přihrál Buksovi, ale Střítecký jeho střelu vyrazil až na autové vhazování. V 27. minutě po faulu kopal z 25 metrů Soldán, ovšem Střítecký opět bravůrně vyrazil na roh. Ve 29. minutě dal Adamík hlavou vlastní branku. Ve 47. minutě se tentýž hráč prosadil i po druhé, když vlastního brankáře tentokrát překonal nohou. V 66. minutě Horsák z 23 metrů střílel pod břevno, ale Střítecký vyrazil na rohový kop. V 78. minutě si domácí pojistili výhru poté co, Smělík střelil do levé tyče a míč se odrazil do branky. Babice vyhrály zaslouženě.
Nejlepší hráči: Stanislav Körber - Jan Petrželka

Bánov - Korytná 1:1 (0:0)
Branky: 70. Horňák L. - 67. Mikláš J.
ŽK: 55. Vaňhara J., 80. Mikyska M. - 55. Bublík I., 70. Navláčil O.
Rozhodčí: Radek Michalec (8) - Pavel Šupina (laik), Josef Flasar (laik).
Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Bánov: Vacula S. - Vaňhara J., Polanský L., Mikyska M., Machalík V. (73. Velecký J.), Mahdalíček P., Kočica M., Horňák L., Guryča R., Dalajka M., Brnka B. Trenér: Břetislav Polanský.
Korytná: Málek Mi. - Zetka M., Vlk P. (90. Persona P.), Vacula J., Navláčil O., Mikláš J., Medůsek M., Málek Ma., Machala J. (69. Popelka D.), Čaňo B., Bublík I. Trenér: Josef Berčík.
Utkání se hrálo za silného větru, díky kterému se dostaváli domácí do velkého tlaku. Mikeska prověřil z 25 metrů krásnou střelou hostujícího Málka a ten měl co dělat, aby si s ní poradil. Hosté si také vytvořili několik příležitostí, ale ani jednu nevyužili. Hosté útočili převážně z rychlých protiútoků. Ve druhém poločase vítr neustal a tak se průběh hry nezměnil. Hosté toho využili a zavřeli domácí na své polovině. Vytvořili si několik příležitostí, ale ujala se až v 67. minutě, kdy se po centru Navláčila prosadil Mikláš, který hlavou tečoval míč a ten šel do brány. Domácí po brance začali více útočit a o tři minuty později se jim podařilo vyrovnat, když Horňák poslal míč k pravé tyči Málkovi branky - 1:1. Bánovští si vytvořili několik příležitostí, ale hostující obrana si s nimi poradila. Tento stav už se nezměnil a vydržel až do konce utkání.
Nejlepší hráči: Michal Mikyska - Ondřej Navláčil

Buchlovice - Hradčovice 6:0 (3:0)
Branky: 28., 47. Mikula J., 41. Marek B., 44. Strakoš S., 85. Jurča A., 88. Křiva D.
ŽK: 26. Synčák J., 63. Hlaváč V., 77. Fábry I. (Hradčovice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Jiří Kotek (laik), Vladimír Hlaváč (laik).
Buchlovice: Mlčák P. (68. Valeš P.) - Vojtěšek M., Šarata R. (18. Kořínek M.), Strakoš S., Mikula J., Marek B., Křiva D., Kotek J., Jurča A., Hlůšek R., Hlůšek P. (81. Omelka A.). Trenér: Petr Sonntag.
Hradčovice: Zábranský M. - Urubčík Z., Synčák J. (69. Pochylý P.), Mitáček L., Mikulec D. (87. Macek T.), Kulhavý D., Indra T., Hostýnek P., Fábry I., Daněk V. (46. Hlaváč V.), Daněk O. Trenér: Miroslav Mikulec.
Začátek utkání začal minutou ticha, kdy se hráči a diváci rozloučili s bývalých hráčem Ing. Jendou Štokmanem. Ve 12. minutě měli hosté obrovskou šanci, kterou však spálil střelou do tyče Indra. V 17. minutě šel sám na brankaře Mikula, ale velkou šanci neproměnil. V 28. minutě šel Mikula opět na brankaře a po přihrávce Křivy zavěsil do branky - 1:0. V 41. minutě Marek kopal z 18. metrů, střelu tečoval hostující Hostýnek a míč skončil v bráně - 2:0. Ve 44. minutě se ve skrumáži nejlépe zorientoval Strakoš, který z 10 metrů napálil míč do sítě - 3:0. V druhém poločase, ve 47. minutě dostal Mikula nahrávku z levé strany a ze tří metrů přeloboval brankáře - 4:0. V 59. minutě domácí opět zahodili vyloženou šanci. V 83. minutě zaútočili hosté, ale Mitáček hlavičkoval těsně vedle brány. V 85. minutě Jurča přidál po nahrávce Strakoše další branku - 5:0. V 88. minutě po rohu přidal Křiva poslední branku, kterou uzavřel skóre na 6:0.
Nejlepší hráči: David Křiva - Lukáš Mitáček

Kněžpole B - St. Město 3:1 (2:1)
Branky: 8., 39. Flíbor T., 74. Kamočai L. - 43. Žajdlík J.
ŽK: 41. Hubáček D., 68. Pastyřík R. - 32. Daťko J., 39. Botek J., 86. Šopík R.
ČK: 44. Hubáček D. (Kněžpole B).
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Václav Lapčík (laik), Pavel Vlček (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Pastyřík R., Palčík R., Křen B., Kozelek M., Kašný R. (50. Kamočai L.), Kašný P., Hubáček D., Hruboš P., Haša M. (85. Moštěk M.), Flíbor T. (72. Hruboš L.). Trenér: Zbyněk Grubl.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Vaněk T., Šopík R., Šobáň P., Svoboda O., Müller T. (51. Mikulica A.), Grebeň M. (64. Panáček M.), Daťko J., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří využili svoji šanci v 8. minutě otevřeli skóre Flíborem. Hosté se nazalekli, vyrovnali hru, ale ve 39. minutě po krásné akci zvýšil opět Flíbor na 2:0. Když už se zdálo, že se za tohoto stavu půjde do kabin, tak přišla 43. minuta a hosté snížili Žajdlíkem na 2:1. Ve 44. minutě byl vyloučen Hubáček, který uviděl v rychlém sledu dvě žluté karty a poté i červenou. Zachoval se i poté nesportovně a udeřil protihráče. Domácí hráli tudíž celý poločas o jednoho hráče míň a na hře to bylo znát. Domácí se zatáhli a hosté se snažili využít svou převahu, ale byli úplně bezzubí a jejich střely byly přímo žalostné. Domácí obranu dirigoval Palčík s brankařem Hančíkem. Lodivod Kněžpole provedl taky změny, vystřídal a nasadil Kamočaie, který v 74. minutě utekl hostující obraně a zvýšil na konečných 3:1, to hosty zlomilo a od této doby se nedostali do žádné šance. Domácí, ač oslabeni, uhájili vítězství bez větších problémů a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Jan Botek

Mařatice - Tupesy 5:1 (3:0)
Branky: 8., 37., 61. Kroča M., 14., 73. Tyl V. - 68. (p) Šimek O.
ŽK: 38. Tyl V., 68. Prekop D., 72. Zedek J., 90. Bída L., 90. Vyorálek D. - 47. Vávra O., 76. Gejdoš M.
ČK: 90. Tyl V. (Mařatice).
Diváci: 105.
Rozhodčí: Milan Czaker - Čeněk Milar (laik), Radomír Oslzla (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Prekop D. (80. Lžičář M.), Mrva M. (85. Knapčík M.), Kroča M., Kovács L., Janků A. (59. Surový M.), Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Tupesy: Polášek J. - Vávra P. (69. Mikula F.), Vávra O. (62. Šimek O.), Vaculík L. (62. Gejdoš M.), Tříska M., Molek S., Kubíček T., Gejdoš J., Bureš R., Bergauer M., Bednařík J. Trenér: Antonín Šimon.
Domácí chtěli odčinit prohru 1:0 z minulého týdne z Košíků a do utkání vletěli s vervou co nejdříve dát první gól, a to se jim povedlo, když centr z obrany zužitkoval směrem k tyči Kroča. Ve 14. minutě vystřelil z hranice velkého vápna Tyl, golman míč nezachytil a zároveň přitom upadl, míč doputoval k tyči a střílející Tyl vlastní střelou míč doklepl do brány na 2:0. Ve 37. minutě zvýšil Kroča již na 3:0. Ve druhé půli hosté přidali a hodně jim k tomu pomáhal vítr. Udeřil však opět Kroča, když v 61. minutě zvýšil na 4:0. To nevydržel hostující trenér a po neustálé kritice rozhodčího byl vykázán mimo střídačku. V 68. minutě byl hostující útočník skopnut ve vápně a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Šimek. Domácí to nezaskočilo a v 73. minutě se štěstím zvýšil na 5:1 Tyl. Závěr utkání by už hektický a vygradovalo to tím, že Tyl dostal druhou žlutou kartu za nesportovní chování. Domácí vyhráli zcela zaslouženě, i když konec utkání nezvládli psychicky a při odchodu do kabin dostali za nevhodné komentáře žluté karty Bída a Vyorálek.
Nejlepší hráči: Miroslav Kroča - Jiří Bednařík

Pitín - Košíky 0:2 (0:0)
Branky: 48. Ovsík J., 72. Hastík P.
ŽK: 90. Maňas M. - 54. Šlechta Z., 74. Poháněl J.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Pavel Berčík (laik), Antonín Mikulec (laik).
Pitín: Urbánek P. - Vladár J. (52. Hasoň L.), Struhař P., Navrátil M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J. (84. Maňas M.), Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z., Scháněl R. (87. Fedor J.), Poháněl K., Poháněl J., Ovsík J., Hastík P. (79. Přílučík L.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Domácím kazil silný vítr od počátku kombinační hru. K první vážnější šanci se dostali hosté ve 25. minutě, kdy střílel Uherka, ale mířil těsně vedle. Hra se odehrávala mezi šestnáctkami až do 35. minuty, kdy měli šanci opět hosté, ale Hastík střílel těsně nad. Domácí se dostali ke slovu ve 43. minutě, kdy po závaru před hostující brankou nedokázal Krahula dopravit míč do brány, a tak skončil poločas 0:0. Do 2. poločasu nastoupili hosté s podporou větru, což hned využili ve 48. minutě. Po dlouhém nákopu utekl po pravé straně Ovsík a otevřel skore utkání. Domácí se snažili o vyrovnání, ale proti větru se jim těžko kombinovalo. Košíky s podporou větru využívaly rychlých brejků, čímž zaměstnávaly domácí obranu. V 72. minutě dopravil Hastík, po nádherném centru od Uherka, míč do brány a zvýšil tak na 0:2. Obě mužstva se nadále snažila o vstřelení branky, ale do konce utkání se již nic vážnějšího neudálo, a tak zápas skončil zaslouženým výtězstvím hostů.
Nejlepší hráči: Pavel Urbánek - Pavel Hastík

Popovice - O. N. Ves B 1:0 (1:0)
Branky: 16. Musil O.
ŽK: 55. Tetera T., 82. Mikulec P. - 17. Slezák V., 18. Svoboda P., 35. Jurásek D., 65. Jurásek M., 84. Slezák Z.
ČK: 65. Tetera T. - 37. Jurásek D.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Ivan Junaštík (laik), Dušan Vlčnovský (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Smolík A., Prajza M. (90. Dufka M.), Omelka J., Musil O. (77. Křapa P.), Mikulec P., Mikulčík R., Knot M. (86. Hanáček J.), Hladný T. Trenér: Roman Bureš.
O. N. Ves B: Boček A. - Vařecha M., Štěrba J. (74. Němec M.), Svoboda P. (82. Szabo T.), Slezák Z., Slezák V., Kusák M., Kosík A., Jurásek M., Jurásek D., Hábl O. (82. Chmelař M.). Trenér: Michal Kusák.
Překvapení kola se zrodilo v Popovicích, kde se domácí vytáhli na lídra tabulky a hned z první vážnější šance se ujali vedení, kdy centr do pokutového uzemí Musil hlavou usměrnil k tyči. Hosté doplatili v prvním poločase na svou nedisciplinovanost, kdy v 35. minutě uviděl Jurásek žlutou kartu za kritiku rozhodčího a o dvě minuty později po ostrém zákroku a druhé žluté kartě byl vyloučen. Po změně stran se síly na hřišti vyrovnaly, když Tetera v 55. minutě nesportovním pokřikem rušil soupeře a uviděl tak žlutou kartu a v 65. minutě neudržel nervy na uzdě a za urážku soupeře hanlivým výrokem uviděl červenou kartu. Domácí jednobrankové vítězství uhájili i díky skvěle chytajícímu brankaři Šestákovi, který si tak udržel čisté konto.
Nejlepší hráči: Vítězslav Šesták - Michal Vařecha