Derby rozhodlo pět minut

Sport 18 / 05 / 2011

Strání padlo v souboji o čelo v Otrokovicích

Jalubí - Hluk B 1:1 (1:1)
Ve vyrovnané první půli vedli hosté brankou Soviše od 19. min., o šest minut později vyrovnal Dobiáš. Po přestávce měli navrch domácí, ale jejich převaha přinesla jen dvakrát nastřelenou tyč.
Šumice - Zlechov 0:2 (0:1)
Hosté vsadili na zajištěnou obranu a rychlé brejky, to jim vyšlo v 18. min., kdy po rychlé akci skóroval Kremr. Domácí se nemohli proti soustředěné obraně hostí prosadit, vytvořili si pouze jednu šanci. Hosté v závěru Zajícem pojistili cennou výhru.
J. Otrokovice - Strání 4:0 (1:0)
V přímém souboji o čelo tabulky hosté propadli. Domácí byli aktivnější a vedli už 2:0, hosté pak zvedli hlavu a hru vyrovnali, domácí ale v závěru pečetili výhru dalšími dvěma góly. Branky: Martinec, Janeba, Horsák, Čonka.
Zlámanec - Bojkovice 2:0 (0:0)
V úvodní patnáctiminutovce hosté svého soupeře zaskočili, ale postupem času se domácí dostávali do hry a do konce půle dvakrát trefili tyč. Po změně stran domácí zpřesnili hru a prosadili se i brankově, v 65. min. skóroval Jirsák a o deset minut později pak Štefka.
Osvětimany - Slavkov 2:0 (0:0)
Souboj sousedů v tabulce byl vyrovnaný, oba celky hrály útočně. Domácí šli do vedení v 70. min. R. Křemečkem, hosté pak vsadili vše na útok a v závěru inkasovali po střele Vávry.
Koryčany - Havřice 4:1 (1:1)
Jako první se do vyložené šance dostali hosté, ale první branku dali domácí v 10. min. Po řadě neproměněných šancí domácích se hostům podařilo ve 30. min. vyrovnat Řezníčkem. Po přestávce už byli pány na hrací ploše domácí, kteří od 53. min. během patnácti minut dali tři góly. Branky: Lysko 2, S. Koval, Jančík - Řezníček.
Kudlovice - Sušice 2:0 (0:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, hosté zahrozili z trestného kopu, když trefili břevno. Druhou půli začali domácí impozantně, jeden útok za druhým se valil na branku Sušic a Blaha brankami z 52. a 57. min. rozhodl o utkání. V závěru pak mohl přidat i třetí úspěch, ale trefil jen tyč.