Derby rozhodly až v závěru

Nezdenice Sport 12 / 04 / 2016

Fotbalistky ČSK Uherský Brod vykročily do jarních odvet krajského přeboru ve velkém stylu, když v derby vyhrály na půdě posledních Nezdenic 5:2 a stále se s Březnicí perou o postup.
NEZDENICE - UH. BROD 2:5
Kdo očekával jasnou výhru favorita, čekal až do závěrečné čtvrthodiny, ve které Broďanky dvěma slepenými góly rozhodly o osudu zápasu. „I když jsme v první půli měli jasnou převahu a na gólmanku Manovou se valil jeden útok za druhým, proti úporné obraně soupeřek jsme se těžko prosazovali. Nezdenice navíc byly stoprocentní v koncovce,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář žen ČSK Uh. Brod. Až do 75. minuty byl stav 2:2, Když hostující Hájková neproměnila pokutový kop, byl až do 75. minuty stav 2:2. Až pak Broďanky zlomily odpor soupeřek. „Už první zápas jasně ukázal, že nesmíme nikoho podcenit. Každý se na nás bude chtít vytáhnout. Náš cíl se však nemění, vedeme krajský přebor a první chceme zůstat až do konce sezony,“ prohlásil Zpěvák.
Branky: Zálešáková, Synčáková - M. Kučerová 2, Eliášová, Oharková, L. Kučerová. Poločas 1:2.
NEZDENICE: Manová- Chupíková, Vrábelová, Synčáková, Jeglová, K. Zálešáková, Janíčková, Drgová, Hanáková, Sechovcová, Š. Zálešáková.
UH. BROD: Kočendová - L. Kučerová, Hájková, Andrlíková, Mičová (46. Vidová), Florešová, Eliášová, M. Kučerová, Šmilauerová (65. Chovancová), Oharková, Petrková.