Derby s Dolněmčím ovládli Hlučané

Slovácko Sport 30 / 05 / 2013

O. N. Ves - Březolupy 3:0 (0:0)
V prvním poločase byli hosté z Březolup vyrovnaným soupeřem a také měli v závěru největší šanci, kterou zahodil Kundrt. Druhý poločas už ovládli domácí, když první branku vstřelil v 57. minutě Píštěk a druhou branku přidal v 69. minutě B. Šálek. Hosté se snažili o zvrat v zápase, ale domácího brankáře se jim ohrozit nepodařilo. Na konečných 3:0 upravil skóre v 87. minutě opět hrající trenér Broňa Šálek.
Nedachlebice - Příluky 1:3 (0:1)
 Domácí trápí velká marodka, a tak nastoupili v silně kombinované sestavě. Hosté se ujali vedení ve 27. min. Machalíčkem. Po přestávce domácí dobývali soupeřovu bránu, ale po jednom z rychlých brejků dal Strachoň druhou branku. Nedachlebickým se podařilo v 82. min. dát kontaktní gól Křenkem a v závěru, když už hráli vabank, tak hostující Machalíček pojistil vedení.
Dol. Němčí - Hluk 0:2 (0:1)
Sousedské derby začali aktivně hosté a patřila jim úvodní dvacetiminutovka. S postupem času se hra vyrovnala a domácí se dvakrát dostali do šance, ale L. Kadlček ani T. Stojaspal šance neproměnili. A tak ve 35. min. padla branka na druhé straně, chybu obrany potrestal M. Zalubil. Po přestávce se domácí snažili, střelecky se neprosadili, u hostí pečetil výhru Biháry, který využil zaváhání domácí obrany. V závěru utkání přibylo na hrací ploše nervozity a branka už nepadla.
Újezdec - Bojkovic e 3:1 (1:0)
V bojovném utkání měli domácí více šancí a po první půli vedli brankou Vaculy. Po přestávce hosté vyrovnali po hodině hry Holíkem a dobrou obranou nedovolili soupeři se prosadit. Zápas se zlomil až v poslední desetiminutovce, kdy domácí dvěma góly zlomili odpor soupeře, branky dali Kobsinek a Gregor.
Fryšták - Ořechov 3:0
Žalkovice - Kvasice 0:0